Кльовий корпоратив: веселі конкурси для «зарядки» колективу на весь рік

Безумовно, можна весь корпоратив просидіти за столом, але цікаві прикольні конкурси здатні значно пожвавити вечірку. Щоб свято запам’яталось колегам, пропонуємо додати в програму вечора забавні корпоративні розваги, оригінальні завдання для кожного зі співробітників і інтерактивні командонадихаючі ігри. У цьому огляді ви знайдете найкрутіші, найсучасніші, смішні та креативні, рухливі та «застільні» конкурси для корпоративної туси на Новий рік і не тільки. І все це можна організувати хоч у ресторані з ведучим, хоч під шефством ейчара в орендованому коворкінгу, лаунж-спейс або на природі.

Читайте у нашій статті:

Командні конкурси для великої компанії

Згуртування колективу компанії в неформальній атмосфері — так званий «тімбілдінг» (в перекладі з англійської «побудова команди») — останній тренд в сфері управління персоналом. Будь-які ігри, що стимулюють співробітників генерувати ідеї разом або взаємодіяти для досягнення єдиної мети є своєрідним тренуванням до робочих буднів, орієнтованого на плідну співпрацю колективу і професійний розвиток кадрів.

Основне завдання командних конкурсів — розгадати загадку, покладаючись на індивідуальні знання і досвід колег, або виконати якусь єдину задачу для всієї команди — побудувати вежу з підручних засобів, намалювати що-небудь тощо. Командні ігри нерідко рухливі, інколи ж вимагають ще й реквізиту – тож до них краще готуватися заздалегідь.

Будь-яке місце краще забронювати заздалегідь, особливо в сезон новорічних корпоративів. Зазвичай до кінця листопада знайти ідеальний варіант дедалі складніше. Тож встигніть забронювати зі знижкою від Покупон просторий банкетний зал на 50-100 осіб або невеликий затишний ресторан чи бар для скромнішої компанії.

Суть більшості тімбілдінгів в тому, щоб створити що-небудь всім разом
Суть більшості тімбілдінгів в тому, щоб створити що-небудь всім разом

Новорічна гра для компанії

Ніхто з гостей не відсиджуватиметься за столом і не поводитиметься на корпоративі пасивно з новорічною грою від Cootasks у руках. Оригінальні завдання на скретч картах зроблять вечір веселим та цікавим. А ось і кілька прикладів:

  • Створити пісню: один гість робить біт, а ти під біт…
  • Зробити найнезвичайніший коктейль із…*
  • Усі стають довкола тебе. Ти починаєш…*
  • Тому, хто сьогодні наливає – штрафний, а ще в нього… *
  • Вимовте тост, використовуючи тільки слова, що починаються з … *

* Якщо стало цікаво – пропозицію зможете дочитати у скретч картах.

Новорічна карткова гра для компанії від «Cootasks»
Акції
Показати всі
1 акцій

Конкурс «Інструктаж» 

Співробітники діляться на невеликі команди по 3-6 чоловік (оптимально). Ведучий роздає кожному жартівливе завдання — як навчити собаку літати, зв’язати ракету, осідлати блоху, зупинити вітер і т.п. Кожна команда повинна написати докладну інструкцію до виданого завдання. Картинки і схеми вітаються. У кого вийде найкреативніший і найкумедніший варіант, той виграв у конкурсі. Переможець визначається голосуванням, у якому учасники неспроможні голосувати за своїх співкомандників.

Конкурс «Знайти своє місце»

Ще одна чудова гра на командоутворення. Учасники діляться на дві команди (що більше гравців, то краще). Ведучий оголошує певну характеристику, за якою вони мають вишикуватися. Наприклад, за зростом, довжиною волосся, відтінком одягу, висотою чобіт, датою народження тощо. Хто швидше порається – швидше отримує бали, а у кого більше балів – той і виграв 🤭

Гра «У психолога»

Один із колег виступає в ролі психолога. Двом іншим — його клієнтам — дають якусь кумедну ситуацію, яку вони повинні обіграти натяками і жартами на «прийомі у психолога», не розкриваючи головної теми. Мета психолога — розібратися, в чому ж їх «проблема». Гіпотетичні психологічні ситуації можуть бути: дружина думає, що її чоловік прибулець; у чоловіка фобія роботи, а дружина змушує його ходити на роботу; один «близнюк» постійно зваблює дівчат брата; жінка розбила автівку своєї подруги і не зізнається тощо. Учасникам дається пара хвилин на підготовку, але можна імпровізувати. Психолог же може заручитися підтримкою зали.

Конкурс «Збори на роботу» 

Гравці діляться на дві або більше команд. У кожної повинен бути свій стіл або стілець. Ведучий пропонує всім «зібратися на роботу» і по черзі називає предмети або їх характеристики, які необхідно «взяти з собою», а саме — викласти на стіл. Це може бути як краватка, так і «щось рожеве», що учасники гри повинні знайти на собі або в своїх кишенях. Виграє команда, якій вдається зібрати найбільшу кількість необхідних предметів.

Акції
Знижка 30% на все меню у кафе «Cafe I lo...»
Київ, Набережно-Рибальська дорога, 9
-30%
0 грн
20 грн
Знижка 35% на все меню у ресторані «Value cafe»
Київ, Михайла Драгоманова вулиця, 2А
-35%
0 грн
30 грн
Показати всі
25 акцій

Прикольні музичні конкурси

Бронюйте зал в караоке-барі і влаштуйте справжній пісенний конкурс до хрипоти 🎤 На корпоративі в орендованому банкетному залі або офісі не обійтися без караоке-мікрофону, тож не забудьте ним обзавестися заздалегідь. Однак на музичних конкурсах не обов’язково співати. Є варіанти музичних ігор для вечірки, які не вимагають завивання безголосих співробітників 😁

Якщо немає відповідних умов для караоке, пісенні конкурси можуть стати прекрасною альтернативою
Якщо немає відповідних умов для караоке, пісенні і танцювальні конкурси можуть стати прекрасною альтернативою

Конкурс «Вгадай мелодію» 

Безсмертна класика, яка ніколи не вийде з моди. Головне підібрати правильний плейлист для всіх вікових категорій колег. Адже молодь до 30 років швидше за все не чула такі хіти минулого, як «Бухгалтер, милий мій бухгалтер». А жінки 50+ навряд чи знайомі з творчістю Jay-Z або 30 Seconds to Mars. Діліть учасників на дві команди. Включаєте пісню зі списку на 10-15 секунд, за цей час команда повинна вгадати назву пісні. Не вгадує – право голосу переходить до команди Б. Бал отримують ті, хто вгадав пісню.

Конкурс «Пісні на тему» 

Всі учасники корпоративу діляться на групи по 3-5 чоловік. Ведучий задає якусь тему або конкретне слово. Кожна команда по черзі повинна швидко згадати пісню по темі або текст пісні, в якому зустрічається згадане слово. Чим більше пісень вдалося згадати — тим більше очок заробили для перемоги у конкурсі.

Конкурс «Музичний стілець» 

Класичний конкурс, який ідеально підходить для вечірки та веселих гостей 😜 Грає музика, потім різко зупиняється і всі повинні сісти на найближчий стілець. Хто не встиг — вибуває. Ведучий прибирає один стілець і гра триває, поки не залишиться один учасник-переможець.

Конкурс «Не знімати!»

Дуже потішна гра, яка надовго підніме колективу настрій та додасть приводів для локальних мемів на місяці наперед. Для неї потрібно заздалегідь приготувати велику коробку або непрозорий мішок, а в нього насипати всяких забавних речей та аксесуарів. Це можуть бути бюстгальтери, сімейні труси, клоунські носи, кольорові перуки та інше. За сигналом ведучого гравці під веселу музику передають коробку один одному. Коли музика зупиниться, учасник із коробкою в руках повинен витягти навмання одну річ і надіти її на себе на найближчі півгодини. Приготуйте фотоапарат – світлини вийдуть дивовижні!

Читайте також:
🔷 Кращі квест-кімнати Києва
🔶 Де провести корпоратив у Києві
🔷 Кращі місця для святкування ДН у Києві
🔶 Як оригінально відзначити день народження

Жартівливі індивідуальні завдання

В індивідуальних конкурсах, як правило, беруть участь найініціативніші та найсміливіші співробітники. Часто вони саме на таких корпоративах відкриваються з нового боку. Для новорічної вечірки — це кращий вибір, в тому числі і щоб заохотити співробітників невеликими подарунками до свята.

Гра «Хто я?»

У цю гру можна грати окремою групою за столом або долучити весь колектив компанії, розтягнувши її не весь святковий вечір. Кожному співробітнику по приходу на свято на спину прикріплюється папірець з ім’ям популярної або історичної особистості, персонажем або окремим предметом (з форматом визначитеся заздалегідь). Його і потрібно відгадати, поки не закінчилася паті, ставлячи питання, на які колеги можуть відповідати тільки так або ні. 

Виграє той, хто впорається швидше за всіх. Для одного або декількох переможців підготуйте призи. Майте на увазі, що персонажі або слова на спині співробітників повинні бути нешкідливі, щоб до колег не причепилася неприємна кличка на весь майбутній рік.

Акції
До 2 годин прокату квадроциклів від «Wild Kvadro»
Зазим'я (Київська область)
-20%
900 грн
719.0 грн
До 2 годин прокату квадроциклів від Prokat Kvadro
Козинці (Київська область), Івана Франка вулиця, 81
-20%
900 грн
719.0 грн
Показати всі
8 акцій

Конкурс «Спогади»

У цю гру можна грати із будь-якою кількістю учасників. Кожен гравець повинен згадати та розповісти якийсь позитивний, кумедний випадок, пов’язаний з компанією. Приємний спогад має бути відносно свіжим – не старшим за сезон чи рік. Учасники гри викликаються по черзі, той, хто не може швидко придумати відповідь, вилітає. Володар найкращої пам’яті, який протримався найдовше, у фіналі отримує приз.

Конкурс «Ви звідки?»

В коробочку або мішечок кладуть папірці з написаними на них різними національностями. Їх кількість розраховується за кількістю співробітників на корпоративі. Кожен з них навмання витягує папірець і ознайомлюється з її змістом, не показуючи сусідам. За сигналом ведучого всі починають спілкуватися між собою з акцентом і манерами, властивими на думку співробітника його національності. Виграє той, хто краще за всіх увійде в роль і першим її вгадає.

Конкурс «Селфі» 

Чому б не використати на корпоративі сучасні тренди? Особливо, якщо у вашому колективі багато молодих фахівців. Суть завдання — зробити Селфі з якомога більшою кількістю колег в кадрі. В кінці вечора всі учасники демонструють ведучому свої кращі знімки для підрахунку балів. Для цього фото можна вивантажувати в інстаграм і демонструвати на великому екрані, щоб їх побачив увесь колектив. Крім веселої кінцівки вечора, такий спосіб зробить також непогану рекламу компанії в соціальних мережах.

Селфі — не тільки веселе конкурс, а й прекрасні спогади про вечір з колегами

Ржачні рухливі ігри

Активні змагання будуть до місця не тільки влітку на природі, а й на Новий рік! Головне, переконайтеся, що у вас буде достатньо місця, і в разі п’яною вечірки ніхто не постраждає.

Плануючи корпоративний вечір, враховуйте, що рухливі конкурси вимагають багато місця
Плануючи корпоративний вечір, враховуйте, що рухливі конкурси вимагають багато місця

Конкурс «Вагітні чоловіки» 

Хто сказав, що чоловічі конкурси повинні бути брутальними? Прикріпіть колегам сильної статі до живота кульки (чим більше, тим краще), потім розсипте на підлогу сірники. За обмежений проміжок часу учасники повинні зібрати якомога більше сірників, при цьому не луснувши жодної повітряної кульки. У кого більше, той отримує приз.

Конкурс «Відчуття ліктя» 

Всіх учасників поділіть на дві групи і роздайте кожному свій порядковий номер, який треба тримати в таємниці від колег. Потім потрібно зав’язати гравцям очі, і по сигналу вони повинні командою вишикуватися по порядку своїх чисел. Виграють ті, хто впорається швидше і без помилок.

Акції
Гра в пейнтбол для компанії в Warriors Paintball
Київ, Новокостянтинівська вулиця, 15
-56%
3000 грн
1399.0 грн
Гра в пейнтбол для компанії у клубі «Вишгород»
Вишгород, Кургузова вулиця, 12
-64%
1680 грн
899.0 грн
Показати всі
4 акцій

Конкурс «Сороконіжка» 

Учасники гри розбиваються на дві групи та вишиковуються у шеренги. Членам однієї команди видають по два аркуші паперу формату А4, і лише одному – один аркуш. За таким же принципом роздають листи другій групі. Завдання гравців – нога в ногу робити кроки по аркушах паперу, розкладеним по підлозі, подібно до гігантської гусениці. Аркуш паперу, який залишився лежати позаду ланцюжка, замикаючий передає вперед. Тільки коли його отримує гравець, що стоїть у голові багатоніжки, команда може зробити ще крок. Перемагають у конкурсі перші, хто дійшов до фінішу.

Конкурс «Конструктор слів» 

До цієї гри потрібно підготуватися заздалегідь. Необхідно скласти 2-4 команди по 4 людини. Кожному гравцеві на груди і на спину клеїться по одній букві. Ведучий зачитує питання або просто називає слова, команди по черзі повинні скласти слова з тих букв, що на них прикріплені. Виграє та команда, яка за обмежений проміжок часу складе найбільшу кількість слів. Майте на увазі, що перед початком конкурсу ви повинні переконатися, що з тих букв, які ви прикріпили на учасників точно можна скласти те чи інше слово, яке ви задумали.

У будь-якому командному конкурсі можна створити суто чоловічу або жіночу команди
У будь-якому командному конкурсі можна створити суто чоловічу або жіночу команди

Угарні завдання на кмітливість

Ці конкурси засновані на несподіванцi і швидкості реакції гравців. Кожен зможе проявити себе, а колектив від душі посміється.

Конкурс «Закінчити вірш»

Ідеальна гра на той випадок, якщо співробітники вже натанцювалися, настрибалися та набігалися, але готові продовжити веселощі просто за столом. Перед її проведенням треба приготувати ручки або олівці та роздруківки з початком якогось відомого вірша, на кшталт «Йде бичок, хитається…». Завдання учасників конкурсу – вигадати власний віршований фінал до заданого рядка. Можна розбитися на групи, щоби творчість була колективною. Автори найгарніших віршиків отримують призи. 

Гра «Звіт про виконану роботу» 

Кожен співробітник витягує з коробочки або мішечка папірець з однією або декількома фразами. Йому належить написати звіт про виконану роботу начальнику. Однак, фрази на папірцях, вже зовсім не підходять для такого серйозного документа: «Гори воно все синім полум’ям», «Ти мусиш, ти і роби», «Краще піду кави поп’ю» і т.д. Зачитані вголос результати порадують весь колектив!

Гра «Найбезглуздіша відмовка» 

Ведучий підходить до рандомно обраного учасника та в ролі начальника задає безглузде питання, на яке обов’язково повинен отримати відповідь. Наприклад: «Ти чому в халаті на роботу прийшов?», «Ти навіщо свого гусака на паркомісці директора припаркував?», «Ти навіщо своє обличчя відксерив?» і т.п.

Настолки

Настільні ігри урізноманітнюють відпочинок в колі колег, особливо взимку або наприкінці осені, коли святкування проходять в приміщенні. Але вони можуть виявитися занадто нудними для «заряджених непосид». Тому краще заздалегідь уточнювати, хто хотів би провести корпоративне дозвілля у форматі «за столом».

Настільні ігри зручні тим, що їх можна проводити як в орендованому залі ресторану, так і у власному офісі
Настільні ігри зручні тим, що їх можна проводити як в орендованому залі ресторану, так і у власному офісі

Квести для тімбілдінгу і веселого корпоративу

Вдалим варіантом на корпоратив для невеликого колективу стануть квест-кімнати. Особливо цікаві психологічні квести з елементами трилера, коли кожен член команди зможе розкритися з абсолютно несподіваного боку. Знижки на найрізноманітніші тематичні квести в вашому місті можна знайти на Покупоні зі знижкою до 60%.

Акції
Відвідування квесту «Ліфт» від «Logikum»
Київ, Оболонський проспект, 1Б
-26%
230 грн
169.0 грн
Відвідування квесту «Секрет Малевича» від Logikum
Київ, Оболонський проспект, 1Б
-26%
460 грн
339.0 грн
Показати всі
21 акцій

Читайте також:
🔷 Найкрасивіші місцини західної України
🔶 Розваги курорту Буковель
🔷 Що подивитись у Трускавці
🔶 Ідеї відпочинку у Славському

А ви вже запланували конкурси на свій найближчий корпоратив? Діліться своїми ідеями розваг з колегами по роботі до будь-якого свята в коментарях.

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічено *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.