Адвент-календар для дорослих: ідеї для новорічного настрою на кожен день грудня
Очікування Нового року – завжди казковий час. Не обов’язково святкувати з розмахом, але відзначати свято потрібно, хоч би для себе, камерно, з приємними дрібницями, адже кожна хвилина життя безцінна. Створити новорічний вайб дуже допомагає адвент-календар – чарівна забава для дітей, що згодом стала популярною і серед дорослих.
BlogPokuponTeam розповість, що таке адвент-календар, підкине ідеї, чим наповнити його, що покласти і як прикрасити. А завдяки новорічним знижкам ви зможете спробувати максимум розваг і не відмовляти собі у яскравих враженнях та позитивних емоціях ?
5 акцій
Що таке адвент-календар і звідки пішла традиція
Адвентом у західно-християнській традиції називають період, що передує Різдву: він починається в четверту неділю до Різдва і триває до 25 грудня. У перекладі з латини слово adventus означає прибуття, наближення, наступ.
Адвент – час, сповнений радісного очікування свята. У ці тижні віруючі старанно готуються до Різдва, багато думають про майбутнє свято та із задоволенням дотримуються ряду красивих традицій. Одна з них – адвент-календар.
Перший різдвяний календар був надрукований в 1903 Герхардом Лангом, власником мюнхенської друкарні. Спочатку він призначався для дітей, щоб скрасити нестерпно довгі дні очікування свята. Традиційно адвент-календар виглядав як картонний будиночок або велика листівка з ячейками, у кожну з яких клали невеликі подарунки чи сувеніри: від солодощів до іграшок. Щодня дитина відкривала по одному віконцю і отримувала сюрприз і порцію гарного настрою (а перед цим – повинна була помолитися і згадати всі свої добрі та погані справи за день) ✨
64 акцій
Традиція дійшла і до наших днів, але за цей час зазнала багато змін та доповнень. Сьогодні вже нікого не здивуєш дорослим адвент-календарем, адже не лише діти потребують святкової атмосфери та приємних несподіванок. До того ж, він не обов’язково має бути приурочений до Різдва: все частіше можна зустріти святкові календарі, які рахують дні до Нового року, починаючи з 1 грудня і до 31-го.
33 акцій
Які бувають адвент-календарі для дорослих
Адвент-календар – відмінний подарунок близькій людині та чудовий спосіб додати нотку позитиву в передноворічний період, наповнений робочими дедлайнами, звітами та стомлюючою метушнею.
Це можуть бути готові брендовані адвент-календарі:
- з косметикою;
- з цукерками;
- з ювелірними виробами та біжутерією (у Sinsay багато класних варіацій);
- з міні-алкоголем, пивом, смаколиками;
- зі шкарпетками, білизною.
- з канцтоварами та інші.
13 акцій
В адвент-календар з косметикою для жінок, для дівчат зазвичай кладуть міні-версії помад, туші, кремів, бальзамів, блискучі глітери, підводки, хайлайтери, тіні і рум’яна. Календар для чоловіка, для хлопця може бути з його улюбленим сортом пива та закусками. Універсальний варіант, якому буде радий кожен дорослий – календар з алкоголем та солодощами. А для дітей готові календарі зазвичай з канцтоварами, прикрасами (шпильки, резиночки), невеликими іграшками та звичайно ж цукерками.
Якщо ви робите імпровізований адвент-календар своїми руками, ви можете наповнити його будь-чим. Головне запланувати кожен день, поставити собі нагадування у календарик, і обов’язково донести свою ідею до своїх близьких, з ким ви хочете розділити радісний передсвятковий вайб. Щодня це можуть бути різні заняття, справи, завдання чи подарунки.
20 акцій
Як зробити та чим наповнити адвент-календар
В якості матеріалів для створення календаря можна використовувати кольоровий картон, крафтовий папір, дерево, тканину, стрічки, блискучу фурнітуру. У магазинах канцтоварів знайдуться набори для скрапбукінгу, а в інтернеті – море ідей, як оформити адвент-календар, та шаблони для віконець, ячейок чи коробочок із подарунками та карток із завданнями. Щоб підписувати картки, запасіться красивими кольоровими ручками чи маркерами.
11 акцій
Особливе задоволення – вигадувати наповнення кожної ячейки і уявляти, яка радість відіб’ється на обличчі близької людини, коли вона відкриє чергове віконце календаря? Можливо, ви вже навіть розписали приємності на кожен день, але якщо ще ні, або в процесі пошуку натхнення, ловіть ідеї від нас:
- Прикрасити вікна.
- Покататись на квадроциклах.
- Піти на тематичну новорічну фотосесію.
- Відвідати СПА.
- Спекти штолен.
- Випустити пару у тирі.
- Повечеряти у ресторані.
- Розважитись у квеструмі.
- Зварити глінтвейн.
- Покататися на ковзанах.
- Поринути у віртуальну реальність.
- Сходити на релакс-масаж.
- Приготувати святкове печиво.
- Роздрукувати кращі фотографії року, що минає.
- Підготувати конкурси та запастися настільними іграми.
- Скласти перелік цілей на наступний рік.
- Навести марафет.
- Підготувати та упакувати подарунки.
- Влаштувати шопінг.
- Влаштувати марафон новорічних фільмів.
- Сходити в сауну.
- Зробити новорічну листівку.
- Відвідати святковий ярмарок.
- Нарядити ялинку та прикрасити будинок.
- Влаштувати зимовий пікнік на честь Різдва.
- Взяти участь у майстер-класі з приготування святкових страв.
- Підбити підсумки року.
- Скласти святковий плейлист.
- Написати листа собі в майбутнє.
- Піти по продукти.
- Зустріти Новий рік.
А більш докладно про кожну ідейку та супер-знижки від Покупона дивіться нижче ??
5 акцій
1. Прикрасити вікна сніжинками
Перший день адвент-календаря можна відзначити атмосферним заняттям, яке миттєво перенесе до країни зимової казки та новорічного настрою – прикрасою вікон. Традиція клеїти на шибки витинанки багатьом знайома ще з дитинства: хто не вирізав з паперу мереживні сніжинки? Але це можуть бути інші фігури: сніговики, олені, ангели, зайчики. А шаблони для паперового рукоділля ми зібрали у нашій окремій статті.
2. Покататися на квадроциклах
Прогулянка на квадроциклах зимовим лісом з коханою людиною або всією сім’єю – особлива подія, яка підніме настрій і дозволить відволіктися від рутини. Тільки уявіть: білосніжні кучугури, хрускіт пухнастого снігу і ви на квадроциклі, мчитесь у зимову казку❄️ Якщо одягнутися тепліше, то таке дозвілля принесе масу задоволення.
8 акцій
3. Фотосесія в новорічних декораціях
Більшість фотостудій презентують новорічний декор вже у листопаді, а на початку грудня варіантів, де провести святковий фотосет, так багато, що очі розбігаються ? Атмосферна зйомка на тлі каміна, ялинки та гірлянд відверне від рутинних турбот і підніме новорічний настрій на максимум. А якщо провести фотосесію на початку грудня, це збільшить шанси отримати готові фотографії до Нового року.
4. Спа-релакс
Пару годин у спа – це ж просто мрія! Навіть просто релакс у ванній з пінкою та келихом вина вже дає відчуття, ніби заново народився. А в спа-салоні підхід професійний: з масажем та розтиранням оліями, обгортаннями, пілінгами, арома- та фітотерапією, масками для обличчя та тіла… Іншими словами, день спа-релаксу – це чистий кайф і просто супер-ідея для подарунка чи завдання в адвент-календарі.
116 акцій
5. Спекти штолен
Традиційні різдвяні ласощі родом з Німеччини – штолен – популярні не лише у німців, а й серед українців. А все завдяки смачному, солодкому тісту, величезній кількості прянощів, сухофруктів і чудовому аромату.
Штолен випікають заздалегідь, щоб дати йому настоятися до ідеального смаку. У процесі випікання будинок наповниться святковими зимовими ароматами: запахом солодкої здоби, марципану, сухофруктів і цукатів, витриманих у ромі. Це апетитне завдання можна виконувати з другою половинкою або з сім’єю – головне знайти в собі сили запакувати та сховати готовий штолен у темне сухе місце, де він дочекається своєї зіркової години ?
6 акцій
6. Постріляти у тирі
Проблемам, негативним емоціям, поганому настрою нема чого робити в новому році! Залишіть все це позаду «випустивши пару» у тирі. Стрільба відмінно розвантажує голову і спрямовує думки у позитивне русло. В якості альтернативи можна зібратися компанією та пограти в пейнтбол – ефект буде таким самим ?
9 акцій
7. Повечеряти у ресторані
Тільки уявіть: тиха музика, приємна напівтемрява, через сусідні столики долинають тихі розмови і дзвін келихів, за вікном – холодний грудень, а ви в теплі дегустуєте вишукане вино або п’єте гарячий ароматний чай. Потім офіціант приносить ваше замовлення – пасту, салат чи м’ясо гриль – і вечір стає не лише затишним, а й смачним. Вечеря у кафе чи ресторані допоможе розслабитися та налаштує на святковий лад (тим більше, у багатьох закладах у грудні вже сяють гірлянди, а з колонок грають різдвяні хіти).
66 акцій
8. Сходити до квеструму
Завдання, яке найвеселіше виконувати в компанії друзів, – похід у квест-кімнату. До того ж кожен квест – це свого роду пригода, в якій є шанс відчути себе героєм цікавого сюжету, страшного, веселого чи казкового. Бадьорий настрій та блиск в очах гарантовані.
29 акцій
9. Зварити глінтвейн
Глінтвейн – це практично готовий рецепт гарного настрою в грудні, один його аромат навіює думки про Різдво, Новий рік, прогулянки засніженим містом та святкові ярмарки. Зробити глінтвейн зовсім нескладно – для цього знадобиться червоне або біле вино, а прянощі можна додавати будь-які або купити вже готовий спеціальний набір.
10. Покататися на ковзанах
Незважаючи на те, що льодові ковзанки працюють цілий рік, навряд чи ви ходите туди регулярно. А значить, саме час) Катання на ковзанах забезпечить справжній зимовий настрій⛸️ Кращої атмосферної розваги в очікуванні Нового року не придумати.
11. Поринути у віртуальну реальність
Ще одне захоплююче завдання, від виконання якого неможливо відмовитись – розваги у VR-клубі. Ігри віртуальної реальності занурюють у незвідані фантастичні світи, наділяють надздібностями і дають можливість пережити найнеймовірніші пригоди з ефектом присутності. У VR-клубі скучити не вийде!
21 акцій
12. Сходити на релакс-масаж
Після кількох насичених розвагами днів настав час і відпочити, а кращого способу, ніж релакс-масаж, не знайти. Ароматні свічки, приємна музика та масаж всього тіла – чудова ідея для ідеального дня.
218 акцій
13. Приготувати печиво з прянощами
Відчули приплив сил? Тоді чому б трохи не спантеличитися і не спекти атмосферну смакоту – імбирне печиво. Процес приготування тіста та випікання саме по собі викликає неймовірні відчуття, просто завдяки пряно-солодкому аромату, що наповнює будинок. А як добре піде таке печиво до чаю, навіть і говорити не потрібно ?
14. Роздрукувати найкращі фото року
Завдання, яке наповнить серце ностальгією за найсвітлішими моментами року, що минає, і передчуттям яскравих подій у майбутньому: треба відібрати кращі фотографії, зроблені за рік, роздрукувати і зібрати з них альбом. Можна купити звичайний з кишеньками, але набагато стильніше виглядатиме фотокнига. Її можна замовити у сервісі фотодруку, вибравши бажаний стиль оформлення.
1 акцій
15. Підготувати новорічні конкурси
Чим ближче до Нового року, тим активніше треба до нього готуватися! Наприклад, заварити чайку, взяти цукерку (її теж можна покласти в календарик, якщо передбачено комірку) і засісти за вигадування новорічних конкурсів. Не весь же час сидіти за столом і їсти олів’є, правда? Жарти, розіграші, веселі змагання, підготовлені наперед настілки додадуть родзинку новорічним посиденькам ?
16. Скласти цілі на наступний рік
Довгострокове планування – той ще квест, особливо зараз, коли в країні війна і ніхто не знає, чим обернеться завтрашній день. Але чому б не помріяти? Адже, як відомо, думки матеріальні. А якщо виписати їх списком в гарний блокнотик, якось по-особливому оформити і покласти на письмовий стіл, щоб частіше туди заглядати – бажання реалізовувати плани істотно підвищиться ?
17. Навести марафет
Так, а як щодо приведення себе до ладу? У Новий рік потрібно входити оновленими, і це стосується не тільки думок і планів, а й краси. Відросле коріння – зафарбувати, стрижку – оновити, і взагалі можна радикально поміняти імідж так, щоб не впізнати!
Жінки ще можуть побалувати себе улюбленою епіляцією, чисткою обличчя, сходити на сезонний догляд до косметичного кабінету, зробити брови, вії і, звичайно ж, святковий манікюр?
Не здасться таке завдання складним і чоловікові – зрештою візити до барбершопа ніхто не скасовував, а ближче до свята саме час підстригти бороду і зробити модну зачіску.
151 акцій
Читайте також:
✔️Найкращі рецепти домашнього глінтвейну
✔️Модні ідеї зимового манікюру
✔️Тренди зачісок на будь-яку довжину волосся
18. Купити та упакувати подарунки
Багато людей люблять дарувати подарунки навіть більше, ніж отримувати – просто тому, що сам процес вибору асоціюється із передчуттям свята та загальної радості. Тож вирушити за подарунками ? – відмінний спосіб додати ще більше новорічного вайба в настрій і з головою поринути у атмосферу веселої метушні.
19. Влаштувати шопінг
Подарунки подарунками, але й собі треба щось купити. Обов’язкове завдання напередодні свята – порадувати себе новою сукнею чи костюмом, щоб зустріч нового року пройшла чудово. Погодьтеся, келих шампанського та бенгальські вогні сприймаються зовсім інакше, якщо на вас нове гарне вбрання. Дзеркало, в яке ви заглянете перед тим, як сідати за стіл, не дасть збрехати ?
20. Влаштувати марафон новорічних і різдвяних фільмів
Вірний спосіб налаштуватися на святкову хвилю – організувати спільний перегляд атмосферних фільмів, присвячених Новому року та Різдву. Найкраще з підняттям настрою впорається улюблена комедія дитинства «Один вдома», а якщо хочеться романтики – до перегляду обов’язкові «Пара на свята» та «Незабутнє Різдво». Для домашнього перегляду можна придбати кінопроектор і не забудьте про смачненьке ? Жодний кіномарафон не обійдеться без доставки улюбленої піци або суші.
58 акцій
Читайте також:
Накращі фільми про Новий рік та Різдво
Фільми та мультики для всієї сім’ї
20. Дізнатись про свою долю на майбутній рік
Підготовка до Нового року складається з маленьких ритуалів, і звернення до зірок чи карт Таро, щоб дізнатися про свою долю, може стати одним із них. Астролог чи ворожка розповість, чого чекати та які знакові події можуть відбутися наступного року. Погодьтеся, корисне знання для тих, хто хоче більше впевненості у своєму майбутньому.
21. Розслабитися у сауні
У порядок себе привели, подарунками запаслися, одяг на свято прикупили – тепер можна і у баньку ? У холодну погоду немає нічого приємнішого, ніж гарненько погрітися вологим повітрям в хамамі, римській парній або сухим – в сауні. Релакс у високих температурах ідеально чергувати з холодним душем або басейном, а в перервах насолоджуватися смачним трав’яним чаєм.
15 акцій
22. Зробити новорічну листівку
Як і покупка подарунків, створення новорічної листівки налаштовує на святковий лад, а також включає внутрішні творчі ресурси та натхнення.
Озброївшись кольоровим папером, гелевими ручками, фломастерами або акриловими фарбами, фурнітурою, стрічками та шматочками тканини, можна створити чарівну листівку, яка прикрасить інтер’єр або просто порадує того, кому її подарують.
23. Сходити на святковий ярмарок
Незадовго до Різдва у багатьох містах України відкриваються святкові ярмарки просто неба. Важко сказати, як буде у 2023-2024, але якщо у вашому місті таки відкриють ярмарок, його відвідування обов’язково варто включити до програми адвент-календаря. Невеликі затишні павільйони, сяючі вогні ліхтарів та гірлянд, колоритні ларьки з різними видами глінтвейну та чаю, запах випічки, хот-догів та гарячих вафель, тематична музика та щасливі посмішки перехожих – така атмосфера може бути лише на різдвяному ярмарку??
24. Нарядити ялинку та прикрасити квартиру
Так-так, вже час! Завтра Різдво! Прикрашати ялинку та прикрашати будинок – захоплююче, творче та веселе заняття, тим більше якщо робити це не на самоті, а з рідними.
Читайте також:
✔️Як красиво прикрасити квартиру на Новий рік
✔️Як зробити новорічні іграшки своїми руками
25. Влаштувати зимовий пікнік на честь Різдва
З дитинства ми звикли відзначати Різдво вдома у себе чи рідних. Але чому б цього року не змінити традицію? Виберіться на затишний зимовий пікнік, прихопивши з собою термоси з чаєм/кавою, смачне печиво, горіхи, мандарини та гірлянди на батарейках. Виконувати таке завдання буде суцільним задоволенням, особливо якщо ви одягнете найстильніші свої шапки, шарфи і рукавиці, добре утепліться і не забудете пофоткатися. Такий захід краще організовувати десь подалі від людних місць: у парку чи у лісі.
64 акцій
26. Майстер-клас із приготування святкових страв
Якщо стандартний набір страв для святкового столу вже неабияк набрид, саме час розширити кулінарні горизонти і відкрити для себе щось нове. Онлайн майстер-клас із приготування святкових страв: зручно дивитися вдома, не встаючи з дивана, великий асортимент оригінальних рецептів, доступна та наочна демонстрація, як це все готувати. Можна засісти за перегляд відео всією сім’єю, після чого кожен спробує приготувати страву, яка йому найбільше сподобалася. Буде весело!
27. Підбити підсумки року
До бою курантів залишилося менше тижня, а значить, настав час сісти і підбити підсумки минулого року, тому що ось-ось почнеться справжня передноворічна круговерть і буде вже зовсім не до того.
Суть завдання – згадати всі свої здобутки за минулі дванадцять місяців: отримані навички, прочитані книги, написані оповідання, заспівані пісні, зароблені гроші та багато іншого. Але ж результати бувають не лише позитивними? Фейли та нереалізовані цілі теж варто виписати – щоб проаналізувати, чому все пішло не так, зробити висновки та правильніше планувати життя наступного року.
28. Скласти святковий плейлист
Музика задає тон, і часом достатньо включити «Let it snow» Синатри, щоб зловити новорічно-різдвяний вайб і відчути затишне тепло всередині. А може у вас ці відчуття викликають інші пісні? Тоді завдання: скласти тематичний плейлист для створення атмосфери зимових свят. У когось він наполовину складатиметься з пісень гурту ABBA, у когось – з оксамитового звучання джазу, а комусь до душі українські колядки ?
29. Написати листа собі в майбутнє
Це вже не перше завдання, пов’язане з необхідністю глибокої саморефлексії, і не дивно – передноворічний період це саме той час, коли думки про майбутнє та перспективи спадають на думку найчастіше. Тому краще виплескувати все це на папір під приємну музику та миготіння гірлянд ✨ Цього разу календар пропонує написати листа самому собі в майбутнє – щоб прочитати його, наприклад, через рік. У такому листі можна написати про труднощі поточного моменту, про те, що саме зараз здається складним і нездійсненним (наприклад, малювання або програмування), сумніви та хвилювання. Прочитавши це послання через рік чи більше, ви, можливо, багато чому здивуєтеся ?
30. Вирушити за продуктами
Залишився один день до нового року – час закуповуватися продуктами для святкового столу. Завдання: скласти докладний список необхідного та вирушити до супермаркету – чим раніше, тим краще, бо надвечір на касах не проштовхнутися.
31. Зустріти Новий рік
А ось і він, заповітний день – 31 грудня. Шлях довжиною в місяць був наповнений радісними подіями, захоплюючими заходами та атмосферними вечорами. За цей час багато було зроблено для того, щоб увійти до Нового року з гарним, по-справжньому святковим настроєм. Час запалювати бенгальські вогні ?, розливати шампанське у келихи ? і слухати бій курантів ?
Читайте також:
✔️Найкращі ідеї подарунків під ялинку
✔️У чому зустрічати Новий рік 2024
✔️Як зустрічати Новий рік: ідеї для особливого свята
✔️Куди поїхати на Новий рік та Різдво
✔️Буковель: розваги та пам’ятки
✔️Гірськолижні курорти України: де відпочити
Сподіваємося, наші ідеї для адвент-календаря допоможуть скрасити вам місяць очікування Нового року, урізноманітнять дозвілля та піднімуть настрій ✨
А ви колись користувалися таким календарем? Діліться враженнями, своїм баченням ідеального адвент-календаря та ідеями завдань на кожен день грудня ?
цікава сама задумка влаштовувати адвент календар, справді піднімає настрій, якщо робити це на позитиві, одразу відчуваєш нотки наступаючих новорічних свят)) радіти потрібно, хоч трішечки, дікую за ідеї ❤️
Дякуємо за відгук, гарного настрою і душевних свят ?❤️