Популярні види і стилі танців: все про сучасну хореографію

Танець – мистецтво самовираження, можливість відчути гармонію між тілом і душею. У танці можна імпровізувати, творити і отримувати задоволення від руху. І звичайно, це спосіб підтримувати себе у відмінній фізичній формі. Сучасна хореографія дуже різноманітна – від простих повторюваних па до технічно складних рухів в кардіо темпі, що вимагають спеціальної підготовки. Танцювальні студії пропонують безліч напрямків – від уроків середньовічних танців до тверка і стрип-дансу. Які є стилі танцю, що зараз в тренді – розбиралася #PokuponBlogTeam, а ще підготувала знижки до 90% на абонементи в танцювальні студії вашого міста.

Балет і його сучасні форми

Класичний балет

Класичний балет

Зародився ще в XVI столітті, як хореографічні мініатюри в оперних виступах. Пізніше став самостійним видом сценічного мистецтва. Основний виразний засіб балету – класичний танець. Це ціла система геометрично чітких, вивірених рухів, дотримання позицій рук, ніг, корпусу. Балетна постановка – ні що інше, як театральний спектакль з певним сюжетом, вираженим за допомогою хореографії. Значення мають не тільки танцювальні па, а й пантоміма, якою виконавці передають емоції своїх героїв.

У сучасних школах танців кожен бажаючий може приміряти на себе балетну пачку і пуанти. Починати займатися балетом оптимально з 6-7, а то і з 10 років. У цьому віці дитина вже більш вимоглива до себе і готова сприймати методику класичного танцю. У більш ранньому віці бажано водити малюка на більш прості танцювальні заняття з викладанням у вигляді гри, знайомства з ритмами та музикою.

Джаз-модерн

Стиль танцю родом з Німеччини і США ХХ століття став спробою відмовитися від канонічних балетних рухів. У ньому змішана балетна класика, джазова імпровізація і сучасна на той момент вулична хореографія, використовуються зовсім інші ритми і теми для постановок.

Контемпорарі

Контемпорарі, або сучасний сценічний танець, також бере початок з заперечення класичних балетних канонів. Це пошук нових способів висловити думки і емоції в танці. Контемп привніс в танець східні буддійські мотиви. Крім рухів, деякі техніки побудовані також на диханні і роботі зі свідомістю. Йому властива «робота на підлозі», часто виконавці танцюють босоніж.

Джаз

Цей стиль сучасного танцю – результат злиття європейської і африканської культур.  Розвивався паралельно з музикою 20х-40х років ХХ століття. В основі – імпровізація, почуття ритму і висока майстерність танцюриста. Джаз включає в себе широкий діапазон танцювальних стилів.

Кекуок

Сьогодні кекуок можна побачити тільки в театральних постановках або фільмах, але на початку ХХ століття це був абсолютний прорив. Цей афроамериканский танець став прабатьком всіх джазових напрямкiв в хореографії. Англійською танець називається «cake walk» – «прогулянка за пирогом», що пов’язують зі звичаєм нагороджувати найкращих танцюристів пирогом.

Бугі Вугі

Під час Другої світової війни на території Європи знаходилося багато американських солдатів, які привезли з собою свої звичаї і культуру. Бугі-вугі виник на основі лінді-хопу і виконувався сольно або в парі під рок-н-рол. До сих пір перший популярніший в Європі, а другий в США.

Чечітка або степ

У перекладі з англійської «step» означає «крок». Чечітка є танець, заснований на вистукуванні ритму черевиками. Якщо засновники чечітки стукали об дубову підлогу твердою підошвою, то сучасні черевики для степу мають металевий носок і п’ятку на підборах для більш дзвінкого звуку.

Чарльстон

Цей танець виконували дівчата, висміюючи прихильників «сухого» закону в США.  Маючи афроамериканське коріння, чарльстон виконувався під модний на той час джаз. Танець вважався аморальним, поки його не показали на Бродвеї, де він заслужив масу шанувальників, і танцювальну лихоманку вже було не зупинити.

Лінді-хоп

Лінді-хоп розвивався з джазовою музикою. Темношкірі музиканти колесили на автобусах з штату в штат, підриваючи танцполи. Шанувальники вже не могли танцювати, як раніше, ритми і темп були зовсім не ті. Таким чином в сухий степ додалися рухи африканських народних танців, які повністю відповідали вільному і розкріпаченому духу свінгових танців.

Читайте також: Як навчитися танцювати

Народні танці світу

Український гопак

Войовничий танець запорізьких козаків з безліччю складних стрибків, присідань, махів ногами і вертінням. Спочатку гопак виконувався виключно чоловіками. Козаки ставали в коло, в центрі якого двоє побратимів змагалися в танці, демонструючи швидкість, спритність і гнучкість. Уже пізніше з’явилися і жіночі партії, але солістами э тільки чоловіки. Своєю популярністю до цього дня гопак завдячує ансамблю Павла Вірського.

Гопак – українські народні танці

Ірландські танці

Популярна кельтська джига, швидкий ріл і хорнпайп з елементами чечітки – різновиди, які найбільш часто використовуються в сучасних ірландських постановках. У 90-х народні танці Ірландії просто підірвали світ хореографії завдяки шоу Riverdance. Їм властива безліч дрібних рухів ногами, в той час, як руки часто вільно опущені вниз.  Найбільш видовищно виглядають виступи за участю десятків танцюристів, що рухаються синхронно.

Гавайські танці

Стародавній танець остров’ян, екзотична гавайська хула отримала широку популярність у всьому світі. За допомогою танцю гавайці висловлюють любов до всього живого, кожен рух несе свій особливий сенс. Цей танець має оздоровчий і гармонізуючий ефект, сприяє зміцненню постави, розвитку гнучкості, поліпшенню стану суглобів, м’язів і зв’язок.

Грузинські танці

Об’єднують в собі народні танці різних регіонів Грузії. Найчастіше грузинські танці виконуються чоловіками у вигляді змагання або парами під романтичну мелодію, а постановки мають свій класичний сценарій. Найпопулярніші серед грузинських танців  – Перхулі і Хорумі – занесені в список нематеріальної культурної спадщини Грузії.  Сучасний грузинський танець можна побачити у виконанні гастролюючих по всьому світу труп, найвідоміша з яких – балет Сухішвілі.

Акції
До 12 занять танцями Mix Dance у студії «В такт»
Київ, Миколи Закревського вулиця, 61/2
-51%
450 грн
299.0 грн
5 занять східними танцями у школі «Аль-Таїс»
Київ, Олександра Довженка вулиця, 3
-80%
500 грн
99 грн
Показати всі
18 акцій

Іспанське фламенко

Фламенко народився на півдні Іспанії, з’єднавши в собі мавританський, циганський і європейський стилі музики і танцю. Фламенко виконують дівчата й жінки різного віку, одягнені в довгі іспанські спідниці. Найчастіше сольно під акомпанемент гітари і кастаньєт, на яких грають чоловіки. Для фламенко характерні вистукування ритму каблуками і своєрідні, чаруючі рухи рук, особливо кистей.

Фламенко – вид народного танцю

Бразильська капоейра

Капоейра виникла як бойове мистецтво з елементами танцю, але поступово перебралося зі спортивних залів і пляжів на танцювальні майданчики.  Багато амплітудних рухів, трюків і махів ногами, що нагадують удари і підсічки,  – основа цього виду бразильського мистецтва.

Індійська Натья

Натья – це театральне дійство з певним сюжетом, що виникло ще в Стародавній Індії.  Вважається, що це музично-хореографічне мистецтво несе ритуальний характер і лежить в основі мало не всієї культури індійського народу. Величезне значення мають костюми, гра очима, повороти голови і рухи руками.

Польський краков’як

Народний танець виник в околицях Кракова. Спочатку виконувався лише чоловіками, а пізніше парами. У XIX столітті перебрався з народних ярмарків і свят в королівські палаци, а пізніше на балетну сцену. Танець швидкий і завзятий з безліччю підскоків і поворотів.

Бальні танці

На сьогоднішній день бальні танці – це не ті, які танцюють на балах, а скоріше спортивні бальні танці. Танцювальні змагання включають дві програми: європейську і латиноамериканську. Серйозно займатися бальними танцями потрібно починати з раннього дитинства.

Європейська програма

Включає парні танці, які виникли і були популярні на балах і вечірках в країнах Європи.  На змаганнях зі спортивно-бальних танців існує строгий дрес-код: дівчата в довгих бальних сукнях, хлопці – в смокінгах спеціального крою.

Вальс

Найвідоміший серед парних танців, знайомий багатьом ще зі шкільних випускних. Танець з трьох па, які виконуються в кожну частку такту. В обов’язковій програмі спортивних бальних танців існує повільний і швидкий віденський вальс. Також вальс – найпопулярніший танець молодят.  

Танго

Хоча танго має аргентинське походження, широка популярність прийшла до нього у Франції. У європейському виді свої правила виконання, тоді як аргентинське танго — суцільна імпровізація. Відрізняється і музика – у змагальних танцях відсутні барабани. Але головна риса латиноамериканського танго від бального — пристрасть і соціальна спрямованість, які й принесли йому всесвітнє вподобання.

Фокстрот

Найскладніший танець європейської програми. Виник в США на початку 20 століття, але з гастролерами перебрався на європейський континент. Плавні рухи партнерів і ковзаючі по підлозі кроки створюють враження повного єднання пари.

Квікстеп

Виник в результаті того, що на змаганнях деякі музиканти занадто прискорювали мелодію для фокстроту. У підсумку організаторам довелося поставити обмеження на темп фокстроту, а новий швидкий танець, що вже утворився, іменувати квікстепом (в перекладі з англійської «швидкий крок»). Квікстеп – легкий завзятий танець з безліччю різноманітних кроків і підплигувань, запозичених з інших стилів, виконуваний в дуже швидкому темпі.

Латиноамериканські танці свободи

З усього розмаїття латинських танців спортивні змагання включають тільки п’ять різновидів. Ми вирішили згадати ще кілька популярних латинських танців, які рекомендуємо розучувати удвох зі своєю другою половинкою.

Акції
Бачата і сальса від «CasaDeRitmo Latin Dance»
Київ, Жилянська вулиця, 5Б
-55%
150 грн
89.0 грн
До 16 групових занять у «Move Sport Club»
Київ, Василя Симоненка вулиця, 5
-64%
1450 грн
680.0 грн
Показати всі
6 акцій

Самба

Танець став популярним завдяки щорічному бразильському карнавалу, на якому змагаються численні школи самби. Один з різновидів цього національного бразильського танцю увійшла в програму бальних танців. Музиці властиві сінком, поліритмія і перехресні ритми.

Ча-ча-ча

Мабуть, найпопулярніший серед танців Карибського басейну. Відрізняється чітким ритмом, що свого часу привернуло увагу французького хореографа П’єра Лавель, який і привіз ча-ча-ча в Європу. Спочатку танці ча-ча-ча і дансона не відрізнялися, але пізніше музика для ча-ча-ча прискорилася і народився новий танець, а дансона, навпаки сповільнилася, породивши новий напрямок танців – румбу.

Румба

Найповільніший з танців латиноамериканської програми родом з бідних кварталів Куби. Цей напрямок вважається танцем рабів, в якому вони всіляко намагалися проявити свою свободу. Танцювальній техніці властиві широкі кроки і плавні еротичні рухи.

Румба – латиноамериканські танці

Пасадобль

Іспанський танець, що імітує кориду – бій з биком. Партнер зображує тореадора, а партнерка мулету – червону тканину в його руках. Досить жорсткий танець з виразними рухами, в якому чітко фіксується голова виконавців, а корпус постійно напружений.

Джайв

Танець афро-американського походження, що виник в США. Виконується завжди останнім в обов’язковій програмі змагань, оскільки дуже швидкий і вимагає від танцюристів крім майстерності хорошої витривалості. Основні рухи ногами крок-приставка-крок з боку в бік. Вага тіла завжди попереду і постійно переноситься з боку в бік.

Бачата

Якщо перші п’ять танців давно виконуються в спортивно-бальній програмі, то бачата ніякого відношення до цих змагань не має. Зародившись в Домінікані, вона стала відомою в наших краях не так давно, але стрімко заслужила популярність. Основні рухи ногами – чотири кроки на кожен такт з акцентом на останньому, найчастіше в цей момент піднімається і опускається стегно. Головна особливість бачати – якась інтимність, адже партнери знаходяться дуже близько один до одного.

Сальса

У сальсі змішалися мало не всі види латиноамериканських танців. По суті спочатку це була чиста імпровізація, яка завдяки характерній мелодії з часом почала набувати унікальні риси. У танці верхня частина корпусу практично нерухома, акцент робиться на талію, стегна і ноги.

Історичні палацові танці

Серед танців, які виконувалися в королівських палацах з епохи Відродження, популярним залишився тільки вальс. Тільки він входить до європейської програми танцювальних змагань. Однак, сьогодні існує безліч клубів за інтересами, які займаються історичною реконструкцією. Часто саме в таких організаціях можна вивчити подібні танці і відчути себе персонажем історичного фільму.

вальс
 • Полонез – парний танець, заснований на поклонах чоловіків і реверансах жінок.  Як правило, полонез відкривав королівські бали.
 • Англез був популярний по всій Європі від англійських палаців до Петербурга. У танці чоловіки переходили від партнерки до партнерки, передбачався якийсь елемент залицяння кавалерів за дамами.
 • Менует – досить складний повільний і тривалий парний танець з безліччю комбінацій і зв’язок. Як правило, його танцювали спочатку балу.
 • Гросфатер – веселий, завзятий і рухливий танець слідував після метуета. Пари хаотично пересувалися по залу і навіть за його межі, виконуючи нескладні обов’язкові рухи.
 • Полька – обов’язковий танець на балу, що походить від народних танців центральної Європи. Польку танцюють в швидкому темпі, ледь встигаючи перебирати ногами кроки. Припускають, що навіть назва танцю походить від чеського слова «půlka» – «півкроку».
 • Угорка – базові рухи для цього танцю були взяті з угорського танцю чардаш. Її також називають «циганський танець». Угорка, як і польський краков’як входила в доповнену програму балу.
 • Кадриль – танець передбачав безліч па і переходів і ділився на кілька частин, між якими була перерва, щоб пари могли відпочити.
 • Мазурка – найважливіший танець на балу, на який дам запрошували заздалегідь, і до моменту танцю все пари вже були сформовані. Після виконання швидкої мазурки з безліччю махів ногами і подскоков кавалери проводили дам до столу і становили їм компанію за вечерею.
 • Падекатр – парний танець, що складається з вальсових рухів і ковзаючих кроків. Падекатр мав свою постановку і не входив в обов’язкові танці на балу. Пізніше цей термін запозичили в балет, позначивши танець чотирьох виконавців.
 • Гавот – помірний легкий танець, який стався від французьких народних танців.  У першій частині кавалер підтримує даму за талію і пари йдуть ланцюжком по колу виконуючи руху синхронно: кроки, повороти, поклони. Друга частина, як правило, вальсуюча.
 • Котильйон – невимушений веселий танець, в якому пари базікали і жартували одне над одним. Котильйон виконувався в завершенні балу, після чого кавалери зобов’язані були проводити дам додому або в інше місце, куди ті забажають.

Street dance: танці вулиць

Хіп хоп

Hip-Hop виник з однойменним стилем музики і змішав в собі всі вуличні танці, які існували на той момент. Це був танець свободи в якому молоді люди могли висловлювати себе, розповідати свої історії.  Кожне покоління танцюристів, кожна школа привносять в техніку танцю свою стилістику і родзинку. Ось чому можливості цього танцювального напрямку практично безмежні. 

Акції
Hip-hop та контемпорарі для дітей у «FitMotion»
Київ, Срібнокільська вулиця, 12
-51%
550 грн
319.0 грн
До 16 групових занять у «Move Sport Club»
Київ, Василя Симоненка вулиця, 5
-64%
1450 грн
680.0 грн
Показати всі
5 акцій

Крамп

Стиль з’явився в неблагополучних районах американських міст серед темношкірого населення, як альтернатива вуличного насильства. Замість бійок підлітки і молоді люди почали влаштовувати танцювальні батли, на яких могли випустити накопичену негативну енергію. Особливість крампа в тому, що під час танцю все тіло максимально напружене, а виконавець робить різкі рвучкі рухи руками, ногами, головою і корпусом. Що природно, крамп більш популярний серед хлопців.

Брейк данс

Танець виник на вулицях США в 70-х. Рухи «в підлогу» плавно переросли в рухи «на підлозі». Брейк поєднує в собі елементи латиноамериканських танців, в тому числі капоейри, а також бойові мистецтва і гімнастичні трюки.

Джаз фанк

У цьому стилі домінують дрібні рухи, що плавно, але швидко перетікають одни в інший. Хвилі, ковзання, махи руками, повороти, нахили і акценти на стегна, плечі і лікті. Джаз-фанк — завзятий грайливий танець, в якому виконавець ніби заграє з глядачем. Шукайте абонементи на заняття Jazz-funk зі знижкою до 70% від Pokupon.

Джампстайл

Назва говорить сама за себе (з англ. «Джамп» — «стрибок»). У танці переважають кроки, на зразок шафла, і безліч стрибків. Досить енергійний у виконанні і вимагає хорошої витривалості. Виник в бельгійських нічних клубах з появою електронної музики.

Апрок і топрок

Попередники брейк-дансу. Багато фанатів кажуть, що без апрока і топрока не було б і брейка. Сьогодні майже не виконуються, як окремий вид, але популярні серед брейкерів для вступів і зв’язок. Апрок танцювали під латиноамериканські ритми і виник через змішання всіх відомих напрямків латинських танців.

Джеркинг

Джеркинг виник в кінці 2000-х, а широку популярність здобув завдяки співаку Джастіну Біберу, який використовував рухи в своїх імпровізаціях на сцені. Цьому стилю властиві швидкі кроки, стрибки і присідання, головний акцент на рухи ніг. Танцюристів можна впізнати по вузьких джинсах і різнобарвним яскравим кедам.

Терфінг

Танець виник в штаті Окленд серед афроамериканського населення, як форма протесту проти утиску прав темношкірих і жорстокості поліції штату. Терфінг — це імпровізація на побутові теми, яка включає в себе роботизовані руху, застигання в різних позах, ковзання по підлозі, хвилі і агресію, властиву крампу.

Денсхолл

Танець ямайських вечірок під музику в стилі реггі, рухи якого розповідають про повсякденне життя і духовні зв’язки людей. Денсхолл є імпровізацією, тому набір використовуваних па постійно доповнюється завдяки кожному окремому танцюристу. Йому властиві пересування по підлозі і рухи всього тіла від обличчя і голови до стоп і пальців на руках. Хочете навчитися танцювати денсхолл – шукайте на Покупоні абонементи зі знижкою до 90% і приходьте на заняття.

Вейвінг

Назва танцю походить від англійського «хвиля». Танцюрист, ніби перетікає з одного положення в інше, працюючи абсолютно всім тілом. Вперше «хвилі» почали виконуватися в паппінгу, але пізніше виділились в окремий стиль.

Локінг

Танець виник випадково, коли танцюрист Дон Кемпбелл хотів зімпровізувати в нічному клубі, але через брак досвіду весь час збивався і «застигав». Публіка вирішила, що це його фішка і швидко її перейняла, назвавши паузи в танці «замками». Якщо ви побачите танцюриста в смугастих гольфах, рукавичках і капелюсі, який постійно несподівано зупиняється посеред зв’язки — це локінг.

Хаус

З’явився на танцполах відразу за музикою хаус. Як і хіп-хоп хаус змішав всі можливі латинські і афроамериканських стилі танців. В основі лежить джекінг — особливий рух корпусом, на який і накладаються па головою, руками і ногами.

Акції
До 12 занять танцями Mix Dance у студії «В такт»
Київ, Миколи Закревського вулиця, 61/2
-51%
450 грн
299.0 грн
5 занять східними танцями у школі «Аль-Таїс»
Київ, Олександра Довженка вулиця, 3
-80%
500 грн
99 грн
Показати всі
18 акцій

Паппінг

Щоб зрозуміти, що таке паппінг, досить уявити старий добрий танець роботів, але модернізований в професійному виконанні. Особливість паппінга саме в механічних рухах, досить складних у виконанні, так як все тіло повинно бути напружене, а окремі його частини рухаються ізольовано від інших.

Електрик-бугі

Виник від паппінга і інших схожих стилів, але танцюристи електрик-бугі прибрали застигання і переривчасті рухи, зробивши танець більш плавним. В основі стилю залишилися хвилі, ізоляції та властиві паппінгу кроки.

Dub Step

Як і хаус, дабстеп з’явився завдяки новому популярному стилю в музиці, який увібрав в себе всі свіжі тренди і основні рухи урбаністичних стилів 2000-х, особливо електрик-бугі. Танець досить емоційний і агресивний з амплітудними рухами всім тілом.

Стилі клубних танців

Шафл

Базові рухи танцю взяті з класичного степу, спрощені і перероблені на сучасний манер. Замість вистукування тут ковзаючі кроки і ефект польоту виконавця над танцполом. Цей клубний танець підійде навіть новачкам, які хочуть «блиснути» перед друзями на танцполі. Виконується під хаус, техно і навіть транс.

Флекс

Хоча танець включає в себе безліч рухів з вуличних танців, але походить не від хіп-хопу, а від ямайських танців під музику реггі. Акцент робиться на амплітудні енергійні і особливі пластичні рухи — танцюрист наче постійно звивається всім тілом.

Electro-Dance

Танець виник з популяризацією в нічних клубах музики в стилі електро-хаус. В електро-денс корпус виконавця постійно хитається з боку в бік, танцюрист виконує нескладні кроки і безліч амплітудних або дрібних рухів руками у всіх площинах. Ви також можете знати цей танець під брендом тектонік. Електро-денс став прабатьком безлічі стилів клубних танців.

C-walk

Танець мігрував з вулиць у нічні клуби. Як і в шафлі, акцент робиться більше на рухи стоп — танцюрист виписує на підлозі букви і навіть цілі слова. Коли танець тільки з’явився, в ньому використовувалися виключно рухи зрозумілі дуже вузькому колу виконавців. Деякі рухи цього танцю навіть використовуються в знаменитій грі Фортнайт (FORTNITE), відомій танцювальними па персонажів.

Танці на подіумі

Vogue

Основні руху та форми танцю взяті з модних подіумів: модельна хода і позування. Всі рухи вог перебільшені і емоційні. Танцю властиві швидкі махи руками, химерність і безліч обертань. Ідеально підходить для виконання під музику хаус.

Go-Go

Танець піджейок в нічних клубах. Він призначений, щоб завести публіку, задати ритм і наповнити зал енергією. Історія танцю походить з 1960-тих, коли власники барів наймали танцівниць, танцюючих на барних стійках, спеціальних подіумах або зовсім в підвішених до стелі клітках, щоб залучити в клуби чоловічу аудиторію. Після відкриття перших нічних клубів гоу-гоу танцівниці перекочували туди. Швидкі рухи з широкою амплітудою є основою танцю. Часто на танцюристів мінімум одягу або дуже яскраві костюми, що доповнюють атмосферу клубу.

Waacking

Суміш латиноамериканських і африканських мотивів в хореографії. Вакінг з’явився ще в середині 1970-х в американських гей-клубах. На відміну від інших танців в стилі диско йому властива особлива жіночність. Ногами танцівник виконує нескладні кроки, а основний акцент у вакінгу робиться на хореографію рук.

Танці спокушання

Стрип пластика

Танець, який перекочував з стрип-барів в хореографічні зали. І стрип-пластика – це не стриптиз. Вас не вчать роздягатися, а вчать пластичним і жіночним рухам в танці. Крім інших достоїнств стрип-пластика корисна для здоров’я, оскільки включає в себе елементи стретчинга, незамінного для пластичності і гнучкості м’язів в будь-якому віці. Стрип-пластика відмінно доповнить і урізноманітнить сімейне життя 😉

Танець живота

Класичний східний танець спокушання Belly Dance, який наложниці танцювали своїм султанам. Танець живота не такий відвертий, як американські або європейські танці для спокушання, але неймовірна пластичність тіла і чаруючі рукхи рук безсумнівно заворожують чоловіків. Якщо на стрип-пластиці або танцях на пілоні ще можна зустріти представників протилежної статі, то східні танці – істинно жіноче мистецтво. Існує сучасний напрямок трайбл, засноване на імпровізації, що поєднує рухи танцю живота, фламенко і народних індійських танців.

Східний танець живота

Pole-dance

Pole dance, Exotic або танці на пілоні перестали бути чимось вульгарним, і перетворилися на вид спорту і справжнє акробатичне мистецтво. Крім незвичайної хореографії, у вас є можливість поліпшити свою розтяжку і прокачати м’язи тіла, адже щоб утриматися на пілоні довго, знадобляться міцні, сильні м’язи і хороша фізична підготовка. Навчання танцям на пілоні проходить в спеціально обладнаних залах, де встановлені пілони, повітряні полотна (стрічки) і кільця.

Twerk

Головний акцент тверка – на сідницях, рухах попою: кругових, вниз-вгору, сидячи, стоячи. Головний танцювальний елемент взятий із класичного реггетону – афроамериканського танцю, який передував хіп-хопу, і надзвичайно розкріпачує та прокачує сексуальність. Виглядає дуже динамічно, зухвало і стає неймовірно популярним у молодіжному середовищі. Пробувати танцювати можна вже з 16 років.

Тверк танець

Піти на свій перший урок хореографії можна у будь-якому віці – почати танцювати ніколи не пізно. Якщо всередині вас прокинулося бажання та дозволяє фізична форма – вибирайте напрямок до душі та записуйтесь у найкращі школи танців вашого міста зі знижкою від Pokupon.

Читайте також:

Як сісти на шпагат з нуля: ефективні вправи для початківців 

Пілатес – сила і гнучкість тіла у комплексі

Йога: як почати займатися

Принципи правильного харчування

А ви вмієте танцювати і якому танцю хотіли б навчитися? Діліться в коментарях, який стиль вам до душі.

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічено *