Лазерний карбоновий пілінг обличчя: ефекти, плюси і мінуси процедури
Прищі, чорні цятки, розширені пори, тьмяний колір обличчя, втомлена шкіра і дрібні зморшки – неприємності, з якими може зіткнутися кожен. Лазерний карбоновий пілінг – одна з найпопулярніших процедур очищення і омолодження. До неї вдаються як голлівудські зірки (не даремно ж її в народі назвали «голівудська чистка»), так і мільйони людей в усьому світі. BlogPokuponTeam розповість що таке карбоновий пілінг, навіщо він потрібен, який ефект дає, шкідливо його робити чи ні…
4 акцій
Читайте в нашій статті:
- Що таке карбоновий пілінг
- Як працює карбоновий пілінг
- Коли можна робити карбоновий пілінг
- Показання до вуглецевого пілінгу
- Як часто робити лазерний пілінг?
- На скільки вистачає ефекту після пілінгу?
- Як доглядати шкіру після лазерного пілінгу?
- Протипоказання до проведення пілінгу
- Карбоновий пілінг – ціни
Що таке карбоновий пілінг
Карбоновий (вуглецевий) пілінг – косметична процедура догляду, яка проводиться часто із застосуванням одночасно карбонового наногеля і спеціального наносекундного лазера Q-switched.
Що робить карбоновий пілінг і на який ефект чекати:
- глибоко очищає та звужує розширені пори;
- оновлює шкіру, видаляючи шар ороговілих клітин;
- нормалізує роботу сальних залоз;
- стимулює природні процеси регенерації;
- підвищує еластичність шкіри за рахунок додаткового синтезу колагену;
- покращує текстуру шкіри;
- вирівнює, освітлює тон обличчя;
- омолоджує, розгладжуючи дрібні зморшки;
- має протизапальну дію, тому підходить для лікування прищів та вугрів, навіть на дуже чутливій шкірі;
- зменшується пігментація, почервоніння, прояв дрібної судинної сіточки;
- зникають вугрі, прищі та папули;
- зменшується розацеа, себорея.
Якщо вибирати між карбоновим та хімічним пілінгом – не можна сказати, що один із них кращий чи гірший. Все залежить від вашого типу шкіри та проблем, які потрібно вирішити. За відсутності протипоказань та алергічних реакцій, вуглецевий ексфоліант може стати чудовою альтернативою або доповненням у вашій програмі догляду за шкірою. У будь-якому випадку, перед процедурою варто проконсультуватися з косметологом.
Також не варто плутати лазерний карбоновий пілінг із лазерним шліфуванням. У першому випадку процедура працює з верхнім шаром шкіри – епідермісом, а шліфування – з глибшими шарами.
Пілінг лазером не несе шкоди, але в окремих випадках може спровокувати гіперпігментацію, посилити існуючі проблеми, викликати тимчасове почервоніння та подразнення шкіри. Тому важливо звертатися до досвідчених фахівців, які правильно проведуть процедуру з урахуванням ваших індивідуальних особливостей шкіри.
69 акцій
Як працює карбоновий пілінг
Косметолог очищає та наносить тонкий шар карбонового гелю на обличчя. Завдяки структурі та наявності у складі мікроскопічних частинок вуглецю гель проникає глибоко в пори шкіри та забезпечує абсорбцію забруднень, накопиченого себуму, токсинів та бактерій.
Далі, під дією лазера та взаємодії світла (фотонів) з речовиною відбувається фототермічна реакція. Лазер одночасно висвітлює, знімає гель, видаляючи верхній шар забруднень та відмерлих клітин шкіри, і стимулює синтез колагену, який сприяє відновленню шкірного покриву.
Сама процедура, можна сказати, безболісна та цілком комфортна, під час дії лазера відчувається легке тепло та пощипування.
Якщо почитати відгуки, то після лазерного карбонового пілінгу шкіра, пігментні плями стають світлішими, звужуються пори, обличчя ніби випромінює світло.
15 акцій
Коли можна робити карбоновий пілінг?
Процедура не має вікових обмежень, ефективна у будь-якому віці для жирної, комбінованої, нормальної та сухої шкіри. Косметологи рекомендують робити лазерний вуглецевий пілінг віком від 18 років.
11 акцій
Показання для вуглецевого пілінгу
Пілінг рекомендується при таких дерматологічних проблемах:
- розширені пори,
- надмірне виділення шкірного сала,
- прищі, закриті і відкриті вугри,
- дрібні зморшки (шкіра з першими ознаками старіння),
- зміна кольору обличчя,
- купероз, яскраво-виражена капілярна сіточка,
- пігментація.
Чи можна цей пілінг при демодекозі? Карбонова чистка лазером – одна з небагатьох процедур, яка допускається при демодекозі. Карбоновий гель витягує токсини, які виділяє кліщ, запобігає поширенню і усуває запалення. Перед тим як зробити чистку обов’язково проконсультуйтеся з дерматологом.
Ефект після сеансу:
- зменшуються пігментація і почервоніння, прояв дрібної судинної сіточки,
- зменшується себорея,
- зникають вугри, прищі і папули,
- очищаються і звужуються розширені пори,
- підвищується еластичність шкіри,
- розгладжуються дрібні зморшки,
- запускаються процеси регенерації і відновлення шкіри,
- стимулюється вироблення колагену,
- зменшується розацеа,
- освітлюється тон шкіри.
8 акцій
Коли можна робити карбоновий пілінг
Процедуру можна проводити навіть у розпал літнього сезону (за умови, що ви максимально обмежите своє перебування на сонці і регулярно користуватиметеся кремами з SPF). Найсприятливішим традиційно вважається осінньо-зимовий період.
Як часто робити лазерний пілінг?
Результат проявляється накопичувально, тому для досягнення оптимального ефекту косметологи рекомендують робити 6-10 процедур з інтервалом раз у 3-5 днів. Кількість сеансів підбирається індивідуально косметологом у салоні краси, залежно від стану шкіри та бажаного результату.
38 акцій
На скільки вистачає ефекту після пілінгу?
Якщо проводити чистку курсом (у середньому 5-8 процедур), то позитивний результат зберігається впродовж року. Частіше проводити лазерний пілінг косметологи не рекомендують.
Читайте також:
✅Лазерні технології для омолодження шкіри
✅Чистка обличчя – яку і як часто робити
✅Звідки беруться прищі і як з ними боротись
✅Фейсбілдінг – зарядка для шкіри з нуля
Як доглядати за шкірою після карбонового пілінгу?
Відразу після сеансу шкіра може злегка почервоніти, виникає відчуття стягнутості епідермісу і невелика припухлість, точково можуть з’явитися гнійники. Протягом перших кількох днів спостерігається підвищене виділення себума, аж до лисного блиску. Тому у багатьох після карбонового пілінгу можуть з’являтися прищі. Через три дні після процедури виникає невелике лущення. Але, за відгуками тих, хто вже робив лазерний пілінг, дискомфортні відчуття проявляються з кожним разом все рідше.
До постпроцедурного догляду потрібно підходити серйозно: рекомендують скоротити перебування на сонці на декілька днів, використовувати креми з фільтром SPF 30 або 50, утриматися від відвідування лазні та солярію. Не слід застосовувати пілінги і скраби, доглядову косметику з вмістом спирту.
Варто додати, що процедура не вимагає анестезії і проходить практично безболісно (можливі незначні неприємні відчуття, легке пощипування, поколювання). Відгуки клієнтів говорять про те, що побічні ефекти після чистки мінімальні. Ключовим моментом лазерно-карбонового пілінгу є поєднання очищуючої здатності вуглецю і потужності лазерного випромінювання. Використовуючи ці два методи одночасно, ми можемо отримати прекрасний ефект без зайвого болю проти безлічі недоліків і шкірних захворювань.
Щоб не мати клопоту, варто ретельно вибирати косметолога, починаючи з його охайного зовнішнього вигляду, і закінчуючи реальними відгуками клієнтів. Знайти гарного косметолога можна на сайті Покупон.
69 акцій
Протипоказання до проведення пілінгу
- Рак, особливо під час лікування променевою або хіміотерапією.
- Активний герпес, псоріаз, епілепсія.
- Захворювання сполучної тканини.
- Вагітність і годування груддю.
- Зверхчутлива шкіра.
- Цукровий діабет.
- Прийом антибіотиків або інших серйозних препаратів.
- Схильність шкіри до утворення келоїдних рубців.
- Психоневротичні розлади, а також алкоголізм і наркоманія.
- Сеанси пілінгу протипоказані до 16 років.
Карбоновий пілінг – ціни
Якщо хочете дізнатися, скільки коштує вуглецевий пілінг – варто продзвонити не один салон і вибрати найбільш оптимальну ціну. У середньому ціна одного сеансу в Києві в залежності від зони складає: 600 грн (пілінг особи), 700 грн (особи та шиї) та 900 грн (особа, шия та декольте). Завдяки знижкам від Покупон ви можете заощадити та зробити лазерний карбоновий пілінг дешевше за акцію.
Читайте також:
✅Еротичні фільми для дорослих про фантазії
✅Які аналізи потрібно здавати щорічно
✅Куди поїхати у Карпати з дітьми
✅Як перестати нервувати
✅Наймодніші жіночі стрижки
✅Тренди манікюру 2023-2024
Лазерний карбоновий пілінг – популярна косметологічна процедура, яка точно покращує та освіжає колір обличчя, звужує розширені пори, усуває почервоніння, запобігає висипанням, позбавляє надмірного блиску жирної та комбінованої шкіри. Якщо у вас залишилися питання щодо процедури або ви хочете поділитися враженнями про карбоновий пілінг – пишіть у коментарях ?
ШИКАРНЫЙ ЭФФЕКТ.