Куди поїхати у березні: гори, спа, заміський відпочинок

Березень – це вже не холодна зима, але й до тепла далеко. У цей період ще можна встигнути покататися на лижах і насолодитися засніженими гірськими краєвидами, а можна рвонути у вихідний тур або погрітися в спа. #PokuponBlogTeam розповість, де можна відпочити на початку весни 2023 року, в яких готелях зупинитися і скільки коштуватиме відпустка. Читайте та користуйтеся знижками від Покупону на відпочинок до 60%.



158 акцій
Карпати
Традиційно березень вважається оксамитовим сезоном для гірськолижного відпочинку. У Карпатах на цей місяць прогнозується плюсова температура повітря вдень – у середньому +7°C зі змінними опадами. Якщо не трапляться аномалії, погода у березні сприятиме катанню на лижах та сноуборді.

Якщо ціль вашої відпустки – провести максимальну кількість часу на спусках, вирушайте на будь-який гірськолижний курорт України, який вам до душі, та користуйтеся знижками від Покупону до 60%, щоб подорожувати дешевше 😊
Буковель
Курорт Буковель (Поляниця) – це 60 км трас, 16 підйомників, веб-камери для відстеження стану спусків онлайн, маса розваг, у тому числі екстремальних; розвинена транспортна розв’язка. Якщо погода не надто сприяє катанню на лижах, на схилах Буковеля запускають снігові гармати, щоб туристи могли кататися та отримувати задоволення.

Буковель, будемо відвертими, славиться аж ніяк не бюджетними розцінками на відпочинок, проте зовсім не обов’язково відмовляти собі у відпочинку на найкрутішому гірськолижному курорті України, якщо є можливість скористатися знижками Покупону.
До того ж зупинитися можна не тільки у Поляниці (найближче до витягів село), а й в одному з курортних селищ поблизу, де вартість житла набагато нижча, а якість сервісу не гірша. Єдиним мінусом може бути лише час, який доведеться витратити на те, щоб дістатися гірськолижних спусків Буковеля: від Яблуниці – 13,5 км, Татарова – 15 км, Микуличина – 27,5 км, з Яремче – 40 км.
Розповідаємо, де зупинитись з максимальним комфортом 👍👇
- «Марина»: 2 дні відпочинку для двох за 2400
3000грн з усіма зручностями.
- «Mardan Palace 4*»: 3 доби проживання для двох за 10199
12000грн – зі сніданками «шведська лінія», безлімітним відвідуванням спа-зони, спортивними майданчиками, мангалом і барбекю.
- «Салют»: 2 дні відпочинку на двох за 3679
4600грн зі сніданками.
- «Карпатські зорі» (Яремче): 2 дні проживання для двох осіб за 3499
4520грн – зі сніданками «шведська лінія» та вечерями, безлімітним відвідуванням спа-комплексу, відпочинком у лаунж-зоні, користуванням дитячою кімнатою для дітлахів.
- «White House» (Яблуниця): 2 дні відпочинку на двох за 2799
3800грн – з дворазовим харчуванням, лікувальними трав’яними чаями, відвідуванням лазні та дозвіллям на спортивних майданчиках.



20 акцій
Драгобрат
Курорт Драгобрат – мекка фрірайду: мало того, що розташований на найбільшій висоті в порівнянні з іншими, так тут ще й сніг тримається довше, ніж на інших гірськолижних курортах. Зазвичай у березні на Драгобраті вистачає кучугур, але іноді, якщо рано настає відлига, на снігу утворюється тверда крижана кірка – наст – і катання стає проблематичним, особливо для недосвідчених новачків. Але навіть якщо не вийде стати на лижі, не біда – Драгобрат сам по собі чудове місце для відпочинку, тут багато крутих готелів, чудові гірські пейзажі та чисте повітря.

Підібрали для вас кілька варіантів недорогого житла 🤗 👇
- «Alpine Eco Chalet & Wellness»: 3 доби проживання для двох за 4799
6000грн – з дворазовим харчуванням, настільними іграми, кімнатою для сушіння лиж/бордів і можливістю готувати на мангалі.
- «Freerider»: 3 дні відпочинку для двох осіб за 4199
5250грн з усіма зручностями.



3 акцій
Мигово
Мигово – камерний гірськолижний курорт, з протяжністю трас загалом 3,3 км. Тут чудово почуватимуться як любителі спокійного відпочинку, так і фанати гірськолижного екстриму. Дістатись нескладно: якщо їхати потягом, то до Чернівців, а далі – рейсовим автобусом або таксі.

Бронюйте номери в готелях 👍👇
Рекомендуємо зупинитися у котеджному комплексі «Provintsia». У вартість 6479 10800 грн входить 2 дні проживання для компанії до 6 осіб у котеджі з двома спальними кімнатами, можливістю готувати на мангалі та безкоштовним паркувальним місцем.
Читайте також:
🔷 Розваги курорту Буковель
🔶 Що подивитись і чим зайнятись у Славському
🔷 Гірськолижний курорт Драгобрат
🔶 Куди піти у Миговому
Лікувальні курорти
Якщо ваша відпустка має терапевтичний характер, то безперечно варто поїхати на лікувальний курорт. В Україні великий вибір гарних недорогих здравниць: Трускавець, Східниця, Поляна (Свалява) та інші.

Трускавець
Недорогий бальнеологічний курорт Трускавець поєднує у собі красу природи, чисте повітря, джерела мінеральної води та повноцінний сервіс в оздоровчих комплексах. Прогулянки, спа-процедури, лікувальні процедури, корисна їжа, мінеральні води – ідеальні компоненти для здоров’я, міцного імунітету і турботи про себе.

Пропонуємо відпочити у пансіонаті «Гранд Алексік»: у вартість 1399 1760 грн входить 2 дні відпочинку для одного зі сніданками, відвідуванням спа-зони (критий басейн, сауна, контрастний басейн) та 1 сеансом масажу.



11 акцій
Східниця
Невелике селище Східниця у Львівській області – ідеальне місце для тих, хто прагне поєднати спокійний розслаблений відпочинок з оздоровленням і профілактикою здоров’я. У Східниці розташовано 38 джерел води, яка за складом нагадує «Боржомі», кімната-музей народного побуту та кілька старовинних церков. У 8 км від оздоровчого курорту знаходиться парк-заповідник «Тустань», якому можна присвятити окрему екскурсію.

У Східниці цілком можна запланувати якісний і водночас бюджетний відпочинок. Розповідаємо, де 👇
- «ТуСтань»: 3 доби відпочинку для одного за 5609
6600грн – з триразовим харчуванням, безкоштовною первинною консультацією терапевта та уролога, фіточаєм, використанням бювету, відвідуванням спа-зони (басейн, римська парна, фінська сауна, джакузі) та тренажерного залу.
- «Оберіг»: 2 дні проживання для двох за 2240
2800грн – з дворазовим харчуванням, оздоровленням, мінеральною водою, настільними іграми.
- «Villa Grand»: 2 доби проживання на одного за 2480
3300грн – з триразовим харчуванням, грою у більярд та доставкою мінеральних вод.
Поляна
Один із найкращих оздоровчих курортів України, який славиться своїми мінеральними водами, багатими на цілющі властивості, – Поляна. Помилуватися краєвидами можна, покатавшись на бугельному витягу, а якщо захочеться активних розваг, то по сусідству з Поляною є снігові траси в Жденієво, Подобовці та Синяку.

Ловіть знижки на готелях Поляни 👍👇
- «Сонячний»: 2 дні відпочинку для двох за 4550
6380грн зі сніданками, консультацією лікаря, відвідуванням соляної кімнати та аромаванною, більярдом та вживанням мінеральної води.
- «Срібний Водограй»: 2 доби проживання для двох осіб за 2329
3100грн зі сніданками і джерельною водою кожного дня.
Читайте також:
🔷 Курорт Свалява – першоджерело «Поляни Квасової»
🔶 Трускавець: що подивитись і куди сходити
Міста – куди з’їздити
Березень – перший місяць весни, міста починають прокидатися після зимового сну, струшують з себе сніг та бурульки, пожвавлюються і стають привітнішими. Саме час провести відпустку в одному з них: насолодитися старовинною архітектурою, скуштувати смаколиків у місцевих кафешках, подивитися пам’ятки та просто змінити звичну обстановку на щось нове та оригінальне.
Львов
На думку українців, Львів займає перше, або друге – у кого як – місце в рейтингу найромантичніших міст України. Хтось любить Львів за сердечну атмосферу, надихаючу архітектуру, камерність вуличок, а хтось – за кулінарні шедеври і незрівнянну каву 😊 Провести навесні березневу відпустку у Львові означає поринути у світ любові, культури і наснаги.

Рекомендуємо зупинитися в одному з готелів міжнародної мережі «Reikartz», яка вирізняється високими стандартами обслуговування клієнтів, європейським рівнем комфорту та впізнаваним стилем – елегантним і лаконічним. До мінімального пакеті входить 1 доба проживання для однієї особи у комфортабельному номері з усіма зручностями та сніданки «шведська лінія». У Львові до ваших послуг:
- «Reikartz Дворжец» на Городоцькій вулиці, 107, в історичному районі міста.
- «Reikartz Medievale Lviv 4*» на Друкарській вулиці, 9.


8 акцій
Читайте також: Культурний і гастрономічний Львів – гайд для туристів
Кам’янець-Подільський
Це місто в Хмельницькій області – дуже популярний напрямок для подорожей. У Кам’янець-Подільському панує дух середньовіччя головної історичної пам’ятки міста – старого замку. Хтось скаже, що на екскурсію сюди краще їхати влітку, або хоча б у травні. Але тільки не допитливі мандрівники, які уникають мурашиного натовпу туристів 😏
У березні погода обіцяє бути плюсовою з рідкісними невеликими опадами, радимо придивитись до такого маршруту. Прогуляйтеся Новопланівським мостом над каньйоном річки Смотрич, відвідайте міську ратушу, побудовану в XV столітті, Петропавлівський католицький собор, музей мініатюр «Замки України», зробіть селфі біля цікавої скульптури «Сонячна парасолька» на алеї закоханих біля озера Лебедине.

У Кам’янець-Подільський добре поїхати на вихідні. Прямим поїздом з Києва добиратися трохи менше 8 годин, і на півгодини довше, якщо їхати рейсом Київ-Чернівці через Ларгу.

Зупинитися на відпочинок рекомендуємо у готелі «Reikartz Кам’янець-Подільський»: в суму 1109 1307 грн входить 1 доба проживання зі сніданками «шведська лінія» та усіма зручностями.
Чернівці
Це місто входить в топ відвідуваних місць в Україні, а все завдяки Чернівецькому національному університету, який прославився схожістю зі школою чаклунства Хогвартс. Чернівці ідеально підходять для подорожі на вихідних, для тих, хто захоплюється величністю архітектури, шукає затишні вулички і гастрономічні пригоди в рамках недорогого бюджету.



Де краще зупинитися у Чернівцях? Відмінний варіант – готельний комплекс «Гірський узвіз». За 1999 2500 грн ви отримаєте 2 дні відпочинку на двох зі сніданками та релаксом у сауні.
Заміський відпочинок
Коли не хочеться їхати далеко, але звична обстановка все ж таки набридла… варто поставити рутину на паузу і влаштувати собі релакс-вікенд за містом. Забронюйте собі затишний номер у крутому готелі – і нехай весь світ зачекає хоча б пару днів, доки ви відновитеся та відпочинете.
А ми підкажемо, куди втекти 😉👇
- «Вишеград» – бюджетний спа-готель під Києвом, де цілими днями можна насолоджуватися спа-процедурами: плаванням у басейні, сауною, джакузі.
- «Гірський струмок» – затишний заміський комплекс у Київській області з королівськими апартаментами, які можна недорого забронювати завдяки знижці від Покупон. В готелі завжди є світло, тож не варто перейматися через відключення електроенергії.
- «Золоті піски» – база відпочинку у Дніпропетровській області з вигідним пакетом: триразовим харчуванням і бонусом у вигляді години відпочинку у сауні, більярдом та грою настільний теніс.



42 акцій
А які у вас travel плани на найближче майбутнє? Чи плануєте відпустку та куди хочете поїхати? Діліться у коментарях 😊
март это начало весны, уже хочется куда-то бежать и ехать))у мужа в марте др, всегда стараюсь что-то спланировать что бы ему понравилось. ездили в польшу, словакию ,и по Украине в Одессу, Днепр
в марте правда везде все гораздо дешевле и билеты можно урвать по приличной скидке. мы так за 9 евро в Вену летали и скажу я вам, погода была супер – солнечно и ветра не было, насладились выходными, и за город выезжали в резиденции и насмотрелись красоты
в марте можно отлично провести время в испании. мы так ездили в том году погода была супер для прогулок. или же если хочется нырнуть в лето то египет конечно. можно очень дешево найти
Как-то в марте ездили с мужем тур по Европе, мне не очень понравилось. довольно холодно, гулять не так приятно как в сентябре например. но благодаря статье вдохновилась что в марте у нас низкий сезон и можно наверное отдохнуть с хорошей скидкой в каком-нибудь спа отеле.
в марте насколько я помню еще несколько лет назад на драгобрате на лыжах катались. а вообще конечно если по Европе то месяц довольно таки непредсказуемый. были на 8 марта в Польше, погода была солнечнбылоая, но все же холодно еще по -зимнему, долго не погуляешь. благо интересных кафе куда хочется заглянуть много