Ідеї до травневих свят

Травневі свята для українців – як ще одна міні відпустка. У травні 2021 крім десяти традиційних календарних вихідних відпочиватимемо додатково 3 дні: 3, 4 та 10 травня. Тож як не прогавити можливість та цікаво провести час, ба навіть помандрувати країною? BlogPokuponTeam підготував круті ідеї та знижки до 90% на відпочинок, розваги та смачні відвідини кулінарних закладів – обирайте, плануйте та насолоджуйтесь вихідними ???.

Ідея 1 – Мандрівна

У кожного другого або третього дорослого українця у травні постає вже доволі звичне питання: куди поїхати на травневі свята? Варіантів… – від заміського відпочинку, екскурсій до мандрівок у горах та морських курортів. Якщо бронюєте готель чи купуєте тур по сертифікату Покупона, то заощаджуєте до 45%. Обирайте, де хочете відпочити на травневі свята:

Ідея 2 – Розважальна

Навіть якщо не зростаються плани кудись поїхати на травневі свята, це не привід засмучуватись і усамітнюватись вдома. Якщо тільки ви не отримуєте від цього особливого кайфу ?. Тож ноги в руки, бо в Покупона є купа варіантів куди можна сходити і чим розважитись зі знижками до 90%:

  • Потрапити у віртуальну реальність.
  • Пограти у квест.
  • Влаштувати професійний фотосет.
  • Подрайвити на квадріку.
  • Зводити дітей у розважальний центр.
  • Відвідати виставку.
  • Сходити у кіно тощо.

Ідея 3 – Розслабушна

Якщо э бажання заглибитись у відпочинок, примножити відчуття релаксу і тілесного кайфу, тоді травневі свята – прекрасний привід влаштувати SPA вихідні. Причому це можна зробити як у форматі заміського відпочинку, так і одноденного візиту у спа-салон вашого міста ?‍♀️?

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічено *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.