Вся правда про EMS-тренування
Якщо на шляху до стрункого, підтягнутого тіла вас все ще зупиняє брак часу і страх виснажливих тренувань, тоді саме час дізнатися більше про заняття EMS. Всього по 30 хвилин 2-3 рази на тиждень — і у вас підтягнуте тіло через 3-5 місяців (щоправда, умова правильного харчування залишається незмінною ?). Тренуватись на EMS тренажерах у делікатному режимі можна навіть після травм.
BlogPokuponTeam розповість, що таке EMS тренування, наскільки вони ефективні, кому підходять, чи є протипоказання, чи не шкодять організму. Також пам’ятайте, що ви завжди можете скласти оптимальну програму класичних тренувань у тренажерному залі (силові, кардіо). Зверніться до професійного тренера – зі знижками від Покупон абонементи до спортзалу або фітнес-клубу обійдуться дешевше до 60%.
15 акцій
Читайте:
- Що таке EMS-фітнес
- ЕМС-тренінг — ефективність і переваги
- Протипоказання до використання міостимуляторів
- Як проходить EMS-тренування
Що таке ЕМС-фітнес
ЕМС в контексті фізичних занять розшифровується як електрична м’язова стимуляція і нічого спільного з «електромагнітною сумісністю» з області техніки не має.
Принцип дії технології досить простий. Спеціальні провідники (міостимулятори) посилають в м’язи малопотужні інтенсивні електричні імпульси, змушуючи м’язові тканини скорочуватися як при фізичному зусиллі, але людина при цьому знаходиться в спокійному стані і сама по собі не напружується.
Вперше мiостимуляцію м’язових тканин застосували в 1960-х роках для реабілітації радянських космонавтів після перебування в невагомості. Десятиліттям пізніше EMS технологія допомагала німецьким футболістам відновлюватися після травм. Саме завдяки німецькій фірмі Miha Bodytec система стала доступна широкому загалу і дійшла до наших днів в якості незвичайного фітнесу.
Сучасні EMS-заняття проходять в спеціальному костюмі для одночасного впливу на різні м’язові групи. Випускаються і окремі міостимулятори, розраховані на одну локальну м’язову группу (прес, стегна, сідниці, грудні м’язи і т.д.) — такі зручніше використовувати в домашніх умовах. В інструкції до пристрою детально описано як його юзати.
118 акцій
EMS-тренінг — ефективність і переваги
Навколо ефективності ЕМС йде бурхлива дискусія в спортивних і наукових спільнотах. Адже можливість отримати гарне і струнке тіло своєї мрії без тренажерів, штанг, гантель — виглядає воістину фантастикою! Давайте розбиратися чи реальні такі результати.
Почнемо з того, що EMS-тренінг — недостатньо вивчений. Окремими вченими проводилися лише локальні дослідження із залученням нечисленних груп чоловіків і жінок. Більшість засвідчило, що метод дійсно працює. Стимуляція м’язів електроімпульсами показала зростання силових показників, хороший анаболічний індекс і ефективність для набору маси у всіх учасників експериментів.
А чи можна схуднути? На жаль, процес спалювання калорій виявився дуже низьким — до 76 ккал/год при найвищій інтенсивності. Виходячи з цього, дослідники констатували мінімальну корисність ЕМС-тренувань саме для схуднення. Рекомендується поєднувати їх з традиційними заняттями в спортзалі, дотримуючись при цьому правильного харчування.
1 акцій
Проте, були відзначені і суттєві переваги EMS-тренувань над звичайними заняттями спортом:
- Кращий варіант для людей з обмеженими можливостями або на реабілітації після травм.
- Відсутність ризику травм хребта, кісток і суглобів завдяки тренуванням без зайвого навантаження і великої ваги.
- За одне заняття опрацьовується до 90% м’язів, чого неможливо досягти під час звичайного заняття фітнесом.
- Ефективний ЕМС-тренінг вимагає всього 20-30 хвилин по 2-3 рази в тиждень, що дозволяє значно зекономити час.
- Тренування в залах зазвичай проходять з тренером, який стежить за технікою виконання вправ і коригує навантаження на м’язи.
- Не потрібно носити з собою форму, все необхідне видається на місці.
- За рахунок чергування міостимуляторами процесів напруги і розслаблення, м’язи не «забиваються», і звична для спортсменів крепатура відчувається в рази менше.
63 акцій
Читайте також:
✔️Як правильно харчуватися
✔️Як схуднути – ефективний комплекс вправ
✔️Обгортання для тіла проти целюліту
✔️Які літературні новинки почитати
✔️Найсвіжіші тренди манікюру
✔️Буковель – найпопулярніший курорт розваг
✔️Куди піти з дитиною у Києві
Протипоказання до використання міостимуляторів
Дослідження також не виявили ніякої шкоди або інших негативних наслідків EMS-тренувань для організму людини. Але дуже важливу роль відіграє професіоналізм тренера при комплексному тренуванні на всі групи м’язів.
Протипоказання для EMS-тренувань:
- Наявність в тілі металевих пластин, імплантатів, штифтів і кардіостимулятора.
- Вагітність і період лактації.
- Епілепсія, діабет, туберкульоз.
- Грижі в паховій зоні.
- Тяжкі неврологічні захворювання.
- Серйозні порушення кровообігу, гемофілія.
При захворюваннях серцево-судинної системи легкого ступеня тренуватися можна, але краще попередньо проконсультуватися з кардіологом, щоб виключити будь-які можливі ризики — зі знижкою від Покупона економія складе до 75%. І обов’язково повідомте про свій стан тренеру для складання індивідуальної програми тренувань.
17 акцій
Як проходить тренування з міостимуляторами
Знайти EMS-тренування в звичайних фітнес клубах практично неможливо. Вони, як правило, проходять в спеціалізованих спортзалах і реабілітаційних центрах. На тренування потрібно брати тільки шкарпетки і змінне взуття, адже займатися ви будете в футуристичному костюмі, який видається на місці. Поверх костюма надягають міостимулятори — на ті групи м’язів, які будуть опрацьовуватися. А хід тренування і силу електроімпульсів контролює тренер зі спеціального пульта.
Як уже згадувалося вище, оптимальний час для ЕМС-заняття — 20-30 хвилин (залежить від вашого рівня підготовки і витривалості). Це можна порівняти з 2-3-х годинним тренуванням в традиційному тренажерному залі.
13 акцій
Етап 1. Кардіо
Починається заняття з звичного кардіо. Але замість бігу і інтенсивного спінінга на велотренажері, ви виконуєте суміжні вправи в межах невеликої зони в легкому темпі. Тренер весь час стежить за виконанням і вашим самопочуттям, регулюючи силу імпульсів і навантаження. Етап кардіо може займати до половини заняття.
38 акцій
Етап 2. Опрацювання м’язів
Друга частина заняття присвячується глибокому опрацюванню м’язів в лежачому положенні. А тренер по черзі запускає імпульси в усі групи м’язів. Відчуття досить дивні — ви нерухомі, а тіло працює! Найскладніше — звикнути до цього. Особливо тим, хто регулярно займається спортом.
17 акцій
Етап 3. Силовий тренінг
Третім етапом розвивається сила. Причому ви вільні обирати які зони хотіли б зробити міцнішими. Комплекс складається з статичних нескладних вправ без ваги або з мінімальним навантаженням у вигляді гантель по 1-2 кг. І весь цей час на м’язи впливають електричні імпульси різної інтенсивності. Такий прийом найбільш ефективний для опрацювання зон — наприклад, сідниць і стегон, які досить важко активізувати під час звичайного тренування.
240 акцій
Етап 4. Релакс
Закінчується EMS-тренування розслабляючим масажем за допомогою тієї ж технології. На кілька хвилин ви поринете в легке блаженство, відчуваючи як м’язи починають релаксувати з припливом крові.
218 акцій
Детальніше, як проходить ЕМС-тренування дивіться у відео:
Читайте також:
✔️Кращі масажі для схуднення
✔️Куди поїхати на вихідні з Києва
✔️Головні кольори Нового року
✔️Гірськолижні курорти України – траси, ціни, готелі
✔️Які аналізи потрібно здавати щороку
✔️Програми тренувань у залі для дівчат
Електрична стимуляція м’язів може стати гарною альтернативою або доповненням до традиційних тренувань у залі. Ефект до і після є завжди, коли людина дотримується комплексного підходу і крім фізичних навантажень, слідкує за правильним харчуванням. Діліться у коментарях, що думаєте про емс тренування, чи хотіли б спробувати і яких спортивних досягнень хотіли б досягти ??
Пройшла пробне тренування. Відчуття двояке після заняття. Кріпатура з’явилася через 24-30 годин, при чому вона набагато глибша й сильніша, ніж при звичайних фізичних навантаженнях. Хочу позайматися хоча б місяць по 2 рази на тиждень, тоді можна буде описати більше.
К сожалению тяжеловато найти время для тренировок( хотя и надо бы заниматься здоровьем и формой, но как всегда что-то мешает) Знакомая блогер вроде занималась подобными тренировками, вроде результат дают неплохой.