18+ «Це було божественно»: як чоловікові продовжити статевий акт

Виявляється ті горезвісні 5 хвилин статевого акту – не таке вже й яблуко розбрату в інтимних стосунках. Якщо жінка не зовсім задоволена якістю сексу зі своїм чоловіком в плані тривалості, замість того, щоб дорікати і підколювати партнера, пора вчитися контролювати і стримувати еякуляцію чоловіка. Причому про способи продовження статевого акту повинні знати обидва партнера, а ще про те, скільки насправді триває ідеальний секс.

Тривалість сексу – золота середина

«Збирався довше, ніж робив», – приблизно так думає жінка або дівчина, в черговий раз не досягнувши оргазму, після його фрази в ліжку: «Ну що, ти скоро? Тому що я вже».

Після такого йому складно тримати марку грецького Аполлона в очах коханої і тим більше (навіть посилаючись на дослідження сексологів з інституту Кінсі) доводити, що 4-5 хвилин активного сексу (без урахування сексуальних ігор, прелюдії та попереднії ласк) цілком природно і фізіологічно для середньостатистичного чоловіка з нормальною потенцією і пристрасним бажанням до своєї партнерки.

Стурбованість і невдоволення жінок, в яких «не болить голова», які займаються сексом заради задоволення, а не заради «так треба» або «вже пора б за графіком», цілком зрозуміла. Вони, як і їх партнери, хочуть отримати максимальну насолоду від статевого акту і дійти до солодкої кульмінації. Повне задоволення сексуальною близькістю настає тільки при обопільному екстазі.

Якщо ваш чоловік: a) не закінчує статевий акт через кілька секунд після того, як увійшов в вас, а всього лише не може продовжити його настільки, щоб задовольнити жіноче лібідо, і б) розтягує статевий акт на занадто довго через нездатність досягти оргазму, проблема вирішується легко і просто. Беріть ситуацію в руки і експериментуйте. Продовжити статевий акт під силу кожному чоловікові. Благо для цього є багато різноманітних способів, без таблеток або з ними.

5 способів відтягнути еякуляцію правильним підходом до сексу

Повторний статевий акт

Часто чоловікам з невеликим сексуальним досвідом або при першому статевому акті з партнеркою важко впоратися ыз захопившою його  пристрастю і внутрішніми переживаннями. Що вже говорити про те, щоб контролювати і відтягувати сім’явиверження в момент сильного збудження?!

Якщо жінка з розумінням поставиться до цього, є всі шанси незабаром розкрити багатий потенціал один одного. Перший раз дайте чоловікові можливість насолодитися вами стільки, скільки він може, а в наступний – йому вже легше буде збільшити час статевого акту, перш ніж настане еякуляція.

Прелюдії: до і після акту

Ця тема не виникла б, якби ми не знали про особливості жінок «розгойдуватися» і йти до оргазму довше, ніж це відбувається у чоловіків. Тому якщо ви хочете затримати еякуляцію і продовжити статевий акт без таблеток, включіть в сексуальну програму прелюдії і оральні ласки. Так у чоловіка є всі шанси довести або наблизити жінку до пікового стану і доставити їй, якщо не вагінальний, то кліторальний оргазм. Навіть якщо у чоловіка сталося виверження до настання оргазму у партнерки – це не привід йому зупинятися. Доведіть жінку до екстазу рукою, язиком чи фалоімітатором (до речі на Покупоні їх можна купити з відчутним кешбеком).

Презервативи

Часто їх використання трохи знижує чутливість головки статевого члена, відповідно партнер тримається довше. Але існує ймовірність зниження і ерекції. Як варіант чергуйте статевий акт в презервативі з оральними ласками без нього. В такому випадку підготуйте відразу кілька контрацептивів під рукою.

Правильна поза

Щоб допомогти чоловікові довше протриматися і продовжити статевий акт, дозвольте йому керувати процесом. Для цього підійде будь-яка поза (крім місіонерської, в якій контролювати себе найскладніше), де він буде зверху: стоячи і ззаду, «доггі-стайл», в позі наїзниці, коли партнеру зручно контролювати рухи партнерки, тримаючи її за стегна, або офіцерська поза, коли під час сексу жінка сильно згинає ноги в колінах, закидаючи їх на плечі партнера, ніби на «погони».

Поза наїзниця в будь-якій інтерпретації – відмінна поза, щоб чоловік міг контролювати себе. На фото – класика.
Поза наїзниця в будь-якій інтерпретації – відмінна поза, щоб чоловік міг контролювати себе. На фото – класика.

Жінці теж варто вчитися відчувати межу партнера, уповільнювати процес і навіть робити паузи в потрібний момент, щоб знизити збудження і пригасити загострення поглинаючого екстазу. Більше поз для сексу дивіться в нашій черговий добірці на тему сексу, інтиму і насолоди.

Частота сексу

Намагайтеся займатися сексом якомога частіше, в рамках свого лібідо, зрозуміло. Зазвичай, варто тільки розлучитися на більш тривалий час, ніж зазвичай, пропустити «еротичний сеанс», про який ніби як тіло в передчутті, як наступний раз відчувається вже більш сильніше і яскравіше. Якщо ви не будете навмисно «морити себе голодом» або кидатися з крайності в крайність, то з ерекцією, тривалістю статевого акту і обопільним оргазмом все буде в порядку.

5 способів збільшити час вправами і техніками

Коли мова йде про витривалість та вміння в потрібний момент стримати себе – ці якості теж можна розвинути.

Вправи Кегеля для чоловіків

Коли американський гінеколог Арнольд Кегель розробив програму вправ для жінок на розвиток м’язів промежини і тазового дна, він зачепив «хворе місце» і в чоловіків, які страждають на передчасне сім’явиверження.

Крім того, що вправи Кегеля покращують здоров’я статевої системи, вони ще тренують вкрай важливий для сексуального життя чоловіків м’яз – так званий луковично-губчастий м’яз в основі пенісу, який відповідає за стійку ерекцію і потужне виверження. Визначити у себе м’язи Кегеля можна, якщо дуже сильно намагатися стримувати сечовипускання – почуття, коли не можна прямо зараз сходити в туалет, а дуже хочеться.

Якщо всерйоз задумали подовжити статевий акт і виробити здатність контролювати еякуляцію, намагайтеся регулярно виконувати вправи Кегеля, частину з яких можна робити де завгодно, непомітно для оточуючих:

 1. Статична техніка. Стисніть м’язи тазового дна і утримуйте їх в напруженому стані 5-10 секунд. Розслабте. Повторюйте вправу 2-3 підходи на добу по 10-20 разів.
 2. Динамічна техніка. Стискайте і розтискайте м’язи Кегеля так швидко, як тільки зможете. Після 10 швидких скорочень відпочиньте 15-20 секунд і повторіть підхід 2-3 рази.
 3. Силове навантаження. Стисніть м’язи так сильно, як зможете, і затримайте їх в максимальній напрузі на 10-15 секунд. Повільно розслабте. Зробіть 2-3 повтори.
 4. Стисніть м’язи зовнішнього кільця ануса, затримайте на 5-10 секунд, видихніть і розслабтеся. Повторіть вправу 10-20 разів.
 5. Сідничний місток. Початкове положення: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах. Не відриваючи ступні, плечі і лопатки від підлоги, підніміть таз якомога вище. Таз необхідно затримати в максимально високій точці на 5-10 секунд і повернутися у вихідне положення (статика), або максимально швидко підняти і опустити таз 10-15 повторень (динаміка).
 6. Підняття ніг. Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах і підтягніть їх до грудей так, щоб стегна були перпендикулярно підлозі. Поверніться у вихідне положення. Повторіть 10-15 разів. 

Регулярно займаючись по програмі Кегеля, ви не тільки поліпшите статеву потенцію, але і навчитеся стримуватися і підвищите якість сексу вже за 3-6 тижнів.

Техніка «стоп старт»

Ще одна відома і ефективна техніка «стоп старт», розроблена американським лікарем-урологом Джеймсом Симонсом. Суть її полягає в тому, щоб, будучи на самому піку збудження, чоловік стримував сім’явиверження і таким чином тренував сексуальну витривалість.

Відразу розставимо всі точки над «і» – в техніці старт стоп немає ніякої вульгарності і нічого спільного з самозадоволенням. Навпаки, мета – виховати в чоловікові неперевершеного коханця, здатного дарувати коханій жінці довге задоволення.

Весь цикл тренування зводиться до однієї вправи – самостійної стимуляції статевого члена, – яке з кожним етапом ускладнюється і доповнюється якимись елементами:

 1. Зрозумілим способом чоловік доводить себе до самого сім’явиверження, зупиняється, переводить дух, перемикає увагу, потім знову починає стимулювати геніталії. Мета – наростити обороти до трьох сеансів підряд по 15 хвилин без еякуляції.
 2. Наступний етап – аналогічний першому, тільки зі змазкою. Складність в тому, що чоловікові складніше протистояти більш приємним відчуттям, але якщо йому вдається стримувати себе, це сприятливо позначається на тривалості статевого акту в майбутньому. Повторювати до трьох сеансів підряд по 15 хвилин без еякуляції.
 3. Базис – як на другому етапі, тільки в перервах між сеансами чоловік не зупиняється повністю, а тільки сповільнює темп.
 4. Повторюємо перший етап, тільки разом з партнеркою. Тепер стимуляцію геніталій чоловікові проводить сама жінка. І в момент, близький до розрядки, зупиняється, даючи можливість напрузі пройти, потім знову відновлює ласки.
 5. В основі – все той же парний тренінг, тільки зі змазкою.
 6. Як тільки чоловік відчує, що може контролювати еякуляцію, техніку старт стоп можна застосувати під час сексу – краще в одній із поз, про які ми говорили вище, поступово продвигаючись і до місіонерської.

Регулярно виконуючи вправи по системі «стоп старт» Джеймса Сімонса чоловік зможе навчитися керувати еякуляцією вже за 2-10 тижнів.

Техніка «стискання»

Принадність техніки стискання або здавлювання члена полягає в тім, що її можна застосовувати навіть під час статевого акта. Тобто, ви можете попередньо тренуватися скільки хочете, головне щоб це було з користю і не було схоже на рукоблуддя. Але, безперечно, приємніше практикуватися з партнеркою.

Де ж потрібно здавлювати і коли? За китайською теорією під час статевого акту, в той самий піковий момент, коли «лава» назріла вивільнитися, чоловік, роблячи глибокий вдих, пальцями лівої руки, буквально на 3-4 секунди, одночасно натискає на точку між мошонкою і заднім проходом, так звану статеву точку VC1. Це допомагає відтягнути сім’явиверження і продовжити любовну гру, причому чоловікові не потрібно ні виходити з піхви, ні втрачати контакт з жінкою, ні навіть інформувати про свої проблеми.

Відповідно до західної техніки стискання, розробленої «майстрами сексу», відомим американським сексологом Вільямом Мастерсом і його асистенткою Вірджинією Джонсон, в момент перед оргазмом, відчуваючи наближення еякуляції, чоловік самостійно або його партнерка на 3-4 секунди здавлює член біля основи або під самою голівкою (де знаходиться вуздечка). Це також дає можливість затримати сім’явиверження і на 10-30% послабити ерекцію.

Повторювати процедуру можна скільки завгодно раз, поки обидва партнери не зіллються в екстазі. «Загартовуючи» себе таким чином, чоловікові важливо зрозуміти, що він може без таблеток контролювати виштовх сперми: прискорити або уповільнити настання свого оргазму, щоб зробити приємність і партнерці.

Даоська техніка

Контролювати сексуальну енергію під час сексу можна не тільки «лещатами», а й спеціальною комбінацією рухів. Згідно даоської техніки, чергуючи фрикції з певною послідовністю, у чоловіка є всі шанси затримати еякуляцію і збільшити час статевого акту. Суть підходу полягає в чергуванні довгих і коротких поступальних рухів:

 • Три неглибоких і одне глибоке рух;
 • П’ять неглибоких і одна глибока тертя;
 • Дев’ять неглибоких і одна глибока.      

В ідеалі таких рухів повинно бути до 81 за один статевий акт. Тобто повторіть цикл чергувань приблизно 4 рази. Коли відчуваєте наближення еякуляції, витягніть пеніс, але так, щоб він на 2-3 см залишався всередині.

Йога

Запропонуйте чоловікові разом зайнятися йогою, зокрема тантрою. Тантричні практики вчать партнерів контролювати своє дихання, усвідомлювати своє тіло під час статевого акту і продовжувати задоволення.

Якщо чоловікові не вдається стримати сім’явиверження до настання оргазму жінки, але при цьому він тримався як «стійкий олов’яний солдатик», можливо причина в жіночому лібідо. Заняття йогою вчать жінку глибоко розслабляти своє тіло і повністю відключати голову під час сексу, що часто буває причиною того, що вона довго не може досягти оргазму. Можливо, тоді від чоловіка потрібно зовсім небагато, щоб насолодитися кульмінацією з коханою жінкою одночасно.

Якщо надумаєте заглибитися в тему йоги і захочете спробувати, що це таке, ось вам абонементи занять із знижками.

3 способи уповільнити оргазм інтим-товарами

Ерекційні кільця

Одні з найпопулярніших секс-іграшок, не тільки серед чоловіків, а й жінок. Пояснимо чому. Ерекційні кільця надягають на основу пеніса, створюючи ефект «стискання», як при техніці Вільяма Мастерса і Вірджинії Джонсон (тільки не біля головки, а внизу), і стимулюють приплив крові до статевого органу. З одного боку, чоловік домагається продовження переконливої ерекції, з іншого боку – за рахунок постійного стиснення під час полового акту вдається уповільнити і відтягнути наступ чоловічого оргазму, збільшити тривалість його фрикцій і, відповідно, посилити задоволення жінки.

А якщо ще й правильно підібрати ерекційне кільце, припустимо не проста силіконовий хомут для продовження статевого акту, а кільце з вібронасадкою для одночасної стимуляції клітора партнерки, то є всі шанси довести її до екстазу. На Покупоні можна придбати кільця та інші секс-іграшки з гарним кешбеком – частина грошей від покупки вертається на ваш особистий рахунок.

Спреї і лубриканти з пролонгованим ефектом

Якщо проблема передчасної еякуляції стоїть гостро, і ви хочете задіяти різноманітні способи її вирішення, спробуйте у якості пролонгатора спеціальний лубрикант або спрей з пролонгуючим ефектом. У складі лубриканту тривалої дії часто зустрічаються ментол, ефірні масла м’яти, місцевоанестезуючі компоненти, які трохи притупляють чутливість чоловічого статевого органу, що дозволяє збільшити час статевого акту без шкоди якості сексу. З пролонгуючими засобами почуття «Ось воно, зараз буде» настає пізніше звичайного.

Препарати

Якщо ви перепробували всі природні і нешкідливі способи без таблеток і вам не вдається затримати виверження і подовжити статевий акт (у чому ми сумніваємося, якщо ви дійсно тренувалися), є у нас ще один спосіб в резерві – спеціальні препарати для більшої тривалості сексу. Але не варто зловживати ними, ковтати жменями відразу все без розбору. Звертайте увагу на склад таблеток, а ще краще проконсультуйтеся з фахівцем. На Покупоні ви знайдете вигідні пропозиції провідних клінік вашого міста по консультації та обстеженню в уролога і сексолога.

Якщо ви зіткнулися з проблемою тривалості статевого акту, чого точно не варто робити, так це турбуватися і критикувати сексуальні здібності партнера. Якщо відносини наповнені теплими почуттями, бажанням подарувати один одному задоволення і божественний оргазм, варіанти вирішення дивіться вище і працюйте над собою. А жінкам рекомендуємо набратися терпимості, розуміння та бажання допомогти. Від цього багато чого залежить!

1 коментар
 • Артем

  Теперь буду сидеть на работе и делать гимнастику. Спасибо, Кегель, что придумал.

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічено *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.