Куди поїхати на вихідні з Києва: красиві місця і заміський відпочинок

Активний і яскравий ㅡ Київ заворожує, але поступово набридає. Думки губляться на тлі звуку машин, міські пейзажі здаються вже не такими привітними, ріже око нав’язлива реклама ㅡ розумієш, що терміново потрібне перезавантаження. Зміна обстановки і порція позитиву ㅡ відмінний спосіб скинути втому від повсякденної туги. Курс ㅡ на цікаві, красиві місця, соковиті фоточки для інсти з тегом «#travel» і незабутні враження від подорожі. Читайте куди поїхати в Київській області, які пам’ятки подивитися і де організувати відпочинок під Києвом з гарячими знижками до 70% від Покупона.
Читайте в нашій статті:
- Вихідні під Києвом ㅡ кращі дендропарки
- Де відпочити – заміські SPA комплекси біля Києва
- Куди поїхати на вікенд ㅡ тури вихідного дня
Вихідні під Києвом ㅡ кращі дендропарки
Очам і мозку потрібно відпочивати. Психологи стверджують, що прогулянки на природі знімають стрес не гірше сексу. Вибирайте напрям і насолоджуйтесь свіжим повітрям і видами.
Добропарк
Дендропарк під Києвом (18 км по Житомирській трасі), недалеко від селища Мотижин Київської області, почали порівнювати з Голландією як тільки він став приймати перших гостей. А все тому що день відкриття припав на цвітіння тюльпанів — 24 квітня. Їх тут близько 1 мільйона, а квіткова алея простяглася на 8,5 км в довжину і 1,2 метра в ширину.
Крім квіткових газонів на масштабній локації посаджені близько 44 тисяч дерев і кущів. Влітку на зміну весняній тюльпановій плантації прийде лавандове поле, сад петуній і долина гортензій. А з часом можна буде насолодитися цвітінням сакури і груші. Неймовірно красиве видовище і супер знижки до 30% від Покупона на вхідні квитки для дітей і дорослих. Економте на ціні, а не на відпочинку і враженнях :).
Загальна площа «Добропарка» становить 300 га, що прирівнюється майже до 300 футбольних полів. Є 16 невеликих озер, де влітку можна купатися, облаштована велика парковка. Планується зона відпочинку, фуд-корт, дитяча розважальна зона, майданчик для проведення концертів.


Вартість квитків: для дорослих – 100 грн, для дітей 7-17 років – 60 грн, але зі знижкою від Покупона на 30% дешевше. Вхід пенсіонерам старше 60 років – 50 грн. Безкоштовно – для дітей до 6 років, осіб з інвалідністю та воїнів АТО.
Як дістатися до парку «Добропарк»: від станції метро Святошин йде маршрутка 771.
Для тих, хто їде на автомобілі:
Межигір’я
Колишня урядова резиденція тепер відкрита для відвідування всім бажаючим. Відома зі ЗМІ історією про золоті унітази локація стала досить популярною в колах сімейних пар і молоді.

У Межигір’ї знайдеться все необхідне, щоб відзняти цілі фотосесії для вашого інстаграма ㅡ садові скульптури, вишукані вілли, ресторан-корабель, штучні водойми і рідкісні види птахів та тварин в місцевому зоопарку. Всі тварини дуже доброзичливі і з задоволенням підходять до людей.

В Межигір’ї у вас буде вибір: здійснити пішу прогулянку або прокотитися на транспорті, який можна орендувати біля входу в парк. До послуг відпочиваючих оренда велосипедів (50 гривень на годину) і електро-машина з відкритим верхом на шість чоловік. Любителів старовинних автомобілів порадує виставка раритетних машин у місцевому автомузеї, вхідний квиток — 40 гривень, також є екскурсії по кінологічному центру. Зекономити на поїздці в парк можна, скориставшись акціями Покупона.

Як дістатися: від станції метро Героїв Дніпра, з автостанції на площі Шевченка або на кораблику від Поштової площі.
Для тих, хто збирається їхати в Межигір’ї на автомобілі:
Бучанський міський парк

Колекція улюблених багатьма локацій доповнилася новими експозиціями. Що можна побачити і чим зайнятися в Бучацькому парку:
- Дитяча залізниця
- Зелена арка по типу одного з найромантичніших місць України – тунелю кохання в Рівненській області.
- Стилізовані квіткові клумби
- Статуї
- Гарна ідея – організувати виїзну фотосесію. На Покупоні можна скористатися гарними знижками до 80% на послуги професійних фотографів.
- Дитячі атракціони
- Дитячий ігровий майданчик
- Мотузковий екстрім-парк «Шалена Білка»
- На території можна покататися на роликах, скейті, велосипеді (дитячому і дорослому), самокаті, гіроборді, електрокарі, а на Покупоні – купити все необхідне для дозвілля онлайн з вигідним кешбеком і доставкою до дверей від Нової пошти.



Як бачите, красиві цікаві парки – це не тільки природа, а й розваги, яскраві пам’ятки, оригінальні експозиції і змістовний відпочинок на свіжому повітрі. Бучанський міський парк під Києвом відноситься саме до таких місць. Якщо виникає питання куди поїхати на вихідні з дітьми, навіть не роздумуйте, а вирушайте в найпривабливіший, центральний парк Бучі, в 20 км від Києва по Варшавській трасі Е373.
Де знаходиться: Буча (Київська область), вулиця Інститутська, 54.
Як дістатися до Бучанського парку на громадському транспорті: маршрутки ходять зі станцій метро Академмістечко – №422, 381; метро Святошин (проходить через Академмістечко) – №423; метро Героїв Дніпра (проходить через Мінськ) – №421.
Карта проїзду
Парк Феофанія
Рідне, історичне, своє – дивовижна перлина на околиці міста. Попереджаємо відразу – вхід в парк платний, але це чисто символічні 30 гривень з дорослого і 10 гривень з дитини (до 7 років безкоштовно). Завдяки такому підходу тут завжди тихо, спокійно, живописно і чисто.
Парк в стилі фольклорної атмосфери: різьблені іграшки, обвиті лозами винограду альтанки, мощені бруківкою доріжки, акуратно підстрижені газони і чотири рукотворних озера.

В Феофанії відмінно вийде прогулятися надвечір, коли сонце починає сідати. Хитрість в тому, що вихід із зеленої зони «дивиться» рівно на захід і вам відкриється неймовірний вид на смеркання. А якщо ще й влаштуєте виїзну фотосесію, то фотоальбом поповниться неймовірно красивими кадрами. Задля економії радимо скористатися знижками до 80% на послуги професійних фотографів на Покупоні.

Як дістатися до парку Феофанія: від станції метро «Теремки» зі сторони ТРЦ Магелан йде маршрутка 444 ㅡ вам потрібно вийти на кінцевій. Далі справа за малим – спускаєтеся вниз, минаючи інститут теоретичної фізики імені Боголюбова, і ви у парковій касі.
Для тих, хто їде на автомобілі:
Київське Море
Неймовірне водосховище на північ від Києва, загальною площею в 922 км2, яке навіть захоплює шматочок Білорусії. Величний кишеньковий океан, в який впадають річки Прип’ять, Тетерів, Уж та Ірпінь. Котлован під водний масив був виритий ще в 66-му році з метою терраформування місцевості. Вийшло на «відмінно» – тепер це Київська пам’ятка.
Місце тихе, чисте і досить безлюдне, з непроглядним сосновим лісом. Саме те, щоб на самоті подумати над проблемами насущними і їх рішенням. У спеку можна зняти з себе одяг і пірнути в чисту воду, розвести багаття для пікніка. А восени позбирати гриби (більш докладно про грибні місця читайте тут).

Як доїхати до Київського Моря
Доберіться до кінцевої станції синьої гілки київського метрополітену – Героїв Дніпра, звідти сядьте на будь-яку маршрутку у напрямку Старі Петрівці. Від автобусної станції пройдіть на північний схід приблизно кілька кілометрів, там і буде Київське Море.
Карта:
Китаєво-Голосієво
Місто не місто, і парк не парк, Голосієво і Китаєво ㅡ відмінне місце і для невеликої прогулянки з дітьми і для серйозного походу на цілий день. Розташоване воно в Голосіївському регіоні і представляє із себе осередок старожитностей X-XIV століття. Тут розташовані могильники часів Київської Русі, печерні келії того ж періоду і навіть залишки цілого міста, а ще саме тут за легендами жив Соловей-Розбійник.
Майже уся територія пронизана різними печерами і ходами, на основі яких в XIV столітті було зведено Китаївський монастир (координати: 50.3643773,30.539025).
Крім церковної архітектури тут розташований один з найбільших і мальовничих парків Києва – Голосіївський. При цьому парк і ліс досить жваві, тут є каруселі та дитячі майданчики, ресторани, альтанки для шашликів і навіть обладнані для лижників схили, на яких можна поганяти на лижах, не покидаючи Київ (повний список київських схилів можна знайти у окремому огляді).

Як доїхати до Китаєво: від станції метро «Либідська» до зупинки «Китаївська» курсують маршрути 20 і 52. На «Видубичах» можна сісти на 43 і 65 маршрути до зупинок «Корчувате-1» або «Проспект Науки». До Голосіївського парку можна дістатися пішки від станції метро Голосіївська.
Карта проїзду на автомобілі:
Зоопарк «XII місяців»
Зоопарк – величезний комплекс з відкритими і закритими вольєрами, який працює цілий рік. Для огляду всіх вольєрів знадобиться близько 5 годин – за це час вийде обійти більше 100 видів тварин. Тільки уявіть – фауна Африки, Амазонії, Латинської Америки і північної тундри під Києвом всього за один день! З сімейства котячих тут представлені: подружжя білих тигрів, чорний ягуар, гепарди і північні пуми. Є й великі травоїдні види Африки – африканські бізони, носоріг, антилопи Канна і мавпи. А ще наймиліший жираф, який із задоволенням знайомиться з відвідувачами. У ролі хижих лісових мешканців виступають червоні вовки і камчатські ведмеді.
Дітям дають погладити баранчиків і мініатюрних корівок в контактному зоопарку.
Якщо сорвиголовам цього буде мало, то поруч їх чекає цілий піратський корабель і величезний ігровий майданчик.
Усередині комплексу стоїть замок Нойшванштайн, вірніше його ресторанна версія «Ludwig King». В меню є німецька та американська кухня. Цікаво, що для оригінального замку використовували образ замка в «Білосніжці» Діснея. На території комплексу влітку працює басейн, а взимку проводяться льодові шоу.

Розташований Зоопарк «12 місяців» у Вишгородському районі, с. Демидов по вулиці Вербовская, 79. Рекомендується купувати квитки заздалегідь, щоб не простоювати в черзі і економити на вході з Покупоном. Дістатися на громадському транспорті можна від станції метро Героїв Дніпра на 355 маршрутці.
Карта проїзду на автомобілі:
Музей під відкритим небом Пирогово
Зовсім недалеко від Києва (настільки недалеко, що доїхати можна на тролейбусі) розташований величезний парк-музей Пирогово, так добре знайомий ще зі школи всім корінним киянам. Для тих же, хто ще тут жодного разу не був, варто озброїтися зручним взуттям, фотоапаратом і обов’язково присвятити музею хоча б один вихідний!
Сам музей присвячений традиційній українській архітектурі. На величезній території розкидані будиночки, церкви і споруди різних століть, які ретельно збирали по всій Україні. Більшість будинків відкриті для перегляду, і ви зможете більш детально ознайомитися з побутом наших предків.
Але найбільший плюс музею ㅡ в його розмірах. Тут можна все: валятися на килимку під млинами, прийти на незабутній фест, скуштувати смачну наливку, провести суперскую Масляну, а ще покататися на санях (в упряжці вороних або без конячок). Музей ідеально підходить для тривалих велопрогулянок, та й просто для релаксу і тиші.
Як дістатися: від станції Либідська на тролейбусі №11, від Бессарабки на маршрутному таксі №156, від Ленінградської площі або станції метро Дружби Народів на 172 автобусі, від станції метро Академмістечко на 576 маршрутці, або на 496 маршрутці від станції метро Лук’янівська.
На машині:
Українське село
Недалеко від межі міста, в селищі Бузова розташований етнографічний комплекс «Українське село». Тут є все для сімейного відпочинку – мангальні місця, будиночки для пікніка, сауна, музей, ресторан і готель в історичному і сучасному стилі.

Сповідуючи принцип правдоподібності, етно-готель спорудили з п’яти хат, які свого часу стояли в Поліссі і були перевезені цілком. У кожній хатині розташовується чотиримісний номер, а всередині є всі зручності – холодильник, плазмовий телевізор, кондиціонер і душова кабіна.
Поруч з плодами цивілізації розташувалася глиняна піч з набором старовинного посуду, ікони, картини. На лавках і столах лежать вишиті «рушники» і «ковдри».
В історичній частині комплексу розташований невеликий зоопарк з тваринами – свинки, поні, віслюки, олені і різні птахи. По вихідних і святах тут проводять майстер-класи гончарного майстерності, вчать випікати хліб в дров’яних печах, показують як робити ляльки-мотанки та влаштовують квести.
А ще тут неймовірно тихо, не дивлячись на велику кількість людей, і завжди є де розгулятися. Тому містечко ㅡ хороший варіант для відпочинку з дітлахами.
Як дістатися: «Українське село» знаходиться в Києво-Святошинському районі, село Бузова, вулиця Дмитрівська, 1. На громадському транспорті до комплексу можна доїхати на 773 маршрутці від станції метро Святошин.
Як дістатися на машині:
Історичний парк «Київська Русь»
Варто тільки від’їхати від столиці на 34 кілометри, і ви знайдете справжню історичну перлину епохи Давньої Русі – історичну репліку Києва, столиці Київської Русі. Тематична атмосфера тут витримана в дусі V-XIII століття, коли в суспільній свідомості тільки зароджувалися слова «козак» і «лицар».

Бажаючим перевірити свою силушку богатирську дадуть спробувати себе в бугурт-бою, взяти участь у лицарських фестивалях. На території комплексу розташована виставка облогових знарядь епохи Володимира Святославича, влаштовують кінні прогулянки по мальовничих полях Київщини та розкинувся музей середньовічного обмундирування.
Підкріпитися після активного дня можна в корчмі, де вас почастують тематичною кухнею. Якщо бажання повертатися додому немає і в помині – не біда, поруч є готельні номери, витримані в атмосфері «старовинного» побуту.
Як дістатися – зі станції метро «Видубичі» регулярно курсують маршрутні таксі, які доставлять вас без зупинок до історичного комплексу «Київська Русь».
Карта проїзду для автомобілістів
Блакитне Озеро
Чарівна перлина недалеко від міста – це невелике озеро в Київській області з надзвичайно чистою водою, за що його і нарекли «Блакитним» , знаходиться в селі Підгірці.

Сімейним парам і досвідченим парочкам місцевий пляж зі зручним заходом у воду припаде до душі. Бажаючим отримати бронзову засмагу можна зупинитися на платній частині пляжу зі зручними шезлонгами. Вартість входу становить 50 гривень, вірніше – вартість входу, персонального лежака і доступу до двох волейбольним полями на період із дев’ятої ранку і до дев’ятої вечора. У вихідні ціна піднімається до 100 гривень з людини.
Зовсім поруч з пляжем розкинулася філія ресторанного міста «Імперія», і всім гурманам тут відкриті двері в ресторани, бари і кальянну.
Як дістатися: на маршрутному таксі від станції метро Видубичі.
Карта проїзду:
Парк живої природи Беремицьке
Приблизно в 60 км від Києва по Чернігівській трасі знаходиться одне з молодих біосферних надбань України – природний парк «Беремицьке». Створений у 2017 році з метою збереження та відновлення екосистеми Подесіння, сьогодні парк став неймовірно цікавим і захоплюючим місцем для сімейного вікенду за містом.
Прихильники активного екотуризму можуть насолодитися природою, дикими пейзажами, прогулятися туристичними стежками, спостерігати за дикими тваринами, відвідати стайні, міні-зоопарк, музей диких кішок, влаштувати пікнік на природі, покататися на конях, освоїти ази догляду за довгогривими тваринами, зупинитися на вихідні в будиночках чи наметовому містечку. Парк цілий рік приймає гостей і проводить захоплюючі групові екскурсії по території: для дорослих, дітей, школярів.
Як доїхати
Де відпочити – заміські SPA комплекси біля Києва
Давайте поєднувати приємне з корисним? Природа і СПА, смачна їжа і релакс, шикарний відпочинок і зміна обстановки. Для відновлюючої відпустки не треба йти на тиждень з роботи, летіти кілька годин на літаку і витрачати багато грошей. Досить від’їхати від міста і зануритися в розкіш київських заміських комплексів. А зі знижками допоможе Покупон.

Спеціально для наших читачів підбірка відмінних місць для заміського відпочинку за вигідними цінами:
- Заміський комплекс «Morewell» знаходиться прямо на березі Київського моря. Крім SPA послуг, користування критим і літнім відкритим басейном, готельно-ресторанний комплекс під Києвом пропонує масу розваг для дорослих і дітей: прокат самокатів, електросамокатів, SUP дошок, пейнтбол, лазертаг, прокат рибальських снастей, прогулянки по морю і рибним місцям з тутешнім гідом, прогулянки на яхті, катері, баггі і багато іншого. Шукайте знижку на відпочинок в заміському комплексі «Morewell» на нашому сайті.


- СПА готель «Вишеград» під Києвом. Шукаєте куди можна поїхати з дитиною з міста, поєднавши природу, комфорт, розваги, риболовлю і спа? Тоді бронюйте номер зі знижкою 20% – від 759 грн для двох зі сніданками. Сертифікати можна підсумувати, додаткове розміщення дітей сплачується окремо.



- Заміський комплекс «Sosnovel» під Києвом дарує одночасно радість водних розваг в SPA центрі та літньому басейні і лісову прохолоду. Маса розваг і повне перезавантаження на природі – шукайте знижки на відпочинок на Покупоні.


- В «City Holiday Resort & SPA 5 *» назва говорить сама за себе адже про ваш відпочинок дбатимуть і створюватимуть максимально сприятливу атмосферу завдяки класному обслуговуванню, комфортним номерам, басейнам, соляній кімнаті, парними, терасі для відпочинку та дитячій кімнаті. Дозвольте собі відпочинок класу люкс з приємними цінами від Покупона!



- «Резиденція» в Яготині пропонує комфортабельний відпочинок круглий рік. Взимку тут можна погрітися в банному комплексі, в теплу пору року вас чекає міні-зоопарк, рибалка, батути, спортивний майданчик. У комплексі постійно працюють кафе і ресторан. І не забувайте, що зі знижкою Покупона відпочивати завжди дешевше.



- У «Райський дворик» теж відмінна банька, а ще відкритий басейн і безліч активностей. Готель розташований в лісі, так що в сезон тут паралельно з релаксом можна назбирати грибів і ягід. Поїсти можна в ресторані або замовити їжу в номер. Бронюйте зі знижкою Покупона до 40%.

- Комфорт і оздоровлення пропонує готель «Оріяна». Тут для вашого відпочинку передбачені басейн, сауна і фітобочка. Додатково можна відвідувати косметологічний кабінет. Влітку в готелі можна користуватися дитячим і дорослим басейном.
Більше знижок до 70% на відпочинок під Києвом дивіться на нашому сайті.
Тури вихідного дня ㅡ міні-відпустка для активних
Вам тісні парки і вабить активний відпочинок? Тоді влаштуйте собі міні-відпустку. Ось наша добірка місць, куди можна встигнути з’їздити з Києва за один день:
Ландшафтний парк Буки
Хочете шматочок Франції прямо під Києвом? Тоді вирушайте в ландшафтний парк Буки. І хоч він не претендує на розкіш Версаля, але види тут неймовірні (як і фоточки на тлі цієї краси).
Водойми, парк, клумби, замки і фонтани ㅡ тут все наводить на думки про відпочинок і споглядання. В Буках обов’язково загляньте з дитиною у міні-зоопарк, де живуть милі ведмеді і є невеликий контактний куточок для тих, хто хоче погодувати і погладити тварин.
У комплексі є затишний ресторан, де обов’язково треба спробувати страви з мангалу та насолодитися видом на річку. Більш детальний огляд про парк читайте в нашій статті.
Як дістатися до ландшафтного парку: від станції метро Либідська на маршрутці до села Сквири, звідти на автобусі. Набагато зручніше придбати тур вихідного дня, а більш економічно – зі знижками від партнерів Покупона тут.
Карта проїзду:
Парк Олександрія
Якщо хочеться побути далеко від людей і суєти, то добре підійде Олександрія. Парк розкинувся на величезній території в більш ніж 200 гектарів і включає в себе старовинну резиденцію Браницьких, дендропарк з прогулянкової зоною, ботанічні павільйони. І все це неймовірно красиво і з легким нальотом занедбаності.
Обов’язково пройдіться до павільйонів «Ротонда», Колонада, «Місяць» і загляньте на руїни. На окрему увагу заслуговує місток з красивими фігурками біля головної будівлі.
Легка відчуженість має і свої мінуси. Наприклад, тут ви не зможете перекусити в кафе і ресторанчиках, напої та їжу треба брати з собою.
Як дістатися до Олександрії на громадському транспорті: будь-якою маршруткою до Білої Церкви, яка йде до зупинки Піонерська. Маршрутки відправляються від станції метро Либідська, Виставковий центр, Вокзальна.
Карта проїзду:
Богуславський Каньйон
Біля річки Рось розташувався один з найдавніших каньйонів – Богуславський, його вік перевищує мільярди років. Раніше тут височіли скелі, але з часом вони стерлися і перетворилися в котлован. Таке змішання висоти скель і близькості водойми дало свої плоди – вийшло відмінне місце для відпочинку.

Скелі прогріваються вдень, після чого на них можна заснути, розташувавшись під відкритим небом на пледі. Вода чиста, збагачена мінералами з найближчих порід і повністю придатна до плавання в теплу пору року. А ось ловити рибку тут можна цілий рік (про самі рибні місця Київщини ще читайте наш окремий огляд)

Річки тут неспокійні, а скелі високі і неприборкані. Для любителів відпочинку подрайвовіше в цих місцях знайдуться свої розваги: сплави по річці Рось і міні-альпінізм на місцевих гранітних брилах. Рівень складності підйому – «хочеться попрактикуватися, але справжні гори поки лякають».
Як доїхати до Богуславського Каньйону: на рейсовому автобусі від автовокзалу на станції метро «Видубичі». В дорозі ви проведете приблизно двох годин. У Богуславі пройдіться вгору по вулиці Івана Франка через довгий міст над річкою Рось.
Карта проїзду на автомобілі:
Буцький каньйон
Скелі, водоспад, річка і ліс на тлі яких можна відчути себе просто невеликою піщинкою 一 це все вражаючий Буцький каньйон. Тут можна легко провести цілий день, просто стоячи по щиколотку в холодній річці, відчуваючи силу потоку, геть забувши про суєту великого міста.
Для любителів тут знайдеться рафтинг, байдарки і скелелазіння. Також сюди часто приїжджають відпочити з наметами.
Інфраструктура локації ще не надто розвинена, а дороги з Києва досить розбиті, тому для відвідування каньйону краще вибрати організований тур (варіанти зі знижками дивіться за ссилочкою). Більш докладно про Буцький каньйон можна прочитати в нашому окремому огляді.
Як дістатися: на рейсовому автобусі Київ-Маньківка до зупинки Буки від Центрального автовокзалу або на маршрутному таксі від Жашкова.
Для автомобілістів:
Селище Боденьки
Невеликий мальовничий куточок Києвщини, поруч протікає річка Десна. Саме по собі селище мало примітне, але віддалене від міста на повний максимум. В результаті – ліс густий, стежки не хожені, сміття практично немає, а трава росте високою і дикою.

В теплу пору року в річці можна скупатися і порибалити на дрібну рибу. Взимку ㅡ пройтися на лижах по лісу. Головна визначна пам’ятка місця – повноцінна дика природа, ще не порушена регулярними людськими візитами.

Якщо подумує розкинути пікнік на берегах Десни, не забудьте перед виїздом запастися провіантом і мінімальним набором для відпочинку.
Як доїхати до селища Боденьки: регулярні автобуси від автовокзалу на площі Шевченка.
Карта проїзду:
Руде Село
Хотіли відвідати щось дійсно старовинне? Влаштуйте собі одноденну «екскурсію» в Руде село: поціновувачам старовини і вишуканого минулого присвячується – родовий маєток Залеських до ваших послуг.

На вигляд маєток виглядає немов з минулої епохи – порослий мохом і зеленню. Розташований він в акурат серед зелених насаджень, по сусідству з іншими будинками. Будівля стара, так що будьте обережні і поважайте культурну спадщину.
Поруч розкинулася водна артерія Коса, яка плавно переходить в дві великих водойми.
Як доїхати до Рудого села: на маршрутці до Чепіженці (попередьте водія, щоб висадив вас у Рудому) від автостанції Південної (станція метро Іподром).
Карта проїзду:
«Замок Радомисль»
А що якщо влаштувати собі міні-відпустку з пригодами, замками і привидами? Замок Радомисль розташований всього в 100 км від Києва, а ось поїздка туди додасть вражень навіть самим закоренілим туристам.
Будинок побудований в 1612 році, але замком ніколи не був (хоч його так і називають). Тут свого часу проводилася папір, друкувалися книги, а ще він встиг побувати млином. Охороняє замок, за чутками, привид-монах. У програму екскурсій знайомство з ним не включено, але всім любителям містичного радимо побродити по території в пошуках;). Тим більше, що в замковому парку є що подивитися і чим зайнятися. Тут зібрана величезна колекція рослин, облаштовані гарні зони для відпочинку, і знайдуться качельки як для діток, так і для дорослих.
Влітку в оренду можна взяти човник або катамаран, а ось взимку обов’язково хапайте з собою санки, адже ландшафт дозволяє веселі покатушки.
Доїхати на громадському транспорті до Замку можна на маршрутці Київ-Радомишль від станції метро Житомирська. У самому Радомишлі вам треба буде проїхати від автовокзалу на маршрутці №2 до зупинки Замок.
Як доїхати на машині:
Чорнобиль
На хвилі популярності однойменного серіалу тільки ледачий не хотів побувати в зоні відчуження, яка знаходиться всього в парі годин від Києва. Тому в пошуках екстремальних вражень від міста-примари і шматочка однієї з найстрашніших глав в історії людства обов’язково варто відвідати це місце.
На екскурсії ви побачите місто, який його мешканці покинули за лічені години, і то, як природа поступово захопила цивілізацію.
У Чорнобиль не рекомендується їхати самостійно, тому скористайтеся пропозиціями від партнерів Покупона. Це дозволить відвідати Зону максимально безпечно і не пропустити жодної цікавої точки. Всі вигідні пропозиції по турам можна знайти тут.
Не забувайте, що з Покупоном можна вигідно поїхати куди завгодно, тому плануйте з нами не тільки вихідні, а й відпустку)))
І куди б ви не поїхали переконайтеся, що на флеш-карті фотоапарата вистачить пам’яті, а в акумуляторах – заряду. Якщо у вас залишилися питання по статті або ви хочете порекомендувати щось цікаве, обов’язково пишіть в коментарях.
Карина
Для меня маст хев Вышгородская набережная, почти каждые выходные туда езжу на кофе) Еще прикольное место для отдыха с семьей и особенно детьми – зоопарк 12 месяцев. Там реально круто, единственное не советую ехать летом при палящем солнце, очень жарко (открытое поле) и мест укрыться почти нет. Хочу поехать в Феофанию, стыдно, всю жизнь живу в Киеве, а там ни разу не была…
Алена
Сколько красоты совсем рядом! Ездишь отдыхать заграницу в поисках интересных мест, но и у нас есть, что посмотреть! Спасибо за подробный обзор, в ближайших планах феофания, межигорье и зоопарк 12 месяцев
Стелла
наш топ 5 мест под киевом это феофания, голосеевский парк, мануфактура, а если подальше то еще в переяславе хмельницком музей под открытым небом и коростышевский каньон
Gala.Dali
очень люблю ездить с детьми в зоопарк 12 месяцев. животные очень ухоженные, мы несколько раз на покупоне брали билеты. А после прочтения статьи поняла сколько же интересных мест мы упустили. в ближайших планах посетить феофанию, а также мамаеву слободу. и поехать подальше когда будет возможность увидеть триполье, церковь затопленную.
Артем
в межигорье понравилось, парк красивый, но мы были зимой, хотим еще обязательно посетить летом когда все зеленое. Еще нравится на выходных ездить в аутлет Мануфактура: там можно в мегамаркете купить все для пикника и подняться на небольшую гору (оттуда еще планеристы летают)
Наташа
Ездили недавно в Ореяну на выходные, сказка ) отдых, когда обо всем заботяться за тебя ))) очень красиво, вкусно
Вова
В Пирогово часто едзим ) там возле шинка бабуля продает наливку 😉 можете добавить в статью
Артем
Зоопарк 12 месяцев – это место просто супер , маст хев для посещения. Я уже раз 10 был и всегда отлично провожу время с семьей.
JPS
Спасибо, но в V-XIII веках не было слова “козак”, оно появляется в летописях в конце 15 века
Елена
Страусиная ферма с. Ясногородка, 50 км. от Киева. Там Контактный зоопарк, винодельня (отменные авторские вина), ресторан. Весело и взрослым и детям.
Evzheniy
Феофания ванлав.
Руслан
Хорошая статья. Было бы супер, если сразу ставили ссылку на карта, а не просто писали бы координаты.
Лори
ездили в Межигорье по вашей рекомендации, брали велики в аренду, красиво там очень!
Алла
Украинское село находиться в селе Бузовая (Бузова українською). Исправьте, пожалуйста.
Tasya
Жаль, что на голубом озере очень маленький песчаный пляж. Со стороны заезда берег очень крутой и обрывистый, разве что переезжать на противоположную сторону, там более полого и травка. Не знаю как сейчас, но раньше на песчаный берег был платный въезд под шлагбаум.
А в Феофании ооооочень красиво. Частенько выезжаем туда всем семейством).