Мікротоки для обличчя: що це, показання та ефект від процедури
Здорова та пружна шкіра обличчя, без зморшок, набряків та недосконалостей – мрія жінок будь-якого віку. Сучасна омолоджуюча косметологія пропонує безліч процедур, щоб досягти такого ефекту, і одна з них – мікрострумова терапія.
BlogPokuponTeam розповість, що таке мікротоки для обличчя, які показання для процедури, коли і як часто її робити і на який очікувати результат.
18 акцій
Що таке мікрострумова терапія обличчя
Мікрострумова терапія (мікрострумова стимуляція, мікротоки) – це апаратна косметологічна процедура, в якій використовуються слабкі електричні імпульси для омолодження та покращення стану шкіри обличчя та тіла в цілому. Терапія проводиться з використанням спеціальних пристроїв, які генерують низькочастотні електричні імпульси та передаються на шкіру за допомогою електродів або аплікаторів.
Як це працює, що дають мікроструми? Електричні імпульси впливають на клітинну мембрану, тим самим стимулюючи її виробляти нові клітини. Завдяки такій стимуляції зростає синтез АТФ (аденозинтрифосфату), покращується транспортування амінокислот та циркуляція крові, підвищується рівень кисню у клітинах, посилюється вироблення колагену та еластину. В результаті це допомагає позбутися:
- дрібних та великих зморшок;
- синців та мішків під очима;
- набряків та прищів;
Також підтягується овал обличчя, покращується колір та загальний тонус шкіри.
274 акцій
Коли потрібно робити мікротоки – показання
Регулярні стреси, шкідливі звички (куріння, алкоголь), погане харчування разом із природним старінням шкіри насамперед позначаються на обличчі. Шкіра втрачає тонус, м’язи обличчя слабшають, навколо очей з’являються дрібні, а потім і глибокі зморшки, набряклість, висипання, дерматити. Саме мікроструми борються з цими проблемами та допомагають повернути шкіру в нормальний стан.
Показання для мікрострумової терапії:
- Зморшки та складки.
- Мішки та темні кола під очима.
- Нездоровий колір та зниження тонусу шкіри.
- Знижена загоюваність шкірного покриву.
- При розацеа, куперозі.
- Зміни овалу обличчя (брилі, друге підборіддя).
- Набряклість.
- Фотостаріння.
- Висипання (акне), постакне, гіперпігментація.
- Реабілітація після пластичних операцій.
303 акцій
Переваги мікрострумової терапії
Під час мікротоків вплив на шкіру проводиться струмом малої величини (амплітуда – 10-600 мкА, частота – 0,-300 Гц, напруга – 11-14 B), максимально схожим з електричними імпульсами людського тіла, тому терапія абсолютно безпечна та безболісна. Максимум, що може відчувати пацієнт – невелике поколювання, іноді легкий металевий присмак у роті, спалахи світла на повіках перед очима – все це є абсолютно нормальною реакцією організму на струм. Якщо не нехтувати обмеженнями (протипоказаннями), то мікротоки не викликають ускладнень.
Позитивні сторони терапії мікротоками:
- Безпека.
- Реальний та стійкий ефект.
- Комплексний вплив на шкіру та м’язи.
- Швидке досягнення бажаного результату.
- Комфортність (за відгуками пацієнтів мікротоки не викликають дискомфорту та слідів на шкірі, після терапії можна відразу повернутися до звичних справ).
- Можна проводити з іншими косметологічними маніпуляціями.
21 акцій
Як проходить мікрострумова терапія
Один сеанс мікротоків займає близько 1 години (залежно від стану шкіри та місця впливу). Етапи процедури:
- Очищення шкіри від косметики за допомогою спеціальних засобів.
- Легкий пілінг для зняття ороговілих клітин.
- Мікрострумовий масаж.
- Нанесення зволожуючого крему із сонцезахисним фактором SPF.
68 акцій
Рекомендації до та після сеансу мікротоків
Ще один плюсик терапії струмами – відсутність будь-якої підготовки перед та особливих обмежень після мікрострумів.
Загальні рекомендації косметологів на період терапії:
- Збільшити вживання води до 2 л на день для покращення лімфодренажного ефекту.
- Відмовитися від прийняття гарячої ванни, відвідування сауни та солярію.
- Намагатися дотримуватись режиму сну, більше гуляти на свіжому повітрі та, по можливості, уникати стресів.
- Обмежити фізичні навантаження.
- Дотримуватись нормального, збалансованого харчування.
- Відмовитися від алкоголю та куріння.
- Грамотно підходити до вибору косметичних засобів для догляду за шкірою.
Як часто робити мікротоки і з якого віку?
Для проведення мікрострумової терапії немає обмежень за віком. Тривалість курсу залежить від віку пацієнта та стану шкіри:
- До 30 років: мікроструми проводять з профілактичною метою та для боротьби з першими ознаками старіння. Тривалість курсу: 3-4 процедури, з періодичністю раз на рік.
- До 40 років: у цьому віці ознак старіння (зморшки, темні кола в періорбітальній зоні) стає більше і для хорошого результату знадобиться 5-6 сеансів з інтервалом у 7 днів. Достатньо проходити програму раз на рік.
- До 50 років: на цьому етапі життя до всіх попередніх змін шкіри приєднується в’ялість. Для досягнення гарного ефекту потрібно 8-12 сеансів з інтервалом три дні. Повторювати курс можна двічі на рік.
- Після 50 років: тривалість, періодичність та частота курсу визначається лише косметологом на основі наявності класичних вікових хвороб.
Зверніть увагу, що мікроструми – курсова терапія. Видимого результату після першої процедури ви не помітите, оскільки ефект накопичувальний. Явні поліпшення стану шкіри з’являються приблизно після третього сеансу. Стійкість ефекту від процедури зберігається від 6 місяців до 1 року, залежно від початкового стану шкіри та віку.
170 акцій
Протипоказання до мікротоків
Терапія протипоказана:
- при вагітності та грудному годуванні;
- за наявності доброякісних та злоякісних новоутворень;
- при захворюваннях серцево-судинної системи;
- за наявності кардіостимулятора;
- при тромбозі, епілепсії;
- при загостреннях інфекційних та хронічних хвороб.
На консультації перед сеансом обов’язково повідомте майстра про наявність будь-яких відхилень у стані вашого здоров’я – ваша безпека понад усе.
Чи можна робити мікрострумову терапію вдома?
Без сумнівів – так. На косметичному ринку представлено безліч апаратів для використання в домашніх умовах (наприклад, NuFace, Swan). Ці портативні пристрої дуже прості у використанні та не потребують певних навичок. Залежно від виробника та моделі апарату в комплект можуть входити різні насадки, гель для процедури та інше.
Але перед тим як купити такий, ви повинні знати:
- Портативні апарати мікрострумової терапії завжди гірші за професійні, оскільки вони створені для людей без досвіду і потрібної підготовки в косметології. Результат від таких домашніх процедур буде, але значно гірший, ніж у фахівця.
- Подумайте, чи дійсно потрібен вам такий апарат? Ви впевнені, що процедура вам підійде? У салоні косметолог зможе оцінити стан вашої шкіри та підібрати найкращий комплекс процедур за потребами та станом здоров’я в цілому.
- Якщо ви все ж таки вирішили купити мікрострумовий апарат для домашнього користування – не економте на ньому. Чим краще обладнання ви оберете – тим краще буде ефект.
- Стерильність – ваше все. У професійних салонах правила гігієни дотримуються «за замовчуванням», вдома теж не можна нехтувати цим. Купуйте рукавички, проводьте процедуру чистим приладом бажано у чистому приміщенні. Після кожного використання обробіть апарат хлоргексидином.
Звичайно, вам здасться, що домашні процедури коштуватимуть дешевше. Але якщо ви хочете отримати справді хороший та тривалий ефект – записуйтесь на мікротоки до досвідченого косметолога. На Покупоні ви можете почитати відгуки та знайти хорошого спеціаліста зі знижками до 80% – заощаджуйте та досягайте бажаного ефекту за доступною ціною.
Ціни
Вартість процедури залежить від оброблюваної зони та кількості сеансів. Наприклад, у Києві, Одесі та інших містах приблизна ціна 1-го сеансу:
- Обличчя – 400 грн.
- Обличчя та шия – 600 грн.
- Обличчя, шия та декольте – 900 грн.
Записуйтесь на мікротоки з Покупон і заощаджуйте на курсі до 80%.
13 акцій
Читайте також:
✔️RF-ліфтинг: що це таке, показання, відгуки
✔️Колаген: який краще і коли треба пити
✔️Омолоджуючі стрижки для жінок після 40 років
✔️Модний осінній манікюр 2023
✔️Буковель: розваги та пам’ятки
✔️Куди поїхати у жовтні: оксамитовий сезон в Україні
Мікрострумова терапія – відмінна процедура для омолодження, підтяжки шкіри та позбавлення від недосконалостей. Але як і будь-яка апаратна терапія, у неї є свої обмеження, плюси і мінуси. Якщо є сумніви, чи можна вам робити мікротоки, проконсультуйтеся з косметологом.
А ви вже робили мікротоки? Діліться своїми враженнями та результатами у коментарях ?