Як швидко і акуратно почистити гранат в домашніх умовах

Гранат – надзвичайно корисний і улюблений багатьма фрукт, що володіє приємним кисло-солодким, злегка терпким смаком. Не буде помилкою сказати, що їсти гранати люблять всі, не дивлячись на велику кількість кісточок, а ось чистити фрукт охочих знайдеться небагато. Адже щоб поласувати соковитими зернятками, потрібно позбутися від щільної сухуватої кірки, а потім ще від перегородчастих плівок. Почнеш знімати корочку –  обов’язково полетять в усі сторони яскраві бризки, які погано відпираються. Якщо просто різати на частини – витече багато соку. Як же правильно і акуратно почистити гранат, розкрити його, не пошкодивши зерна і не забруднивши руки і все навколо? Кілька лайфхаків про це – в нашій статті.

Спосіб №1: чистимо гранат для ефектної подачі на стіл

Коли гранат потрібно почистити красиво, знімаючи корочку не до кінця, а просто вивільнивши зерна, щоб їх можна було акуратно їсти, застосовують цей швидкий спосіб очищення. З процесом чищення можна впоратися за 30 секунд. Дійте покроково:

  • Візьміть гострий ніж і зріжте по колу верхню кришечку фрукта. Працюйте акуратно, намагаючись не тиснути сильно на ніж, щоб не зачепити зерна. Потім потрібно відкрити кришечку. Як саме добре зрозуміло з картинки gif нижче.
Зріжте по колу верхню кришечку граната
  • Зробіть розрізи зверху вниз по колу в місцях, де зерна розділені світлими перегородками. Вийде, що на гранаті з’являться розрізи, схожі на меридіани на глобусі.
Зробіть розрізи зверху вниз по колу граната
  • У центр вставляємо ніж і акуратно розщіплюємо гранат на дві половинки і далі по лінії розрізів легко поділяємо фрукт на частини. Викладаємо красиво на блюдо, розправляючи частини, як пелюстки квітки.
Розщіплюємо гранат на дві половинки

Погодьтеся, картинки добре ілюструють весь процес, але, можете також подивитися лайфхак про чищення граната на відео.

Спосіб № 2: отримання окремих зерен граната

Якщо ви хочете отримати просто жменю гранатових зерен, щоб їсти їх ложкою, для приготування салату вдома або для декору страв, можна використовувати цей метод очищення:

  • Розрізати гранат на 2 частини гострим ножем.
  • Одну половинку фрукта покласти в долоню шкіркою вгору, в другу руку взяти дерев’яну ложку і акуратно постукати по шкірці, вибити зерна в долоню, періодично зсипаючи їх в приготований заздалегідь посуд.
Вибити зерна граната ложкою

Спосіб № 3: чистка граната в воді

Хороший метод очищення граната в домашніх умовах, трохи довше за часом, але теж ефективний і без бризок. Для цього знадобиться глибока миска з водою. Діємо так:

  • Зрізаємо з фрукта кришечку, як в першому способі.
  • Розламуємо гранат навпіл, занурюємо в воду і руками розбираємо його на окремі зернятка.
  • Після закінчення процесу очищення воду зливаємо, використовуючи друшляк, видаляємо залишилися перетинки і скоринки.
Чистка граната у воді

Тепер, коли ви навчилися очищати, розкривати гранат швидко і без втрат цінного соку, можна з ще більшим задоволенням насолоджуватися улюбленим фруктом. Їжте його в цілому вигляді (звичайно, очищеному) або зробіть смачний цілющий сік. Соковижималки з кешбеком можна придбати на Покупоні, непогано заощадивши кошти.

Є свої оригінальні способи, як розкрити гранат акуратно і швидко, діліться ними в коментарях.

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічено *