Стрижки для жінок після 40 років

Коли ваш вік непомітно підкрався до 40 років, саме час сказати «так» модній та стильній стрижці. Ніщо так не молодить і не освіжає образ як зачіска. Не варто обмежувати себе коротким чи, навпаки, довгим волоссям. Гладко зачесане волосся, пучки, начіси і навіть іноді косички (так, є фанати цієї зачіски навіть після 40 років) псують образ і додають років. Давайте подивимось на варіанти стильних стрижок на різну довжину волосся для тих кому за 40, 45 і навіть 50 років.

Вибір стрижки кому за 40: на що звернути увагу

1

В першу чергу враховуйте довжину, структуру, густоту волосся і, звичайно ж, форму обличчя. Основні принципи вибору жіночих стрижок за структурою волосся залишаються незмінними в будь-якому віці (для тонких і рідких – більш об’ємні, каскадні техніки, для сильно кучерявих – подовжені стрижки, для густого і сильного волосся – практично повна свобода вибору), а ось за стилем і формою стилісти рекомендують відмовитися від деяких стрижок і елементів. Адже ставши володаркою короткої стрижки на хвилястому і неслухняному волоссі, незабаром ви відчуєте незручність, викликане необхідністю щоденної копіткої укладки.

Фото-приклади жіночих стрижок за довжиною волосся

2

Навіть на короткому волоссі можна зробити цікаву стрижку і для цього зовсім не обов’язково вдаватися до екстриму і юнацьких зачісок, згадуючи як це вражаюче виглядало в молодості. Сильно рвані пасма, які підкреслюють недосконалість шкіри, виголені скроні, які в 40 років будуть здаватися вульгарними і грубими, тільки посилять дисонанс вашої зовнішності. Жінкам за 40 років варто проявити елегантний смак і правильно підібрати стрижку, яка дозволить виглядати свіжо, молодо і стильно.

Стрижки на довге волосся

З довгими, недоглянутими і хаотичними стрижками точно слід розлучитися. Легка недбалість добра для підлітка, на старшій жінці це виглядає просто недоглянуто. Максимальна довжина для 40-річних – трохи нижче лопаток. Робіть акцент на формі, а не довжині волосся.

Хочеться омолоджуючих акцентів? Розбавте стрижку чубчиком, але не важким, рваними пасмами, легким каскадом на кінцях або по лінії обличчя, яскравими відтінками фарби на декількох пасмах. Особливим попитом у сорокарічних жінок користується мелірування, балаяж, шатуш – сучасні техніки фарбування волосся з поєднанням декількох кольорів. Але уникайте занадто темних відтінків. Чорний колір злегка старить.

3
5
6
7
8
9
10

Стрижки на середнє волосся

Спробуйте каре, боб чи подовжений боб – безпрограшні варіанти, які молодять, додають жіночому образу елегантності. Плюс такі стрижки – чудовий візуальний “подовжувач” обличчя для круглолицих дівчат.

11
12
13
14
15

Стрижки на коротке волосся після 40

15
16
17
17
18

Якщо ви все ж зупинили свій вибір на короткій стрижці задумайтеся про практичність вашої майбутньої зачіски. Коротке складно зібрати у хвіст, пучок або красиво підібрати. Коротка стрижка для тонкого волосся повинна бути багатошаровою для додання об’єму. Для кучерявого волосся краще залишати рівномірну довжину, без рваних пасм. Укладання неслухняного і хвилястого волосся відніме у вас багато часу, якого, звичайно, так не вистачає. Якщо хочеться мінімум довжини (особливо влітку) і часу на укладку спробуйте стрижки піксі чи паж.

Приховати особливості зовнішності за допомогою стрижки? Легко!

19

Що робити, якщо при виборі стрижки стоїть бажання приховати такі риси обличчя, як круглий овал, широкі вилиці, велике підборіддя? Рішення є і для цих цілей. Дивіться підбірку фото далі.

Стрижки для повних дівчат

Повним жінкам і дівчатам з круглим обличчям важливо візуально подовжити контур. Вибирайте стрижку з рваними пасмами, спадаючими на обличчя.

Спробуйте подовжений боб, піксі або волосся завдовжки трохи нижче лопаток.

20
21
22
23

Стрижки для тих, у кого широкі вилиці

Дамам з широкими вилицями краще вибирати короткі стрижки, косий боб і довгі спадаючі локони. Таким чином вам вдасться візуально згладити кутові риси обличчя.

25
26
27
28

Велике підборіддя і лоб

Це відмінні риси овальної форми обличчя. Спробуйте густий каскад, який додасть об’єму в зоні маківки. Ще один лайфхак – імітація чубчика (підколоти шпилькою пасмо, що прикриває лоб, або подовжене косе пасмо, спадаюче на бік) допоможе візуально зменшити риси особи, не обрізаючи волосся.

29
30
31

Підведемо підсумки

32

Неважливо вам 40, 45, 50 років чи навіть більше – це далеко не привід стригтися під хлопчика і фарбувати волосся у платиновий фіолетовий, який так люблять наші зрілі дівчата. Ми вже розповідали про те, як не втрачати юний вигляд, свіжість і бадьорість духу тим кому за 40 в статті Секрети молодості для тих, кому знайома цифра 40. Правильно підібрані стрижка, гардероб і режим дня здатні продовжити молодість не тільки внутрішню, але й зовнішню. Жінка, отримуючи компліменти своїй зовнішності, розправляє плечі і несе себе в цей світ з іскоркою в очах, яку можна споглядати в юному віці.

Поділіться з нами у коментарях яку стрижку носите ви і чому обрали її? А, может ви зараз стоїте на порозі зовнішніх змін и хочете, щоб про це знав весь світ? Діліться з нами вашими секретами у коментарях.

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічено *