Чорна п’ятниця на Покупоні 2023 – «Українське найкраще»

Чорна п'ятниця на Покупоні 2022

Є речі, любов до яких в українців не відняти, – сім’я, Батьківщина, борщ, сало і… знижки 😁 – що більші, як на Чорну п’ятницю, тим краще 😉 Хтось думав, що примусить нас жити за своїм убогим сценарієм, але обламався. Українці тримають економіку і ведуть бізнеси з завидною стійкістю та опором. Ми загартовані, сумлінні, згуртовані, працьовиті, незламні, креативні. Black friday на Покупоні у 2023 присвячений українському бізнесу і кожному українцю, хто його підтримує 🔥 Вже зараз дивіться, які ми приготували вам гарячі пропозиції на Чорну п’ятницю та повертайтеся за ними з 13.11.23 по 08.12.23 року у зручному застосунку від Pokupon.

Читайте в нашій статті:

Блекфрайдей: великі знижки – великі можливості

Розпродаж у форматі Чорної п’ятниці – стара добра традиція США, яка припала до вподоби багатьом країнам світу. В Україні такі розпродажі почали проводити приблизно з 2010 року. 

Чорна п’ятниця – це коли купуєш все, що хочеш, або більше, ніж міг до цього.

Продавці раз на рік, у кінці листопада, стали пропонувати найпривабливіші знижки, які тільки можуть бути. Така стратегія перетворила шопінг у приємне проведення часу, задовольнивши потребу людини не тільки у володінні бажаною річчю, а й у почутті економії.

Black Friday від Покупона – що це таке

Покупон – найбільший в Україні маркетплейс знижок та найкращий сервіс для економії на шопінгу. В одному місці зібрані акції, купони та промокоди продавців з різних галузей торгівлі та послуг:

 • Туризм.
 • Заміський відпочинок.
 • Доставка їжі та ресторани.
 • Краса і SPA.
 • Здоров’я
 • Розваги.
 • Навчання.
 • Спорт і фітнес.
 • Фотодрук.
 • Послуги для дому.
 • Автосервіс.
 • Догляд за домашніми тваринами та багато іншого.

Запитаєте, навіщо тоді влаштовувати блекфрайдей на Покупоні, якщо й так щодня можна купувати зі знижкою? У чому вигода для продавця, і чи не є це обманом? Відповідаємо та розвінчуємо міфи.

Чорна П’ятниця на Покупоні – це мега сейл, круті знижки та чесний розпродаж для всіх, хто хоче заощадити ще більше, ніж зазвичай. На попередній блекфрайдей на сайті Покупон було представлено понад 360 акцій, куплено понад 40 000 купонів і сертифікатів на суму понад 260 000 грн.

У 2023 році до Чорної п’ятниці заплановано 200+ популярних трендових акцій:

 • знижки від постійних партнерів максимально можливого номіналу, вищого за решту часу;
 • пропозиції від нових партнерів, які ексклюзивно з’являться на Покупоні зі знижками лише на час Чорної п’ятниці.

При цьому кожен залишається в плюсі: споживач отримує бажаний товар або послугу без переплати з максимальною вигодою, а продавець – нових клієнтів, лояльність аудиторії, впізнаваність бренду та репутацію.

Чорна п'ятниця на Покупон 2022

Де буде проходити розпродаж року від Покупон

Чорна п’ятниця буде проходити в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та інших містах України. Також незалежно від геолокації у всіх буде можливість купити онлайн послуги, які надаються партнерами по всій території України.

Що можна купити на Покупоні в Чорну п’ятницю 2023

1 листопада 2023 року стартує анонс Black Friday на Pokupon – заходьте на спеціальну сторінку під ЧП і дивіться, які акції заплановані, щоб ретельніше підготуватися до розпродажу і встигнути купити все, що хочеться. Зверніть увагу, що сертифікати по кожній акції будуть представлені в обмеженій кількості.  

У мега сейлі беруть участь такі партнери, як: «Mardan Palace SPA Resort 4*», «Bukville», «Villa Leku», «Лазерхаус», «Люменіс», «Зверополіс», «Sahara Clinic», «Майстерня пирогів», «Flexagon», «Країна Мрій», стоматологічна клініка «Allure dental office», медцентр «Ochi Clinic», «Alpha Medical», «V Dental & Beauty Clinic», «Kvadro Kiev», «Льодова арена» в ТРЦ «Dream», салон масажних послуг «Body Health», «Бліндаж» та багато інших.

Щоб не пропустити і першим дізнатися про початок глобального розпродажу: підпишіться на сторінку або виберіть акцію, що сподобалася, і натисніть «Отримати повідомлення». Введіть контактні дані і служба підтримки Покупон вишле на вказаний email нагадування про старт Чорної п’ятниці.

Знижки, акції в Чорну п'ятницю на Покупоні 2022

Коли розпочнеться Чорна п’ятниця на Покупоні

Блекфрайдей в Україні проходить аналогічно до США – в останню п’ятницю листопада. У 2023 році дата припадає на 24 листопада, початок – о 00:00. На щастя, головний щорічний розпродаж не обмежується добою, але скільки триває і коли закінчується – кожен продавець визначає індивідуально. 

На Покупоні Чорна п’ятниця розпочнеться з 13 листопада і триватиме до 8 грудня 2023 року. Скористатися купленими сертифікатами можна буде до 31.12.2023.

Відчуваєте?! Мега сейл не за горами. Тримайте руку на пульсі – ставте нагадування в телефоні, підписуйтесь на розсилку, слідкуйте за новинами у наших соцмережах Facebook, Telegram, Інстаграм, і ми нагадаємо вам про старт Black Friday на Pokupon вже 13.11.2023.

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічено *