Куди поїхати на вихідні з Києва: красиві місця і заміський відпочинок
Непроста ситуація вносить свої корективи у відпочинок та подорожі українців, але тим потрібніші позитивні враження та яскраві емоції. Отримати їх цілком реально, коли поряд є красиві та цікаві місця, куди можна поїхати, щоб помилуватися природою, подихати свіжим повітрям та тимчасово відволіктися від напружених буднів. BlogPokuponTeam підготувала топ красивих місць, куди поїхати в Київській області, які пам’ятки подивитися і де організувати відпочинок під Києвом з гарячими знижками до 60% від Покупону.
Читайте в нашій статті:
Кращі музеї просто неба
Парк «Київська Русь»
Варто тільки від’їхати від столиці на 34 кілометри, і ви знайдете справжню історичну перлину епохи Давньої Русі – архітектурну репліку історичного Києва, столиці Київської Русі. Тематична атмосфера тут витримана в дусі V-XIII століття, коли тільки-но зароджувалися такі поняття, як «козак» і «лицар».
Ви можете погуляти територією комплексу, розглянути архітектуру Стародавнього Києва, яка існувала 1000 років тому, (трибуни, оборонні споруди, вежі), відвідати майстер-клас на «Княжій стайні». У програму входить катання верхи, годування коней з рук, випасання, розчісування та плетіння гриви, чищення та миття коня під наглядом інструктора.
У вихідні у парку «Київська Русь» біля Києва працює фудкорт, канатний спуск. Можна замовити екскурсії: групи до 20 осіб – 1000 грн, на більшу кількість людей – 50 грн з людини.
Графік роботи: Нд-Пт 10:00-19:00, Сб 10:00-22:00.
Ціна вхідного квитка в парк: дорослий – 150 ₴, але зі знижкою від Покупон дешевше, дитячий – 100 грн у вихідний та 80 грн у будній день.
Як дістатися: зі станції метро «Видубичі» регулярно курсують маршрутні таксі, які доставить вас без зупинок до історичного комплексу «Київська Русь». Карта проїзду для автомобілістів:
2 акцій
Етнокомплекс Пирогове – українські хатинки
Зовсім недалеко від Києва (доїхати можна на тролейбусі) розташований величезний парк-музей під відкритим небом Пирогове, добре знайомий ще зі школи всім корінним киянам. Якщо ви тут ще жодного разу не бували, озбройтеся зручним взуттям, фотоапаратом і обов’язково присвятіть музею хоча б один вихідний!
Музей присвячений традиційній українській архітектурі. На величезній території розкидані будиночки, церкви і споруди різних століть, які ретельно збирали по всій Україні. Більшість будинків відкриті для перегляду, і ви зможете більш детально ознайомитися з побутом наших предків.
Але найбільший плюс музею ㅡ в його розмірах. Тут можна все: валятися на килимку під млинами, прийти на незабутній фест, скуштувати смачну наливку, провести феєричну масницю, а ще покататися на санях (в упряжці вороних або без конячок). Музей ідеальний для тривалих велопрогулянок.
Як дістатися: від станції Либідська на тролейбусі №11, від Бессарабки на маршрутному таксі №156, від Дарницької площі або станції метро Дружби Народів на 172 автобусі, від станції метро Академмістечко на 576 маршрутці, або на 496 маршрутці від станції метро Лук’янівська. Автівкою:
8 акцій
Музей народної архітектури та побуту в Переяславі
Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини в Переяславі дуже компактний, насичений і різноманітний. Крім кількох шедевральні дерев’яних храмів і традиційних сільських будиночків в Переяславському скансені можна побачити приклади житла часів Київської Русі та козацької доби, а також кілька цікавих музеїв.
Як дістатися: на автобусі Київ-Переяслав. Автівкою:
230 акцій
Красиві місця і пам’ятки недалеко від Києва
Очам і мозку потрібно відпочивати, а виїзд на природу – один із найпростіших способів відновити внутрішню рівновагу та набратися сил перед новим робочим тижнем. Вибирайте напрямок і насолоджуйтеся свіжим повітрям і видами.
Екопарк «Ясногородка»
Екопарк «Ясногородка» розташований за 30 км від Києва по Житомирській трасі. Велика територія на свіжому повітрі, зоопарк, страусина ферма, захоплюючі екскурсії, ресторан, атракціони, басейн – ідеальне місце для комфортного відпочинку.
На страусиній фермі екопарку мешкають різні види страусів, які живуть у найкращих умовах. На екскурсії ви дізнаєтеся ближче цих дивовижних пернатих, вас познайомлять із їхнім способом життя, цікавими звичками та принципами харчування.
Для любителів релаксу на природі є глемпінг, зони для пікніка, де можна посмажити шашлик, та просторий басейн із шезлонгами.
Ясногородка також має власну виноробню та ресторан – те, що потрібно, щоб смачно поїсти і трохи розслабитися під час прогулянки парком.
Дітям теж нудьгувати не доведеться, окрім знайомства зі світом тварин у парку маса атракціонів, анімацій, електроавтомобілів.
Що входить у вартість:
- Вхід до зоопарку.
- Вхід на страусину ферму.
- Екскурсія страусиною фермою (базова) – щодня з 10:30 до 16:30 (кожну годину).
- Дитяча анімація у вихідні та святкові дні.
💰 Вартість вхідного квитка: для дорослих (від 15 років) – 220 грн/будні, 320 грн/вихідні дні; для дітей від 3 до 14 років – 200 та 270 грн відповідно. А зі знижкою 25% від Покупону купити квитки в екопарк «Ясногородка» можна дешевше.
📍Ясногородка (Київська область), Підлісна вулиця, 32.
Ферма «Osloff» – для любителів звіряток
Спілкування з тваринами – найкращий антистрес, тому осляча ферма «Osloff» – чудовий вибір для розважальної подорожі на вихідні. У будній день вхід у комплекс обійдеться вам лише у 149 200 грн на одного. У вартість входить:
- Корм для осликів, яким ви зможете їх погодувати.
- Дегустація ослячого молока та сиру, які виробляють тут же, на фермі.
- Катання по озеру на човнику.
- Відпочинок у альтанках із мангалами (продукти можна привозити свої).
- Дитячий майданчик з батутами, пісочницею та будиночком.
- Спортивна риболовля зі своєю вудкою (риба відпускається назад).
За додаткову плату можна купити молоко та сир із собою, покататися на віслюках, якщо ви важите менше 70 кг (50 грн за 5 хвилин), орендувати вудку (50 грн), купити виловлену вами рибу та замовити її приготування на місцевій кухні.
1 акцій
Добропарк – квітковий рай
«Український Прованс» – так ще називають дендропарк «Добропарк» під Києвом. А все тому, що тут близько 6 гектарів лавандових полів, які зачаровують своїм пейзажем та ніжним ароматом. Період цвітіння цієї фіолетової казки триває з 15 червня до 31 липня.
Крім лаванди, влітку в цей же час можна побачити сад петуній і долину гортензій.
Окрім квіткових газонів, на масштабній локації у 300 га посаджено близько 44 тисяч дерев та кущів, є сад сакур та атріум з ліліями, озеро, атракціони для дітей, глемпінг та відкритий басейн, щоб влітку можна було купатися.
Вартість квитків: для дорослих – 200 грн, для дітей (5-14 років) – 100 грн, для пільгових категорій – 100 грн. Дітям до 5 років, дітям з інвалідністю та сиротам вхід безкоштовний.
Де знаходиться «Добропарк»: 18 км Житомирською трасою, недалеко від селища Мотижин Київської області.
Як дістатися: від станції метро Святошин йде маршрутка 771. Для тих, хто їде автомобілем:
Межигір’я – ідеальне місце для фотосесій
Колишня урядова резиденція в Межигір’ї за 20 км від Києва відкрита для відвідування всім бажаючим. Розкішний парк став улюбленим місцем відпочинку, і це не дивує. Багата природа, найчистіше повітря, доглянута територія, прикрашена зеленню і квітами, мальовничі водойми і прекрасна набережна з видом на Київське море. Лебеді, що вільно розгулюють по смарагдових газонах, знамениті страуси, а ще коні, дикі олені, кролики – все це викликає неймовірне захоплення як у дорослих, так і у дітей.Тварини дуже доброзичливі і з задоволенням підходять до людей.
Межигір’я – одна суцільна фотозона, де можна наробити багато гарних фоток та рілзів у ваш інстаграм. Територію резиденції прикрашають садові скульптури, вишукані вілли, ресторан-корабель, штучні водоймища та поля для гольфу. Тут доречно буде влаштувати професійну фотосесію, якщо ви любите фотографуватись і у вас є бажання зробити класні стильні світлини, щоб розмістити в альбомі, присвяченому щасливим спогадам та радісним моментам життя.
На тлі місцевих красот дозволяють проводити виїзні церемонії весілля, корпоративи, дні народження і навіть пікніки.
У Межигір’ї у вас буде вибір: прогулятися пішки або покататися на транспорті, орендованому біля входу в парк. В оренду можна взяти:
- велосипед;
- електромобіль з відкритим верхом на шість осіб;
- електросамокат Segway.
Любителів старовинних авто порадує виставка раритетних машин у місцевому автомузеї. Дорослий вхідний музей на виставку коштує 100 грн, дитячий (з 7 до 13 років) – 50 грн. Також є екскурсії кінологічним центром: дорослий квиток – 100 грн, дитячий – 50 грн
Вартість вхідного квитка: 300 грн – дорослий, 100 грн – дитячий, 150 грн – для пільгових категорій, безкоштовно – особам з інвалідністю, інвалідам з дитинства І групи, дітям до 7 років та дітям із багатодітних сімей. По вівторках діє знижка: 150 грн – дорослий квиток, 50 грн – дитячий, 100 грн – пенсіонерам, військовим ЗСУ та учасникам бойових дій.
Як дістатися: від станції метро Героїв Дніпра, з автостанції на площі Шевченка або на кораблику від Поштової площі.
Для тих, хто збирається їхати в Межигір’я автівкою:
Читайте також:
🔸 Фотосесія у квітах: коли що цвіте
🔹 Де посмажити шашлики в Києві і в передмісті
🔸 20+ ідей куди зводити дитину у Києві
🔹 Кращі комплекси з відкритими басейнами у Києві і за містом
🔸 Цікаві новинки кіно 2024, які варто переглянути
Бучанський міський парк
Красиві цікаві парки – це не тільки природа, а й розваги, яскраві пам’ятки, оригінальні експозиції та активний відпочинок на свіжому повітрі. До таких місць належить Бучанський міський парк під Києвом. Якщо виникає питання куди поїхати на вихідні з дітьми, навіть не роздумуйте – вирушайте в красивий і затишний центральний парк Бучі, в 20 км від Києва.
Що можна побачити і чим зайнятися в Бучацькому парку:
- Дитяча залізниця.
- Зелена арка по типу одного з найромантичніших місць України – тунелю кохання в Рівненській області.
- Стилізовані квіткові клумби, статуї.
- Гарна ідея – організувати виїзну фотосесію. На Покупоні можна скористатися відмінними знижками до 80% на послуги професійних фотографів.
- Дитячий ігровий майданчик та атракціони.
- Мотузковий екстрим-парк «Шалена Білка».
- На території можна покататися на роликах, скейті, велосипеді (дитячому та дорослому), самокаті, гіроборді, електрокарі.
- За 25 хвилин їзди від Бучі, в селі Козинці, можна влаштувати покатеньки на квадроциклах.
Де знаходиться: Буча (Київська область), вулиця Інститутська, 54.
Як дістатися до Бучанської парку на громадському транспорті: маршрутки ходять зі станцій метро Академмістечко – №422, 381; метро Святошин (проходить через Академмістечко) – №423; метро Героїв Дніпра (проходить через Мінську) – №421. Машиною – по Варшавській трасі Е373. Карта проїзду:
12 акцій
Парк Феофанія – казковий колорит
Рідне, історичне, своє – Феофанія, дивовижна перлина на околиці міста. Вхід в парк платний, але це чисто символічні 40 гривень з дорослого і 20 гривень з дитини (до 7 років безкоштовно). Також можна придбати місячний абонемент для відвідування парку для дорослого з дитиною до 16 років за 250 грн. Завдяки такому підходу тут завжди тихо, спокійно, живописно і чисто.
Парк у романтичному, фольклорному стилі: різьблені іграшки, альтанки, обвиті лозами винограду, мощені бруківкою доріжки, акуратно підстрижені газони і чотири рукотворних озера.
Прекрасна ідея – вибратися на прогулянку до Феофанії надвечір, коли сонце починає сідати. Хитрість в тому, що вихід із зеленої зони «дивиться» прямо на захід – вам відкриється неймовірний вид на сонце, що сідає. А якщо замовите виїзну фотосесію, то неодмінно поповните фотоальбом неймовірно красивими кадрами.
Як дістатися до парку Феофанія: від станції метро «Теремки» з боку ТРЦ «Магелан» йде маршрутка 444 ㅡ вам виходити на кінцевій. Далі прямуйте вниз повз інституту теоретичної фізики імені Боголюбова, до паркової каси.
Для тих, хто їде на автомобілі:
16 акцій
Парк Софіївка в Умані – царство романтики
Дендрологічний парк Софіївка в Умані заслужено зветься «перлиною України» і входить в десятку найкрасивіших парків світу. Цей дивовижний куточок природи був помічений польським графом Потоцьким, і в 1806 році на честь своєї красуні дружини він вирішив розбити тут парк. Природний шедевр прикрашають екзотичні рослини, фонтани, каскади водоспадів, рукотворні ставки і багато іншого.
Читайте також: Софіївка в Умані – дендропарк в ім’я кохання
Парк живої природи «Беремицьке»
Приблизно в 60 км від Києва по Чернігівській трасі знаходиться одне з молодих біосферних надбань України – природний парк «Беремицьке». Створений у 2017 році з метою збереження та відновлення екосистеми Подесіння, сьогодні парк став неймовірно цікавим і захоплюючим місцем для сімейного вікенду за містом.
Прихильники активного екотуризму можуть насолодитися природою, дикими пейзажами, прогулятися туристичними стежками, спостерігати за дикими тваринами, відвідати стайні, міні-зоопарк, музей диких кішок, влаштувати пікнік на природі, покататися на конях, освоїти ази догляду за довгогривими тваринами, зупинитися на вихідні в будиночках чи наметовому містечку. Парк цілий рік приймає гостей і проводить захоплюючі групові екскурсії по території: для дорослих, дітей, школярів.
Як доїхати
89 акцій
Парк «Олександрія» – зелені обшири
Якщо хочеться побути далеко від людей і метушні, то не обійдіть увагою парк «Олександрія». Парк розкинувся на величезній території в більш ніж 200 гектарів і включає в себе старовинну резиденцію Браницьких, дендропарк з прогулянковою зоною, ботанічні павільйони. І все це неймовірно красиво і з легким нальотом занедбаності.
Обов’язково пройдіться до павільйонів «Ротонда», «Колонада», «Місяць» і загляньте на руїни. На окрему увагу заслуговує місток з красивими фігурками біля головної будівлі.
Легка відчуженість має і свої мінуси. Наприклад, тут ви не зможете перекусити в кафе і ресторанчиках, напої та їжу треба брати з собою.
Як дістатися до Олександрії громадським транспортом: будь-якою маршруткою до Білої Церкви, яка йде до зупинки Піонерська. Маршрутки відправляються від станції метро Либідська, Виставковий центр, Вокзальна.
Карта проїзду:
Китаєво-Голосієво
Місто, але не місто, парк, але не парк, Китаєво ㅡ відмінне місце і для невеликої прогулянки з дітьми і для серйозного походу на цілий день. Зона відпочинку розташована в Голосіївському районі і являє собою осередок стародавностей X-XIV століття. Тут розташовані могильники, печерні келії і навіть залишки цілого міста часів Київської Русі, а ще саме тут, за легендою, жив Соловей-Розбійник.
Майже вся місцевість пронизана різними печерами і ходами, на основі яких в XIV столітті було зведено Китаївський монастир (координати: 50.3643773,30.539025).
Крім церковної архітектури тут розташований один з найбільших і мальовничих парків Києва – Голосіївський. При цьому парк і ліс досить багатолюдні, тут є каруселі та дитячі майданчики, ресторани, альтанки для відпочинку з мангалами для шашликів.
Як доїхати до Китаєва: від станції метро «Либідська» до зупинки «Китаївська» курсують маршрути 20 та 52. На «Видубичах» можна сісти на 43 та 65 маршрути до зупинок «Корчувате-1» чи «Проспект Науки». До Голосіївського парку можна дістатися пішки від станції метро Голосіївська. Карта проїзду автомобілем:
Київське море – місце для усамітнення
Київське водосховище знаходиться на півночі від Києва і займає площу в 922 км2, захоплюючи навіть шматочок Білорусі. Значний кишеньковий океан, в який впадають річки Прип’ять, Тетерів, Уж та Ірпінь. Котлован під водний масив був виритий ще в 66-му році з метою тераформування місцевості. Вийшло на «відмінно» – тепер це Київська пам’ятка.
Місце тихе, чисте і досить безлюдне, оточене густим сосновим лісом. Ідеальні умови, щоб побути наодинці з собою, помедитувати, зайнятися йогою або відпочити з дітьми на свіжому повітрі. У спеку можна зняти з себе одяг і пірнути в чисту воду, розвести багаття для пікніка.
Як доїхати до Київського моря: від станції метро Героїв Дніпра будь-якою маршруткою в сторону с. Старі Петрівці. Від автобусної станції пройдіть на північний схід приблизно кілька кілометрів, там і буде Київське море. Мапа:
Заміський відпочинок і спа під Києвом
А давайте поєднувати приємне з корисним? Природа і СПА, смачна їжа і релакс, шикарний відпочинок і зміна обстановки. Для відновлюючої відпустки не треба йти на тиждень з роботи, далеко їхати і витрачати багато грошей. Досить виїхати з міста і зануритися в розкіш київських заміських комплексів, а зі знижками допоможе Покупон.
Спеціально для наших читачів добірка чудових місць для заміського відпочинку за вигідними цінами.
Глемпінг та еко-будиночки «У Марусі»
Всього за 25 км від Києва по Житомирській трасі знаходиться чудова і затишна зона відпочинку у лісі «У Марусі». Ви можете приїхати сюди на вихідні, щоб посмажити шашлики і відпочити з дітьми на природі, або ж зняти дерев’яний будиночок чи глемп і провести тут цілий тиждень.
На базі відпочинку є озера для любителів рибалки, активні розваги для дітей; міні-зоопарк з домашніми та екзотичними тваринками. Бронюйте будиночок на відпочинковій базі «У Марусі» під Києвом на кілька днів зі знижкою від Покупон – від 719 грн для двох, щоб відпочивати ще дешевше.
City Holiday Resort & SPA 5*
1 день відпочинку для двох у «City Holiday Resort & SPA 5*» – 3499 5000 грн. У вартість входить:
- Сніданок за системою «шведський стіл».
- Користування SPA (басейн, парні, у літній період – відвідування літньої тераси).
- Спелеотерапія.
- Користування парковкою, що охороняється.
- Відвідування фітнес-центру.
Krakow
1 доба проживання для двох у «Krakow» – 1189 1700 грн. У вартість входить:
- Відпочинок у сауні – 2 години.
- Гра в більярд (при проживанні у будиночку №1).
Райський дворик
1 день відпочинку у «Райському дворику» для двох – 2227 3500 грн. У вартість входить:
- Сніданки для кожного.
- 1 вечеря за період відпочинку.
- Відвідування сауни – 1 година.
- Настільний теніс.
- Відпочинок на терасі.
- Місце на приватній парковці, що охороняється.
- Користування дитячим майданчиком.
- Wi-Fi.
Вышеград
1 доба проживання для двох у «Вишеграді» – 1199 1500 грн. У вартість входить:
- Сніданки для кожного.
- Користування паркуванням.
- Wi-Fi.
45 акцій
Читайте також:
🔶 Де відпочити з дітьми під Києвом
🔷 Де киянам покататися на квадроциклах
🔶 Топ пам’яток України у списку must-to-visit
🔷 Як позбутися целюліту – дієві методи
🔶 100+ крутих ідей літнього манікюру з фото
Не забувайте, що з Покупоном можна вигідно поїхати куди завгодно, так що плануйте з нами не тільки вихідні, а й відпустку!
Обрали, куди поїдете в найближчий вікенд за яскравими емоціями і крутими фоточками? Діліться новими враженнями в коментарях.
парк Київська Русь дуже гарний і цікавий ) були там весною з дітками по акції від Покупон ?
дякуємо за відгук! дуже раді, що вам сподобалось.
Для меня маст хев Вышгородская набережная, почти каждые выходные туда езжу на кофе) Еще прикольное место для отдыха с семьей и особенно детьми – зоопарк 12 месяцев. Там реально круто, единственное не советую ехать летом при палящем солнце, очень жарко (открытое поле) и мест укрыться почти нет. Хочу поехать в Феофанию, стыдно, всю жизнь живу в Киеве, а там ни разу не была…
Сколько красоты совсем рядом! Ездишь отдыхать заграницу в поисках интересных мест, но и у нас есть, что посмотреть! Спасибо за подробный обзор, в ближайших планах феофания, межигорье и зоопарк 12 месяцев
наш топ 5 мест под киевом это феофания, голосеевский парк, мануфактура, а если подальше то еще в переяславе хмельницком музей под открытым небом и коростышевский каньон
очень люблю ездить с детьми в зоопарк 12 месяцев. животные очень ухоженные, мы несколько раз на покупоне брали билеты. А после прочтения статьи поняла сколько же интересных мест мы упустили. в ближайших планах посетить феофанию, а также мамаеву слободу. и поехать подальше когда будет возможность увидеть триполье, церковь затопленную.
в межигорье понравилось, парк красивый, но мы были зимой, хотим еще обязательно посетить летом когда все зеленое. Еще нравится на выходных ездить в аутлет Мануфактура: там можно в мегамаркете купить все для пикника и подняться на небольшую гору (оттуда еще планеристы летают)
Ездили недавно в Ореяну на выходные, сказка ) отдых, когда обо всем заботяться за тебя ))) очень красиво, вкусно
В Пирогово часто едзим ) там возле шинка бабуля продает наливку ;) можете добавить в статью
Зоопарк 12 месяцев – это место просто супер , маст хев для посещения. Я уже раз 10 был и всегда отлично провожу время с семьей.
Спасибо, но в V-XIII веках не было слова “козак”, оно появляется в летописях в конце 15 века
Страусиная ферма с. Ясногородка, 50 км. от Киева. Там Контактный зоопарк, винодельня (отменные авторские вина), ресторан. Весело и взрослым и детям.
Феофания ванлав.
Хорошая статья. Было бы супер, если сразу ставили ссылку на карта, а не просто писали бы координаты.
ездили в Межигорье по вашей рекомендации, брали велики в аренду, красиво там очень!
Украинское село находиться в селе Бузовая (Бузова українською). Исправьте, пожалуйста.
Жаль, что на голубом озере очень маленький песчаный пляж. Со стороны заезда берег очень крутой и обрывистый, разве что переезжать на противоположную сторону, там более полого и травка. Не знаю как сейчас, но раньше на песчаный берег был платный въезд под шлагбаум.
А в Феофании ооооочень красиво. Частенько выезжаем туда всем семейством).