Ультразвукова чистка обличчя: кому показана, ефект до і після
УЗ або ультразвукова чистка обличчя – справжній порятунок для чутливої, проблемної та схильної до куперозу шкіри. У чому особливості та переваги процедури? Які косметичні проблеми вирішує? Чи є протипоказання, і на який ефект до і після очікувати? З цього огляду ви дізнаєтеся все про ультразвукову чистку обличчя і де її можна зробити зі знижкою до 70% від Покупону.
49 акцій
- Що таке ультразвукова чистка, її плюси та мінуси
- Показання до УЗ чистки обличчя
- Протипоказання для ультразвукової чистки
- Як проходить процедура
- Відгуки про косметичну ультразвукову чистку: ефект до і після
Що таке ультразвукова чистка, її плюси та мінуси
УЗ-чистка лиця (часто її включають у комплексну програму) – дуже популярна в косметології апаратна техніка очищення шкіри. У цьому випадку – ультразвуком: спеціальний скрабер створює ультразвукові хвилі та вібрації високої частоти, під дією яких і відбувається видалення ороговілих клітин епідермісу.
Чому це треба робити? Тому що мертві клітини, злипаючись у щільний шар, і забруднення, які накопичуються роками, якщо не відвідувати регулярно косметолога,:
- не дають шкірі дихати і перешкоджають нормальному кисневому обміну;
- уповільнюють обмін речовин;
- гальмують вироблення біологічно активних речовин, в першу чергу, колагену та еластину – основних білків, що відповідають за пружність та молодість шкіри;
- перешкоджають ефективній (на глибинних шарах) дії активних компонентів косметичних засобів (той випадок, коли ваші улюблені, хороші креми «перестають працювати»);
- провокують появу чорних цяток та гнійників;
- посилюють вироблення себуму (шкірного сала).
На відміну від механічної ультразвукова чистка безболісна (під час процедури можливий лише легкий дискомфорт у вигляді поколювання, що проходить, якщо знизити потужність дії), не травмує обличчя та підходить для чутливої шкіри з низьким больовим порогом.
Але, на жаль, сама по собі УЗ чистка безсила перед глибокими комедонами (чорними точками), міліумами. Сили ультразвуку недостатньо, щоб видалити щільні вугри. Він більше діє як щадний пілінг з масажним та омолоджуючим ефектом.
Показання до УЗ чистки обличчя
Косметологи називають такі основні показання для ультразвукової чистки:
- Жирна і комбінована шкіра, блиск, викликаний активною роботою сальних залоз, сальні пробки.
- Розширені пори.
- Схильність до закупорки пір.
- Набряклість на обличчі.
- Тьмяна і сіра шкіра.
- Угріва хвороба або періодичні висипання (прищі, вугри, чорні крапки). Якщо шкіра зовсім у занедбаному стані, поєднуйте ультразвук із мануальною технікою (комбіноване чищення обличчя). Так косметолог зможе акуратніше, точково інструментом видалити глибокі комедони.
- Надмірна сухість та лущення шкіри.
Ціни ультразвукової чистки обличчя по Києву, Дніпру, Одесі, Львову в середньому 350-600 грн. Але з Покупоном ви можете зробити її дешевше зі знижкою до 70% і, як правило, в комплексі з іншими процедурами, наприклад, RF-ліфтингом, масажем, карбоксітерапією, пілінгами.
Протипоказання для ультразвукової чистки
Чистка ультразвуком хоч і вважається делікатною, та має ряд протипоказань, як і будь-яка косметична процедура:
- уражена герпесом шкіра або слизова оболонка;
- екзема;
- вагітність;
- онкологічні захворювання в області голови та лиця;
- патології серцево-судинної системи, гіпертонічні кризи;
- епілепсія;
- інфекційні хвороби, підвищена температура.
Як проходить процедура
Процедура триває не більше 1 години. При цьому обробка самим апаратом займає близько 15 хвилин. Залежно від стану шкіри, косметолог може зменшувати час впливу ультразвуку. Кількість сеансів також індивідуальна.
Етапи чистки:
- Демакіяж. Ультразвукове очищення обличчя, як і будь-яка інша косметологічна процедура, проводиться на чисту шкіру. Професійний косметолог зобов’язаний попередньо обробити лице очищуючим засобом. Тож не турбуйтеся, якщо прийдете з легким денним макіяжем після роботи, а ось від стійкої декоративної косметики перед візитом до косметолога все-таки варто утриматися.
- Тонізація.
- Ексфоліація. У сучасній косметології для відкриття пір найчастіше використовують гелі холодного гідрування або маски. Засоби дбайливо послаблюють міжклітинні зв’язки, завдяки чому можливе повноцінне ефективне очищення.
- Через 20 хвилин можна приступати до чистки скрабером (спеціальний ультразвуковий прилад із наконечником у вигляді лопатки). Чищення проводиться виключно по рідкому контактному середовищу (лосьйону або термальній воді), легкими лінійними рухами без натискання, по масажним лініям (по 3-5 разів на кожну ділянку), під кутом 45 градусів до оброблюваної поверхні.
- Після ультразвуку важливо провести знезараження шкіри, наприклад, хлоргексидином і нанести маску, можна будь-яку – заспокійливу, порозвужуючу, за типом шкіри.
- Ультразвукова чистка обличчя чудово доповнюється косметичним пілінгом або мікродермабразією (алмазним шліфуванням) як омолоджуючий і ліфтинг догляд. Глибокі і агресивні правильно робити в осінньо-зимовий період, а ось навесні і влітку можна обійтися легкими пілінгами типу гліколевого або мигдального.
- На завершення косметолог наносить щоденний крем.
49 акцій
Відгуки про ультразвукову чистку: ефект до і після
Продивившись відгуки (ви їх знайдете в акціях на сайті Покупон, в розділі косметології «Чистка обличчя»), можна з упевненістю сказати, що 80% тих, хто спробував, залишаються задоволені процедурою.
Після ультразвукової чистки:
- шкіра стає м’якою і сяючою, набуває здорового кольору;
- пори помітно звужуються, стають чистішими;
- з’являється відчуття, що шкіра почала «дихати»;
- зменшується жирний блиск;
- вирівнюється рельєф;
- при регулярному проведенні очищення ультразвуком зморшки стають менш помітними, а вугровий висип та акне – не такими рясними;
- підвищується тонус шкіри;
- покращується всмоктування активних компонентів, які містяться у косметичних засобах.
Звичайно, жодна процедура не впорається з недосконалостями за 1 раз, і уз-чистка – не виняток. Для стійкішого ефекту краще проходити курс процедур. Тривалість для кожного індивідуальна та залежить від стану шкіри. У середньому це 4-10 сеансів з інтервалом від 2 тижнів до місяця. Надалі уз-чистку рекомендують проходити раз на 2-3 місяці – для підтримки досягнутого ефекту.
18 акцій
Тим, у кого жирна та комбінована шкіра, косметологи радять робити процедуру частіше. Це допомагає запобігти процесу появи комедонів і довше зберігати отриманий результат.
Читайте також:
✔️ Як правильно доглядати за шкірою обличчя
✔️ Який вид чистки обличчя обрати
✔️ Звідки беруться прищі і як з ними боротися
✔️ Пілінги – must to do у догляді за обличчям
✔️ Масаж обличчя – навіщо і коли робити
✔️ Купероз – чому з’являється і як його лікувати
Очищення шкіри ультразвуком може стати чудовим варіантом професійного догляду для тих, кому протипоказано глибокі механічні втручання. Обов’язково спробуйте ультразвуковий спосіб і діліться враженнями в коментарях ?
Делаю комбинированную чистку раз в месяц-полтора. Как раз хорошо получается
после чистки обновляется верхний слой кожи, даже мелкие морщинки менее заметны)
Меня природа наградила тонкой, достаточно сухой и в придачу с хрупкими капилярами кожей. Грубые чисти, пилинги и процедуры с механическим сильным воздействием мне вообще противопоказаны, иначе здравствуй сосудистые звезды и т.д. Уз-чистка одно из спасений и показанных процедур с такой чувствительной кожей как у меня. И вправду, после чистки кожа намного приятней, поры уже, не травмируется и даже не смотря на чувствительность, нет красного фонаря на лице. Я по началу боялась идти на чистку, чтобы не сделать себе хуже, но правильный косметолог и щадящая процедура уз убедили меня, что со мной не все потеряно)
обычно я ухаживаю за кожей в домашних условиях, стараюсь регулярно делать маски, увлажнять и делать массаж скребком гуа ша. но вижу что пора подключить профессиональный уход. Присмотрела уже на покупоне несколько привлекательных акций
Делаю чистку время от времени, кожа после намного лучше выглядит. Главное хороший мастер, мифы о том, что выходишь вся красная и с некими пятнами – не всегда правда, это индивидуально.