Музика для сексу: від тривіального до екстраординарного

Секс часом наздоганяє зненацька, коли в пориві пристрасті ми несвідомо йдемо від бурхливої метушні повсякденності, та зливаємося в єдине ціле один із одним. Такі миті не вимагають додаткового музичного супроводу, адже якщо секс трапляється на хвилі безумства — тоді всі обставини ідеально зійшлися для цього. Але інтим не завжди раптовий, так чи інакше, секс ми передчуваємо завчасно або навіть обачливо плануємо. В такому випадку умови, обстановку й настрій ми можемо вибирати та створювати, як нам заманеться.

Пропонуємо вашій увазі підбірку музичних альбомів для сексу. Ми зібрали добірку спираючись на різні характери й темпераменти, — вибирайте те, що вам до душі. Формат музичного альбому відмінно підійде для поступального і ненав’язливого занурення в сексуальну мандрівку.

Ванільний секс

Можливо він здається самим невигадливим та найпростішим, однак і оригінальність не виключає простоти. Тому, якщо ви творча людина, навіть самий ванільний секс може стати вищим проявом вашої унікальності. Ніжні поцілунки, десь нудотно-солодкі слова та довгі прелюдії, повільний ритм. Секс, який абсолютно позбавлений агресії, зламу і елементів БДСМ, — напевно, він для тих, хто захоплений найніжнішою любов’ю, хто має дійсно глибокі почуття. Ідеальною музикою для ванільного сексу стане неосоул, контемпорарі та сінті-поп.

Плейлист: Better Person — It’s Only You

Богемний секс

Такий інтим для натур не скутих межами й забобонами, для тих, хто вважає секс самим справжнім мистецтвом. Розмиті межі всякого уявлення про норму і навіть про відхилення від неї, коли секс як мистецтво, або навіть коли все життя — один суцільний секс. Якщо про ваш сексуальний досвіді можна зняти повнометражний, гостросюжетний фільм — тоді богемний секс про вас. У таких випадках підійде авангардна соул електроніка на стику з альтернативної арт-поп музикою.

Плейлист: Sevdaliza — Ison

БДСМ

Це для всіх, хто не уявляє насолоди й екстазу без болю і надриву, для шанувальників еротичної психо-ігри в безпомічність та абсолютний контроль. БДСМ це не просто інтим, статевий акт — це сесія, що звучить дійсно серйозно. Однак це не завжди обов’язково повинно бути наворочено і з хитрими пристосуваннями. Нехай це м’які наручники, кубики льоду або шкіряні маски, батоги та мотузки — все-таки домінування і підкорення первинно має бути в голові, в діях та в погляді. Як новачкам, так і досвідченим для БДСМ сесій підійде дарквейв, готик-рок та індастріал.

Плейлист: Chelsea Wolfe — Hiss Spun

Сонний секс

Сонний секс не обов’язково млявий та нудний. Він скоріш безтурботний, плавний і надзвичайно ніжний. Це некваплива насолода кожною миттю, яка розтягується в тривалу м’яку млість, екстаз. Такого роду секс повністю розслаблює тіло й гамує бунтівний розум — тому оргазм яскравіше і виразніше. Та щоб інтим був саме таким, вибирайте мрійливий тріп-хоп і даунтемпо.

Плейлист: Thievery Corporation – Sounds From The Thievery Hi-Fi

У стилі «нуар»

Секс, який навіть в домашній обстановці перетворюється в якусь авантюру, в маленький злочин. Антураж таємничості, ночі, містики — все це легко відтворити, включивши глибокий та темний дабстеп.

Плейлист: Kryptic Minds – Can’t Sleep

Чуттєвий секс

Інтим в такі миті не обмежується одним ритмом, тактом — він і стрімкий, і плавний, він змінюється. Чуттєвий секс може поєднувати різні техніки та прийоми. Однозначно те, що головне — це почуття і швидкоплинні пориви. Тому й музика не повинна сповільнювати або прискорювати, вона повинна занурювати в сексуальне забуття. І тут до речі буде інструментальний хіп-хоп з джазовими та східними відблисками.

Плейлист: DJ Krush — Cosmic Yard

Екзотичний секс

Це підійде тим, у кого немає жодного уявлення про те, яким буде секс, але точно є бажання чогось екзотичного. Для спраглих зануритися в свого роду транс, відчути екстаз не тільки тілом, а й свідомістю. Це звичайно не тантричний секс, проте він також зосереджений на духовній та ментальній межі вашої суті. Музичний супровід для такого випадку має бути гіпнотичним і пульсуючим. Відмінно підійде динамічний чілаут, ембієнт та орієнтальні мотиви.

Плейлист: Bonobo — Dial ‘M’ for Monkey

Діліться в коментарях, який секс у вас трапляється частіше, чи задає тон музика. І не треба соромитися!

9 коментарів
 • Evzheniy

  А если добавить ритма…
  https://www.youtube.com/watch?v=cdkBs0VCSX0

 • Аля

  попробуй может какую-нибудь школу секса. ну вот, например, что-то такое: https://vlasenko-anna-pavlovna.pokupon.ua/

 • Оля

  Ахааха

 • Dima

  А нет плейлиста где-то на 3-5 минут?

  • Артем

   поддерживаю. после прочтения статьи падает самооценка)))

   • Люсси

    а как же прелюдия? 🙂 как раз самое то, чтобы растянуть удовольствие и прокайфовать каждый момент) Спасибо за подборку, ребятки, лайк-лайк)

  • Саша Грей

   Блин, 3-5 минут… ели только так, тут проблема не физиологическая, тут не хватает творческого подхода, изобретательности. Говорю, как девушка, что можно все устроить на высшем уровне даже скорострелу. Просто растянуть прелюдию, а потом растянуть переходной этап между прелюдиям и непосредственно сексом… ну я конечно не специалист.

   • Игорь

    Странно принимать серьезно отзыв от Саши Грей)

   • Дима

    “ну я конечно не специалист.” – судя по нику, то специалист)))))

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічено *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.