Депіляція чи епіляція – як краще видаляти волосся

Гладка ніжна шкіра без зайвих волосків – мрія кожної жінки. А ще щоб не боляче, надовго, недорого і швидко… загалом, ідеально в усіх відношеннях. Щоб визначитися як краще видаляти небажане волосся на тілі, BlogPokuponTeam розповість плюси і мінуси найдієвіших способів та про основну відмінність між епіляцією та депіляцією.

Акції
Знижка до 50% на лазерну епіляцію в «ЛазерОК»
Київ, Золотоворітська вулиця, 8/4
-0%
0 грн
30 грн
Знижка 50% на лазерну епіляцію в «Люменіс»
Київ, Кіото вулиця, 3
-50%
0 грн
35 грн
Показати всі
33 акцій

Чим відрізняється депіляція від епіляції

Епіляція та депіляція – різні речі. Незважаючи на кінцевий результат, суть процедур кардинально відрізняється. Після епіляції ми маємо гладку шкіру з довготривалим ефектом, тому що видаляється волосок разом із цибулиною. Депіляція – це видалення зайвої рослинності з поверхні тіла, не торкаючись коріння.

В результаті апаратних методів (через якийсь проміжок часу) можна позбутися від небажаного волосся назавжди, а депіляція дає тільки тимчасовий і нетривалий ефект.

Чим відрізняється депіляція від епіляції
Акції
SPA-програма «Релакс та корекція фігури» у «Self»
Боярка (Київська область), Соборності вулиця, 51Б
-50%
2000 грн
1199.0 грн
Знижка на ендосфера-терапію в «Laser Health»
Київ, Хрещатик вулиця, 44
-30%
1450 грн
149.0 грн
Показати всі
93 акцій

Апаратні методи видалення волосся

Позбутися небажаного волосся назавжди – глобальна мрія жінок, тому апаратна косметологія і наука у цьому питанні просунулися дуже далеко. На сьогоднішній день технологи розробили кілька видів обладнання, яке чудово справляється з видаленням волосся на довгий час або назавжди.

Лазерна епіляція акція

Електроепіляція

Електроепіляція вважається найефективнішим способом видалення небажаного волосся, але … і найбільш болючим серед апаратних. Волоски видаляються за допомогою швидкого електричного розряду, який проходить через тонкий накінечник електрокоагулятора. Майстер вводить голку на 3-4 мм під шкіру і направляє струм безпосередньо на фолікул, в результаті чого клітина вмирає назавжди, а волосок легко витягується пінцетом.

Електроепіляція має свої підвиди: термоліз, електроліз, флеш- і бленд-метод, які відрізняються силою і тривалістю подачі струму.

Один сеанс триває від 15 хвилин до 4 годин (дивлячись яка площа обробки). Для остаточного результату може знадобитися 1-3 процедури (в залежності від зони, товщини і типу волосся).

Електро видалення волосся ціна: середня вартість сеансу тривалістю 15 хвилин – 300 грн.

Електроепіляція знижки
Акції
Чистка обличчя у «Студії естетичної косметології»
Київ, Срібнокільська вулиця, 22А
-41%
500 грн
329.0 грн
Чистка обличчя з пілінгом у «Souland Body studio»
Київ, Лесі Українки бульвар, 34
-46%
600 грн
399.0 грн
Показати всі
60 акцій

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція є одним з найбільш ефективних і безболісних методів і виконується завдяки впливу лазерного променя. Розроблено кілька видів пристроїв, які відрізняються між собою довжиною хвилі. Серед найбільш поширених:

 • Рубіновий лазер (довжина хвилі випромінювання 694 нм) – перший вид лазера, який з’явився в косметологічних кабінетах, але на даний момент мало де використовується і поступається більш новим технологіям.
 • Олександритовий лазер (755 нм) – його дія спрямована на руйнування меланіну (пігменту кольору волосся) на поверхні шкіри. Добре спрацьовує на темному волоссі і ефективно застосовується на I, II і III фототипі шкірного покриву.
 • Неодимовий лазер (1064 нм) впливає не тільки на меланін, але і на коагуляцію кровоносних судин, які підходять до волоска. Внаслідок чого капіляр запечатується, а волосяний фолікул позбавляється живлення і вмирає.
 • Діодний лазер (808-810 нм) – найпоширеніший, дієвий і безболісний. Він ефективно працює на засмаглій шкірі, світлому волоссі. Довжина променя дозволяє проникати в глибокі шари епідермісу і повністю зруйнувати волосяний фолікул не зачіпаючи при цьому м’які тканини.
Лазерний метод епіляції

За допомогою лазерної епіляції ви позбудетеся від небажаної рослинності не відразу – потрібно сходити в салон від 5 до 10 разів (в залежності від індивідуальних особливостей). Тривалість сеансу варіюється від 15 хвилин до 1 години. Як правило, побічні ефекти у вигляді легкого почервоніння шкіри рідкісні і короткочасні.

Лазерна епіляція ціни у Києві:

 • Лазерна епіляція пахв – середня вартість 400 грн за сеанс;
 • ціна на епіляцію бікіні глибокого – 950 грн;
 • епіляція зони ноги повністю – 1900 грн.

Лазерна епіляція в Києві коштуватиме дешевше, завдяки знижкам до 90% від Покупон – вибирайте салон ближче до дому та записуйтесь на послугу по акції.

Акції
Ліфтинг-масаж обличчя від Павелковської Ольги
Київ, Раїси Окіпної вулиця, 2
-62%
800 грн
399.0 грн
Гідропілінг HydraFacial з кріотерапією
Київ, Раїси Окіпної вулиця, 2
-52%
1000 грн
479.0 грн
Показати всі
259 акцій

Фотоепіляція

Фотоепіляція схожа на лазерну, так як спрямована на руйнування меланіну, але в цьому випадку тепловий імпульс випромінюється за допомогою високоенергетичних ламп. Ще одна відмінність двох методик – спрямованість променя: при лазерній обробці потік вузькоспрямований і діє точно на волосяну фолікулу, а при фотовидаленні світло розсіюється широкосмугового і захоплює більшу площу.

Існує кілька видів епіляції:

 • IPL епіляція – процедура виконується за допомогою імпульсної лампи з широким спектром випромінювання, яка впливає на волосяну цибулину короткочасними спалахами. Апарати IPL (інтенсивного імпульсного світла) широко поширені для видалення русявого, каштанового і чорного волосся в домашніх умовах.

Їхня вартість значно дорожча, ніж звичайних механічних, але й ефект триваліший (волосся відновлює свій ріст через 6-7 місяців).

купити фотоепілятор зі знижкою
 • SHR і AFT – інноваційна розробка у сфері «Краса». Нововведення AFT полягає в застосуванні спеціального фільтра, який відсікає зайве випромінювання і тим самим робить процедуру більш безпечною, а SHR – це багаторазові повторення рухів маніпули з невеликою температурою. Обидва методи безпечні і не травматичні для шкіри.
 • LHE-епіляція – гібрид світлової і теплової енергії, головною перевагою якого є велика площа обробки (до 12 см). За допомогою LHE можна позбутися від світлого, рудого і сивого волосся.
SHR і AFT епіляція
 • ELOS-епіляція синергія двох енергій: світловий та радіохвильовий, при цьому імпульс світла руйнує пігмент, а високочастотний струм додатково прогріває волосок. За рахунок цього ефект після елос епіляції досягається за меншу кількість сеансів у порівнянні з лазерною, і підходить для будь-якого фототипу.

Elos епіляція у Києві – середня ціна: 800 грн за 3 сеанси, а з Покупоном можна заощадити до 80% від вартості.

ELOS-епіляція акція
Акції
5 сеансів елос-епіляції у центрі «Авіценна мед»
Київ, Дегтярівська вулиця, 48
-65%
1250 грн
649.0 грн
До 5 сеансів елос-епіляції в салоні «J`adore»
Київ, Архітектора Городецького вул., 11А
-72%
750 грн
270.0 грн
Показати всі
8 акцій

Механічні способи позбавлення від небажаного волосся

Альтернативний метод позбавлення від небажаної рослинності – механічна епіляція, а простіше кажучи – висмикування волосся. До них відносяться 👇

Шугарінг або цукрова депіляція

Шугарінг – один із найдавніших видів видалення волосяного покриву, який не втрачає своєї актуальності. Величезний плюс цукрової депіляції – відносно доступна вартість. А головний мінус видалення цукром, воском або смолою – вимушеність пару тижнів ходити як «Йеті», відрощуючи мінімально необхідну для процедури довжину (2-5 мм).

Акції
Шугаринг у просторі краси «Гарна»
Київ, Героїв полку «Азов» вулиця, 4В
-54%
200 грн
99.0 грн
Цукрова депіляція у кабінеті «Natalimage»
Київ, Перемоги проспект, 67
-49%
230 грн
139.0 грн
Показати всі
3 акцій

Воскова депіляція (ваксинг)

Воскова депіляція – видалення з допомогою воску, виконується проти зросту волосся. При малому досвіді та неправильній підготовці шкіри може давати неефективний результат: обламувати волоски, а не висмикувати з коренем, спричиняти їх вростання. За типом матеріалу ваксинг ділиться на холодний (застосування воскових смужок) та гарячий (проводиться із застосуванням воскоплавів).

Воскова епіляція теплим методом менш болісна, тому що тепло дозволяє розширити пори та витягти цибулину з меншими зусиллями та, відповідно, меншим болем для клієнта.

шугарінг акція

Больові відчуття від процедури суб’єктивні. Для когось воскова епіляція гомілок – тортури, в той час як інші піддаються бразильському бікіні, не зморщивши ніс. Не останню роль у цьому грає професіоналізм майстра і вид матеріалів (найщаднішою, наприклад, вважається полімерна воскова епіляція).

купити смужки для дипіляції
Акції
Воскова депіляція в салоні краси «Dali Deluxe»
Київ, Берестейський проспект, 22
-63%
450 грн
189.0 грн
Воскова депіляція в салоні краси «ES Beauty Bar»
Київ, Бориса Грінченка вулиця, 4
-63%
450 грн
189.0 грн
Показати всі
5 акцій

Епілятор

Епілятор допоможе впоратися з рослинністю на тілі не гірше професійного шугаринга. Волосся видаляється завдяки голівці, яка обертається і ковзає по шкірі, та вискубує окремі волоски. Цей маленький пристрій працює з довжиною від 0,5 мм.

Епілятором можна легко провести по ногах, руках і паху, але в найделікатніших областях, таких як пахви і обличчя, краще вибрати спеціальні насадки, які зазвичай входять в комплект. Цей метод епіляції також дозволяє зберегти гладкість шкіри на термін до 4 тижнів.


купити епілятор недорого
Акції
5 сеансів лазерної SHR-епіляції у «Fashion Diva»
Київ, Берестейський проспект, 121А
-54%
1500 грн
699.0 грн
5 сеансів лазерної SHR-епіляції в «SunShine»
Київ, Берестейський проспект, 121А
-54%
1500 грн
699.0 грн
Показати всі
4 акцій

Типи депіляції – вибираємо оптимальний

Депіляція – повністю домашня процедура. Її проведення займає набагато менше часу і не вимагає великих витрат.

Станок для гоління

Всім знайома і звична бритва, мабуть, до цих пір є найпоширенішим способом боротьби із зайвими волоссям. Гоління – це швидко, доступно і недорого. Мінуси гоління волосся: процедуру для ідеально гладенької шкіри треба повторювати щодня, що може призвести до подразнення та порізів.

Красива гладенька шкіра швидше за все виходить з бритвою
Красива гладенька шкіра швидше за все виходить з бритвою

Електробритва

Електробритва чи триммер не дадуть вам порізатись при депіляції. Вони набагато зручніші та ергономічніші, і з таким приладом ви можете не прив’язуватися до душу, щоб привести себе в порядок.

Крем для депіляції

Крем для депіляції містить три основні складові: луг, цетеарет-20 (емульгатор і стабілізатор) і тіогліколеву кислоту. Перші два компоненти розм’якшують волоски, а кислота проникає в структуру і руйнує кератин. В результаті волосся легко видаляється з поверхні шкіри на кілька тижнів. Сама процедура займає не більше 15 хвилин.

Мінус хімічної депіляції в тому, що крем досить агресивний і часто викликає подразнення або алергічну реакцію. Тому не нехтуйте рекомендаціями виробника і обов’язково проведіть тест на чутливість до препарату. Нанесіть на зап’ястя (найчутливішу зону) невелику кількість крему, і почекайте 10-15 хвилин, якщо почервоніння не виявлено, можете застосовувати в зоні депіляції.

Крем для депіляції недорого
Акції
Відвідування басейну у комплексі «Райський дворик»
Київ, Погребський Шлях, 26
-22%
450 грн
360.0 грн
Від 2 ночей у липні з басейном у готелі «Новий»
Поляниця (Івано-Франківська область), Вишня урочище, 7Б
-25%
5200 грн
3899.0 грн
Показати всі
102 акцій

Видаляємо волосся з «ніжних» зон – що краще

Зони бікіні, обличчя, зокрема вусиків, пахв набагато чутливіші за рахунок більшої кількості нервових закінчень і капілярів на їх поверхні. Тому для них важливо вибирати більш «щадні» методи видалення волосся.

Самий безболісний метод – гоління. Але він категорично не підійде для обличчя, оскільки волосся після нього стає жорсткіше і грубіше. Якщо хочете зробити саме депіляцію, то краще виберіть депіляційних крем для чутливих ділянок шкіри. Такі креми насичені маслами, тому депіляція буде максимально делікатною.

видалити волосся на обличчі акція

Шугарінг, воскова депіляція або видалення волосся смолою на делікатних ділянках досить болючі, але дають дуже довгий ефект, тому мають велику популярність.

Лазерна епіляція, ELOS-епіляція або SHR допоможуть позбутися небажаної рослинності надовго, а сама процедура не займе більше півгодини. Сучасні апарати для епіляції дадуть лише легке відчуття прогріву шкіри, з чим швидко впорається лідокаїнова мазь. Тому їх можна сміливо рекомендувати для чутливих ділянок на тілі.

Впевненість в собі залежить і від гладкості шкіри
Впевненість в собі залежить і від гладкості шкіри

Ну що, тепер ви не будете губитися в поняттях «епіляція» або «депіляція» і сміливо зможете вибрати метод, який підійде вам за всіма параметрами: від ціни до стійкості.

Акції
Знижка 50% на шашличні сети від Шашлик від Рафаеля
Київ, Миколи Закревського вулиця, 51/2
-50%
0 грн
50.0 грн
Знижка 52% на суші-сет «Феєрія» від «Sushitta»
Київ, Ганни Ахматової вулиця, 46
-52%
0 грн
30 грн
Показати всі
55 акцій

Читайте також:
✔️Модний літній манікюр 2024 року: ідеї дизайну нігтів
✔️Як позбутися целюліту: на ногах, животі, сідницяхё
✔️Тренди одягу весна-літо 2024: образи на будь-який випадок
✔️Тури по Україні та екскурсії – 12 найцікавіших маршрутів
✔️Топ комплексів з відкритим басейном у Києві та за містом
✔️Відпочинок у Карпатах з дітьми: найкращі курорти Західної України

А які методи видалення волосся пробували ви? Який вам подобається більше? Діліться у коментарях.

3 коментарів
 • Наталя

  перепробувала все, поки не дійшла до лазерки, потім думала чого я так довго не наважувалася, тепер людиною себе відчуваю, ніякого вростання, кущів та інших прєлєстєй

 • Nata

  А почему тогда шугаринг, воск считается эпиляцией? Это же краткосрочное удаление? Вот лазером это навсегда. Это эпиляция.

  • Наталья Авдеева

   эпиляция – удаление волос с корнем, воск и сахар убирают волосы с корнем, но эффект, как вы заметили, недолговечный (

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічено *