Залізний Порт: куди піти, що подивитися і де відпочивати

Залізний Порт – тільки звучить жорстко. Редакція Покупон готова розвінчати міфи і стереотипні очікування. Насправді, крім екологічно сприятливого клімату курорту, в окрузі знайдеться предостатньо пам’яток, красивих місць, розваг, гастро закладів зі смачною їжею і комфортних готелів з гарячими знижками Покупона до 35%. Це суттєва економія для тих, хто віддає перевагу відпочинку на морі не в наметі, а в цивілізованих умовах.  

Читайте у нашій статті:

Про курорт Залізний Порт

Залізний Порт – один з найпопулярніших курортів Чорноморського узбережжя України. З цим можуть не погодитись хіба що розпещені «ол інклюзивом» туристи.

Херсонська область омивається двома морями: Азовським на південному сході і Чорним – на південному заході, де і знаходиться невелике курортне селище Залізний Порт. До міста обласного значення – Голої Пристані – 55 км.

Чорне море, Залізний Порт
Чорне море, Залізний Порт

Розвинена інфраструктура і різноманітність туристичного житла роблять курорт привабливим як для «пасивних» туристів, які люблять ніжитися на пляжі і купатися в морі, так і для активних і допитливих відпочиваючих. А також всіх, хто робить ставку на недорогий і територіально доступний відпочинок в Україні. Що як ніколи актуально в умовах карантинного режиму. 

Те, що Залізний Порт традиційно вважається молодіжним курортом, ще не робить сімейний відпочинок з дітьми менш комфортним.

Широкі і піщано-ракушечні пляжі Залізного Порту тягнутся понад 100 км. Море – в міру глибоке, а захід у воду плавний. Тому, незважаючи на те, що сонячний берег дістав слави молодіжного курорту, тут можна побачити багато сімейних пар з дітьми різного віку. Хоча для самих «дрібних» карапузів краще Азовського моря не знайти. Пік сезону тримається 2-3 місяці, з червня по серпень. Але це зовсім не означає, що не вийде бюджетно відпочити. Адже Покупон підготував гарячі знижки до 35% на відпочинок в найкращих готелях Залізного Порту.

Пляжний відпочинок в Залізному Порту
Пляжний відпочинок в Залізному Порту

На солом’яні парасольки і організовано розставлені лежаки на пляжі розраховувати доводиться не скрізь. Все-таки позначається суто український підхід і сервіс контрастів, коли потрібно задовольнити туристичний попит різного достатку. А українських туристів, не розбещених островами Балі, Бора-Бора і Мальдивами, які так само хочуть відпочивати на морі, тут більше половини. 

Якщо у вас друга лінія проживання або більш бюджетний варіант готелю на березі моря, підготуйте власні «лежаки» у вигляді покривала. Повірте, засмага «липне» однаково.

Громадський пляж
Громадський пляж

У той же час в Залізному Порту досить багато готелів з літніми терасами і відкритими басейнами. Це справжній порятунок в період навали медуз у морі. За європейським принципом багато хто пропонує послуги професійних дитячих аніматорів. Так що, відмінно провести пляжну відпустку можна і в межах України.

Як доїхати: дістатися Залізного Порту можна як на машині, так і громадським транспортом. Поїздом з будь-якого міста до Херсона, потім рейсовим автобусом з автовокзалу на Миколаївському шосе (2 км) або маршрутним таксі. Поруч з автовокзалом знаходиться також Міжнародний херсонський аеропорт.

Від Києва до курорту майже 650 км, близько 7-8 годин їзди через Білу Церкву, Умань, Миколаїв, Херсон.