Прекрасний Львів наповнений не лише гарною архітектурою та міськими парками, а й безліччю локацій з дитячими розвагами, куди можна сходити погуляти на вихідних, канікулах чи у будь-який інший день.
Якщо ви, батьки, досі не можете визначитися – куди піти у Львові з дітьми – BlogPokuponTeam підкаже. Ми зібрали найцікавіші всесезонні розваги для дітей Львів – ігрові кімнати, мотузковий парк у Львові, музеї, квести та ще багато цікавого. Листайте вниз, читайте та шукайте знижки до 55%, щоб заощадити та відвідати якнайбільше місць 👇😉
У теплу пору року дітям та дорослим так і хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі. Куди сходити у Львові з дітьми, якщо хочеться активного дозвілля на природі? Мотузковий парк Нарнія – чудовий варіант. Тролеї, підвісні містки, колоди та багато перешкод на висоті дуже сподобаються маленьким непосидам і подарують багато позитивних емоцій. До того ж, це чудовий спосіб виплеснути енергію, що накопичилася, і просто круто провести час всією родиною.
Замовте до такого відпочинку ще й улюблені страви зі знижкою до 55% на pokupon.ua та щастю не буде меж 😉 Доставка їжі у Львові працює щодня та доставляє замовлення в будь-який куточок міста.
Діти люблять активно проводити час з однолітками: бігати, стрибати та лазити. Відмінний спосіб провести час весело та з користю – відвідати розважальні центри Львів з батутами, лабіринтами, сухими басейнами, атракціонами та іншими цікавостями.
«Fly Kids», «Булька», «Drive City» – вибирайте, яка дитяча кімната Львів сподобається дитині найбільше і заощаджуйте на квитках зі знижками 50% від Покупон.
Наука може бути веселою, і якщо ваша дитина, вивчаючи шкільну програму, скаже інше – сходіть із нею в інтерактивний музей науки Львів «Еврика». Забавні експерименти, рухливі експонати, захоплююча екскурсія та можливість до всього доторкнутися та зробити самому однозначно переконають ваше чадо.
Подивитися на забавні відображення і поблукати нескінченними коридорами дітям точно сподобається. У дзеркальному лабіринті комплексу «Апекс» за допомогою підсвічування та сотень дзеркал створена унікальна атмосфера – приходьте сміятися та дивуватися всією родиною.
Куди піти з дітьми Львів, якщо вони люблять пригоди та головоломки? У цьому випадку квест кімнати Львів – те, що потрібно 🤗 «Пірати Карибського моря», «Аліса в країні чудес», квест кімната Гаррі Поттер Львів і не тільки – найулюбленіші сюжети квест-румів у багатьох дітей. Головоломки, логічні завдання, можливість поринути у світ своїх героїв – хіба не ідеальний спосіб провести час із дитиною?
Більшість дітей сьогодні постійно грають у комп’ютерні ігри і так, батькам це не подобається. Але якщо розвиток технологій та дитячий інтерес до них зупинити неможливо – підключайтеся 😉 Віртуальна реальність Львів допоможе провести вихідний з дитиною в «її світі» – сходіть разом пограти та відвідайте інші галактики, побудьте супергероями, перенесіться у минуле чи майбутнє – дитина точно буде в захваті і хто знає, може і вам сподобається?
Хто ж не любить дивитися фільми, особливо на великому екрані. І якщо ви все ще не визначилися, куди піти з дитиною у Львові – кінотеатр – чудова ідея. Найпопулярніші у Львові: Кінг Крос кіно та Мультиплекс Львів – вибирайте який більше подобається та вирушайте з дітьми на перегляд цікавих фільмів чи мультиків. P.S. не забудьте прихопити попкорн🍿
Звичні дитячі розваги Львів вже перепробували і вам хочеться подарувати дитині нові враження? Зводіть її до океанаріуму «OCEANARIUM LVIV». Казковий підводний світ не залишить байдужим нікого, адже такої атмосфери не передати словами. Тільки опинившись під водою, а точніше у спеціальному тунелі зі скла, можна відчути ці емоції та поспостерігати, як жителі морів та океанів співіснують один з одним.
Куди піти у Львові з дітьми взимку? – водні розваги не лише літнє дозвілля. Критий аквапарк Пляж Львів працює будь-якої пори року. Величезне тепле приміщення, басейни з підігрівом, водні гірки різної висоти та рівня складності, дитячі водні атракціони для найменших: досить думати куди сходити з дитиною у Львові – вирушайте до аквапарку прямо зараз 😊
Ось такі ідеї ми запропонували, щоб ви могли вибрати з безлічі варіантів, куди піти з дитиною Львів 🤗 Розважайтесь і діліться своїми враженнями і відгуками у коментарях 🙂
Насолоджуюся життям без упереджень, ціную в людях їхню індивідуальність. Захоплююсь сучасними видами мистецтва, тату-культурою, кінологією, базовою ветеринарією (це допомагає мені правильно доглядати своїх вихованців, двох чудових німецьких вівчарок). З 2019 року працюю в компанії Покупон та пишу огляди на близькі мені теми. Вища освіта (бакалавр) із загальної психології (Національний авіаційний університет) допомагає мені добре розуміти почуття та емоції оточуючих людей, дивитися на світ їхніми очима та легко знаходити спільну мову. Вільний час проводжу з родиною, читаю та багато гуляю на свіжому повітрі.